Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5/S5


Rekomendowane odpowiedzi

:drool: koxik :) Ja bym wybrał i tak 3.0 TDI bo po modzie wciąga nosem S5 :D Ale bryka naprawde milusia , szkoda tylko że środek ala A6 co mi sie akurat średnio podoba.

I chyba ten silnik to FSI a nie jak napisali TFSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym oczywiście nie pogardził A5ką, ale nie dokońca mi sie podoba, wygląda bardziej jak jakiś krążownik amerykański typu 300C z grilem od audi.

osobiście bym wybrał A4 B7 bo jest ładniejsze, i co tam że starsze i sie opatrzyło. może kiedyś zmienie zdanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dokońca mi sie podoba, wygląda bardziej jak jakiś krążownik amerykański typu 300C z grilem od audi.

W końcu rynek amerykański wchłonie sporą część produkcji, to im musi się podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym oczywiście nie pogardził A5ką, ale nie dokońca mi sie podoba, wygląda bardziej jak jakiś krążownik amerykański typu 300C z grilem od audi.

osobiście bym wybrał A4 B7 bo jest ładniejsze, i co tam że starsze i sie opatrzyło. może kiedyś zmienie zdanie :mysli:

widziałęm A5 na żywo, jest cudowne , śliczne , piękne , mmmmmmmmm , chce je mieć :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

ale A4B7 też ładniutkie :gwizdanie:

a b5 najlepsze :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAdąc przez Austrie w jednym mieście widziałem dwa a5, ale były za szybkie dla mojego aparatu :( BArdzo ładne bryczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze test Audi A5 z AS z 20.08.2007? w wersji elektronicznej?

Strasznie pojechali sobie. :angry:

Ogolnie wg nich jedyne co fajne w tym aucie to wyglad.. :polew:

-Deska skomplikowana

-3.0 to w ogole porazka w coupe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien w AŚ M3 vs S5.. :evil: :evil: i cos czuje ze S5 przegra - bo slabsze. I juz widze teksty w stylu sportowiec to musi miec naped na tyl a nie na 4. Audi nie pozwala na takie szalenstwo jak tylny naped w BMW itp. itd. itd.. :no:

A wiec czekamy.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem WOW!!! Dzisiaj doświadczyłem niebanalnj jazdy pięknkną A5. Muszę powiedziec, że minęło już kilka godzin lecz cały czas w mojej głowie krążą myśli skupione wokół właśnie tego auta. Im dłuższy czas od jazdy tym bardzie chciałbym miec właśnie te sliczne cupe. Test dotyczył 260 km turbodiesla o pojemności 3.0 z napędem :quattro: i nie zgodzę się ykk, że cupe z tym sillnikiem to porażka. Trzeba się ykk przejechac tym autem, a później można ewentualnie zabrac głos. Powiem krótko genialne przyśpieszenie, rewelacyjne zawieszenie oraz astronomiczne trzymanie się drogi to właśnie esensja tegoż auta. Jestem o tyle bogatszy, iż testowałem A5 i nie potwierdzam żadnych negatywów auta. No może cena 260 tyś. złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej CIN czytanie ze zrozumieniem sie klania.. :)

To byl tekst z AS. Testowali A5 z 3.0 TDi jakis czas temu..

Ja osobiscie tak nie uwazam. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to cieszy, że nie jest to Twoja opinia ykk. Czasami używane przez forowiczów skroty nie są zrozumiałe "AS" Według mnie skrót AS pochodzi np od Aresztu Śledczego :polew: Pozdro i bez obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem ostatnio w Tarnowie A5 i wymieklem.. :drool: Piekne autko.. I to jeszcze na feli z RS4.. Ciekawe kiedy powstanie A5 klub.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...