Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

eee, walnę dwa kółka w czornym i dwa w biołym i będzie gitara:grin:
A piąte w róż se walnij:polew:

:grin::grin: różowe będą końcówy.......wydechu końcówy:jerk:

Ty mogłeś fele w róż pizgnąć:grin::grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Nie będę Twojego pomysłu na nowy sezon wprowadzał w życie. Jeszcze mnie powiesz o kradzież praw :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna furka. Choruje na te felgi:kox:.

Znaczek w czerni ładnie leży. Nie myślałeś też o czarnych felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ciorne już były. Rs6 w macie. Może na przyszły sezon te walne w połysk:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękniutka... Graty za wygląd i powodzenia przy kolejnych modach...

THX:wink:

Co do modów, to narazie cisza......zmieniłem tapicerkę bagażnika, na ciut mniej zrytą. Zawsze trochę oko cieszy:decayed:

A w sobotę odwiedzam chłopaków z Turboelity. Zobaczymy co tam wymodzą.......:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękniutka... Graty za wygląd i powodzenia przy kolejnych modach...

THX:wink:

Co do modów, to narazie cisza......zmieniłem tapicerkę bagażnika, na ciut mniej zrytą. Zawsze trochę oko cieszy:decayed:

A w sobotę odwiedzam chłopaków z Turboelity. Zobaczymy co tam wymodzą.......:banan:

Ooooo to ladnie :-) czekam na efekty tez bede musiala sie do nich zglosic;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę się pochwalę co i jak. Mam nadzieję, że wszystko będzi SI, choć różnie bywa. Może coś w silniku nie domaga i d*pa z virusa:kwasny:

Póki co delikatnie drży mi na wolnych obrotach. Mam dziwne podejrzenia, że wałek do wymiany......przynajmniej z objawów najbardziej by pasowało:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę się pochwalę co i jak. Mam nadzieję, że wszystko będzi SI, choć różnie bywa. Może coś w silniku nie domaga i d*pa z virusa:kwasny:

Póki co delikatnie drży mi na wolnych obrotach. Mam dziwne podejrzenia, że wałek do wymiany......przynajmniej z objawów najbardziej by pasowało:facepalm:

wiem wiem rozumiem, bo sama się zastanawiam czy u mnie będzie si:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze, bo przynajmniej wyjdzie, co ma wyjść:wink: Się zobaczy w sobotę:whistling:

---------- Post dopisany 05-04-2014 at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 20:32 ----------

No i po krzyku, autko w serii wypluło 136KM, po małym i bezpiecznym programie wyszło 165KM - wystarczy.....hmm czas pokaże. W pierwszym podejściu fajnie się zbierało ze 173 KM, ale IC nie dawał rady, więc obecny wynik jest z racji słabego coolera najlepszy.

Moment z 297,4Nm wskoczył na 330,9Nm.

Polecam z czystym sumieniem zespół z TURBOELITY - znają się na swojej robocie, poza tym doradzą, poprawią. Póki co maja fajną promocję na chipa - cena rewelacyjna:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by więcej, ale turbo przeladowuje, wiec narazie musi wystarczyć. Tak jest bezpieczniej również dla silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF - u mnie 136KM i 297Nm, a jak masz teraz?

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Zreszta chyba celowo mi tak niski ustawił, coś IC nie dawał rady. To niby są optymalne parametry. Nie kopci przy dodaniu gazu, nie grzeje ponad normę IC, nie męczy tak sprzęgła, to takie wytyczne, jakie dostałem. Patrzę teraz na necie i generalnie takie minimum przy ok 165KM, to ok 350Mn:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bez zmian... Kilka rzeczy do ogarniecia i dopiero program( bezawaryine 170-180 kucykow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie turbo do czyszczenia, większy IC, oraz nowe sprzęgło i gwarancja 180KM i większego momentu. Ale szczerze, to nie robi mi te 15KM i kilka Nm za taką kasę. Tym bardziej, że nie wiadomo kiedy mi się to sypnie. Czekać na godzinę sero, to też uważam bez sensu. Zresztą to tylko liczby, za 600zł auto znacznie lepiej jeździ i styka:wink:

A jak będzie trzeba, to sukcesywnie powalczymy z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura jest naprawdę :kox: muszę kiedyś podlecieć z Jozkiem do 3-miasta na spota :kox:

na a koło jest spaśne ja zchorowałem ltem jak był Domin u mnie i już na zimę latałem na takiej 18-stce :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura jest naprawdę :kox: muszę kiedyś podlecieć z Jozkiem do 3-miasta na spota :kox:

na a koło jest spaśne ja zchorowałem ltem jak był Domin u mnie i już na zimę latałem na takiej 18-stce :banan:

THX, jutro coś się kroi na Skwerze w Gdyni, nie wiem, czy się ogarnę i zdąże po pracy, ale chyba Józio ma być - zgadajcie się:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...