Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Rozkladanie kanapy


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

:thumbdown:

Pewnie odpowiedz banalna,ale nie moge rozlozyc foteli z tylu.Przekrecam kluczyl ciagne za ta dzwigienke i nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w limuzynie są rozkłdane tylnie fotele :mysli:.... kurcze, nie wiedziałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w limuzynie są rozkłdane tylnie fotele :mysli:.... kurcze, nie wiedziałem :gwizdanie:

Dziwi Cię to że są rozkładane? :cool1: nie tylko kombi ma rozkładane :naughty: może żle przekreciłes kluczyk. Jak pociągniesz wysunie się łopatka z czerownym paskiem wtedy ciągnij do siebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w limuzynie są rozkłdane tylnie fotele :mysli:.... kurcze' date=' nie wiedziałem :gwizdanie:

[/quote']

Dziwi Cię to że są rozkładane? :cool1: nie tylko kombi ma rozkładane :naughty: może że przekreciłes kluczyk. Jak pociągniesz wysónie się łopatka z czerownym paskiem wtedy ciągnij do siebie :good:

Troche dziwi :):blink:.... zawsze myślałem że się wyciąga tylnią kanape :embarrassed:.... Ale fakt, w Passacie B5 miałem rozkładaną kanape :>... Ale błysnąłem :wallbash::embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie ze powinien wysunac sie tam za ta dzwigienka??Nic sie nie wysuwa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem, wygląda na to że te zatrzaski lubią się zacinać, trzeba podważyć płaskim śrubokrętem plastikową zapadkę a jak trochę wyjdzie to pociągnąć ją kombinerkami do góry, jak kanapa nadal nie chce się rozłożyć to trzeba jednocześnie ciągnąć za dzwigienkę i lekko ruszać klyczykiem w zamku u mnie zadziałało, po otworzeniu zatrzasnąłem klika razy "na sucho" kanape i teraz wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem, wygląda na to że te zatrzaski lubią się zacinać, trzeba podważyć płaskim śrubokrętem plastikową zapadkę a jak trochę wyjdzie to pociągnąć ją kombinerkami do góry, jak kanapa nadal nie chce się rozłożyć to trzeba jednocześnie ciągnąć za dzwigienkę i lekko ruszać klyczykiem w zamku u mnie zadziałało, po otworzeniu zatrzasnąłem klika razy "na sucho" kanape i teraz wszystko działa

a co jeśli to też nie działa?? :(

jeszcze niedawno się składało

ostatnio ten "grzybek" nie wyskakuje, oparcie ani drgnie (obie części) po przekręceniu kluczyka kompletnie nic się nie dzieje (po za odblokowaną dźwigienką - czyli mogę nią ruszać ale nic to i tak nie daje)

PS. A propo tej porady to jedna ręka trzyma grzybek, druga rusza kluczykiem, jeszcze trzecią reką trzeba trzymać sprzegielko a czwarta ruszac kanapa:) ale podjałem się próby mając tylko dwie rączki :evil: niestety, jak wyżej napisałem, bezowocnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie na odwrot - jak sie kanapa rozlozyla to teraz sie nie chce zatrzasnac - i jak cos wrzuce wiekszego do bagaznika to sie sklada sama ...

A te czerwone lopatki mialem caly czas wysuniete. Wlasnie - po co one są? i w jakiej pozycji powinny byc jak kanapa jest rozlozona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wszyscy mamy podobny problem. U mnie w avancie był również problem z opuszczeniem kanapy. Pamiętam,ze sporo siły musiałem użyć, zeby ją pierwszy raz opuścić. jak już puściło, to porządna dawka WD-40 pomogła i już teraz nie mam problemów. Co prawda, raz na tydzień, dwa cos sie trafi wiekszego, i wtedy opuszczam, wiec jest w ciągłym użyciu.

gregory z tego co pamietam, to jak sie zatrzaskuje kanapa, to zapadki się chowają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczylo mocniej szarpnac.Ja sie balem uzyc duzej sily,ale chlopaki na spocie raz 2 szarpneli bez oporow i sie udalo:)Pozniej tylko prysnalem wd40 i teraz elegancko sie rozklada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzisko jest na zaczepach zatrzaskach po obu stronach.Szarpniejsz i wyskoczy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji spytam- jak zdemontować tylną kanapę? głównie chodzi mi o oparcie, ale na temat siedziska też przyjmę poradę? dodam że oparcie dzielone,

również trzeba użyć sporo siłyzeby wyjąć siedzisko. Nie bój sie,ze sie cos ułamie. Ja naprawde mocno musiałem szarpać,zeby wyszło. Wsuwasz ręke w okolicach, gdzie wychodzą zatrzaski od pasów i ciągniesz :):quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłaszam konkurs na złożenie oparcia w mojej a4 !!

bo sam już nie daję rady, wczoraj jedna osoba ciągnęła za oparcie od wewnątrz a druga nogami pchała z bagażnika. i nic.

grzybek wyciągam ręcznie bo sam nie wyskakuje po pociagnięciu za dźwignię. i tak zarówno lewa jak i prawa część. ani drgną, a jeszcze pół roku temu się składało. ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ją rozłożę :naughty:

ale wciąż mowa o mojej kanapie (oparciu) ?? :naughty:

Wiem o czym mowa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłaszam konkurs na złożenie oparcia w mojej a4 !!

bo sam już nie daję rady, wczoraj jedna osoba ciągnęła za oparcie od wewnątrz a druga nogami pchała z bagażnika. i nic.

grzybek wyciągam ręcznie bo sam nie wyskakuje po pociagnięciu za dźwignię. i tak zarówno lewa jak i prawa część. ani drgną, a jeszcze pół roku temu się składało. ;( ;( ;( ;(

odgrzewam własnego bardzo zimnego kotleta:

jakieś pół roku temu kupowałem jedną część w serwisie, przy okazji powiedziałem facetowi że mam problem z kanapą. ciepło było to wyszedł ze mną, przekręcił kluczyk i położył oparcie jak gdyby nigdy nic :shocked: :shocked: :shocked: jakaś magia! bo od tamej pory działa jak ta lala, pytałem co on takiego zrobił, on że nic.

może ta urzekająca historia komuś się przyda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...