Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jutro mam spot w Toruniu wiec jutro na bank nie....ale obiecuje ze podlece :decayed:

Opublikowano
ja jutro mam spot w Toruniu wiec jutro na bank nie....ale obiecuje ze podlece :decayed:

będziemy czekać:naughty:

Opublikowano
ja jutro mam spot w Toruniu wiec jutro na bank nie....ale obiecuje ze podlece :decayed:

będziemy czekać:naughty:

Edytka wiesz, że mi dwa razy nie trzeba mówić :grin:

Opublikowano
fura jest naprawdę :kox: muszę kiedyś podlecieć z Jozkiem do 3-miasta na spota :kox:

na a koło jest spaśne ja zchorowałem ltem jak był Domin u mnie i już na zimę latałem na takiej 18-stce :banan:

Pewnie, podlecimy, może tak na VW manie coś skroimy :naughty:

Ja to u Artura zobaczyłem 18 na zimę i zachorowałem, nie będę już wam mówił co będzie zimą :facepalm::grin:

Grzesiek jutro o 16.30 , tel masz jak coś pisz, dzwoń. Miło by było jak byś chociaż na chwile wpadł :thumbup1:

Opublikowano

dobra to za tydzień widzimy się w bytowie nocleg macie z Monią zagwarantowany:naughty:

Grzegorz wybacz za ot:wstydliwy:

Opublikowano
dobra to za tydzień widzimy się w bytowie nocleg macie z Monią zagwarantowany:naughty:

Grzegorz wybacz za ot:wstydliwy:

za tydzień to ja mam gosci ze stolicy państwa z którego pochoda nase autka...

...Grzegorz a Ty przy 8,5 cala i et 30 wpakowałeś jeszcze dystns?

jestes pewien ze to 8,5 cala??

Opublikowano
dobra to za tydzień widzimy się w bytowie nocleg macie z Monią zagwarantowany:naughty:

Grzegorz wybacz za ot:wstydliwy:

za tydzień to ja mam gosci ze stolicy państwa z którego pochoda nase autka...

...Grzegorz a Ty przy 8,5 cala i et 30 wpakowałeś jeszcze dystns?

jestes pewien ze to 8,5 cala??

termin do uzgodnienia :hi:

Grzesiu oczywiście widzimy się jutro:naughty::wink:

Opublikowano

No ja już po wymianie sprzęgła(komplet BRD). Teraz tylko turbo, pompki, ICek i program - ale zobaczę jak to wyjdzie, może się przesiądę na B7 3.0TDi:kox:

Opublikowano
  • Autor
dobra to za tydzień widzimy się w bytowie nocleg macie z Monią zagwarantowany:naughty:

Grzegorz wybacz za ot:wstydliwy:

za tydzień to ja mam gosci ze stolicy państwa z którego pochoda nase autka...

...Grzegorz a Ty przy 8,5 cala i et 30 wpakowałeś jeszcze dystns?

jestes pewien ze to 8,5 cala??

Dystans....raczej dystansik. Samo z siebie, skoro masz małe ET, siłą rzeczy musi być szersza fela, choć może to nie jest regułą, poza tym:

DSC_0016.jpg

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

dobra to za tydzień widzimy się w bytowie nocleg macie z Monią zagwarantowany:naughty:

Grzegorz wybacz za ot:wstydliwy:

za tydzień to ja mam gosci ze stolicy państwa z którego pochoda nase autka...

...Grzegorz a Ty przy 8,5 cala i et 30 wpakowałeś jeszcze dystns?

jestes pewien ze to 8,5 cala??

termin do uzgodnienia :hi:

Grzesiu oczywiście widzimy się jutro:naughty::wink:

Nie obiecuję, niestety u mnie ND są pracujące i średnio wierzę, że się wyrobię. Mam fona do Józia, więc jak bym miał dojechać, to zadzwonię przed 17:decayed:

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

Wpadł ori znaczek w grill, oraz czarny połysk na lusterka....

DSC_0037.jpg

DSC_0063.jpg

DSC_0077.jpg

No i oczywiście:wink:, żeby nie było:decayed:

DSC_0105.jpg

Opublikowano

gdzie się mieści turbo elita ??

Opublikowano

Na kokoszkach,5min od obwodnicy

Opublikowano
  • Autor
gdzie się mieści turbo elita ??

Nowatorow 8. Obok Fabrycznej. Taki duzy plac, gdzie min. jest kurier "Siodemka".

Turboelita jest bardziej w głębi.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wczoraj widziałem Audiczke na Przymorzu i na żywo wygląda świetnie :slina: Graty:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Wczoraj widziałem Audiczke na Przymorzu i na żywo wygląda świetnie :slina: Graty:thumbup1:

THX, pewnie w okolicach 15.30.

Pozdrawiam:wink:

Opublikowano
Wczoraj widziałem Audiczke na Przymorzu i na żywo wygląda świetnie :slina: Graty:thumbup1:

THX, pewnie w okolicach 15.30.

Pozdrawiam:wink:

Dokładnie:decayed:

Pozdrawiam:hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cos sie stao,ze w allmotors zalega?

Opublikowano
  • Autor

Ratują chłopaki, bo dawka paliwa na jałowym śmiertelnie duża. Prawdopodobnie lipny wałek. Troszkę zbili dawkę, ale i tak jest spora. Będę musiał reklamować wałek, tam gdzie mi go montowali.......zobaczymy co z tego wyjdzie. Ehh Polak jak zawsze mądry po szkodzie:facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie masz parametry felg i jaki dystans?/

Mega wyglada na zywo!

Opublikowano
  • Autor
Jakie masz parametry felg i jaki dystans?/

Mega wyglada na zywo!

Dzięki, 8.5J ET30 + 5mm dystans na tyle.

Pewnie w AZ widziałaś?

Pozdrawiam

Opublikowano

;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.