Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naklejka klubowa 3d


pawelc

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznać który mi ćwiknoł klubową nakjejke 3d :evil:....

Wyobrazcie sobie, dwa dni temu dostałem naklejki 3d :>, zadowolony przykleiłem na tylną boczną szybe w moim avancie :>,

a dziś już jej nie było :wallbash:...... Aż mnie zatkało :shocked:.... ( dobrze że jeszcze mam jedną :naughty:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperaj na allegro, może już ktoś wystawił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać który mi ćwiknoł klubową nakjejke 3d :evil:....

Wyobrazcie sobie, dwa dni temu dostałem naklejki 3d :>, zadowolony przykleiłem na tylną boczną szybe w moim avancie :>,

a dziś już jej nie było :wallbash:...... Aż mnie zatkało :shocked:.... ( dobrze że jeszcze mam jedną :naughty:)...

znaczy ze sa pikne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi gadżetami nie ma żartów... Żona jak sobie wzięła kubeczek do pracy to trzyma go w szafce pod kluczem :naughty: Może naklejkę też trzeba na noc do domu zabierać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi gadżetami nie ma żartów... Żona jak sobie wzięła kubeczek do pracy to trzyma go w szafce pod kluczem :naughty: Może naklejkę też trzeba na noc do domu zabierać :wink4:

....

Chyba masz racje :>..... Może trzega pomyśleć o tych naklejkach na magnes :decayed:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to konkurencja go dopadła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to konkurencja go dopadła :gwizdanie:

Nie zdziwiłbym się :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pier....ne złodzieje :angry:

taki kraj :kwasny:

wniosek prosty te naklejki powinny być tak zrobione aby naklejać je od wewnątrz auta :naughty: chodź jak się znajdzie "gupek" to i szybę wybije :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek prosty te naklejki powinny być tak zrobione aby naklejać je od wewnątrz auta :naughty: chodź jak się znajdzie "gupek" to i szybę wybije :thumbdown:

dobry pomysł :>...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja kazdego ranka kukam czy jescze jest.zdaje mi sie ze to konkurencja chlopaki z BMW :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trzasnąć obrotowymi drzwiami :polew:

Jak to nie ? :)

Chuck Noris jako jedyny wie ile jest odcinków "Mody na sukces" i potrafi trzasnąć drzwiami obrotowymi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...