Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Real przy Kołobrzeskiej? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hahaha tak. Szukalem stosunkowo plaskiej nawierzchni, zeby gwint sprawdzic. No i jakos takos tam zjechalem:polew:

Opublikowano

od razu poznałem, często tam robię zakupy gdy jestem w Gdańsku :wink:

Opublikowano

Ladne to auto :jerk: lany kolor + s-line i gleba :kox:

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

zakladaj bixy i pokazuj :decayed:

gwincik ladnie siedzi :wink:

Opublikowano

i jak tu takiej sztuki nie zauważyć na spacerowej czy przymorzu :wink: Grzegorz jest :kox: z reszta już to mówiłam :naughty:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

A jak z komfortem na tym TA?

Opublikowano
A jak z komfortem na tym TA?

to samo chciałem zapytac:wink:

Opublikowano
  • Autor
A jak z komfortem na tym TA?

Mam porównanie, gdyż w Borze też miałem TA. I szczerze mówiąc tamten był pod dwoma wzgledami lepszy, po pierwsze był twardszy, po drugie dzięki zastosowaniu sprężyny pomocniczej w amorku przednim łatwiejsza była regulacja. Tutaj, aby podnieść auto do góry trzeba się ostro namachać, łapy poobijać i nakrętkę poszczerbić:facepalm: Kwestia tyłu....bardzo lipne rozwiąnanie, ale to raczej wina konstrukcji auta niżeli samego zawieszenia. Bardzo ciężkie dojście do regulacji.:doh:

A tak poza tym, to nie widzę specjalnej różnicy między gwintem TA, a 1BV, nawet wydaje mi się, że 1BV było odrobinę sztywniejsze. Na komforcie niewiele straciłem:banan:

Opublikowano

Jest temacik.. :) Extra wyglada auto, fajnie sie komponuje to czarne kolo ze srebrnym i gleba.

Opublikowano
  • Autor

Kilka fociszy już na gotowo, ale najpierw moja była:shock3: W lepsze łapy nie mogła wpaść:banan:

DSC_0054.jpg

A teraz lecimy dalej::wink:

DSC_0082.jpg

DSC_0085.jpg

DSC_0101.jpg

DSC_0106.jpg

DSC_0110.jpg

DSC_0108.jpg

DSC_0099.jpg

Opublikowano

Jojo a wladiego i domina to byś nie pozdrowił...następnym razem Cię nie wpuszczę na zlota:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jojo a wladiego i domina to byś nie pozdrowił...następnym razem Cię nie wpuszczę na zlota:decayed::decayed::decayed:

Hahaha. No jak nie pozdrowie!!!

Pozdrawiam, pozdrawiam Was panowie i pania, ktora z Wami byla :wink:

Ale wozidelek Waszych nie znalazłem......:kwasny:

Opublikowano
Jojo a wladiego i domina to byś nie pozdrowił...następnym razem Cię nie wpuszczę na zlota:decayed::decayed::decayed:

Hahaha. No jak nie pozdrowie!!!

Pozdrawiam, pozdrawiam Was panowie i pania, ktora z Wami byla :wink:

Ale wozidelek Waszych nie znalazłem......:kwasny:

z moim musiałeś się na mieście mijać bo latał akurat jak wyjeżdżałeś i mówił, że cię widziałc:wink:

również pozdrawiam miło było poznać:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dalem dlugimi, ale chyba troche zbyt pozno i nie wiem czy zauwazyl:facepalm:

Mi również bylo milo. Szkoda ze furek nie moglem oblukac:doh:

Opublikowano

na pewno będzie jeszcze okazja :wink:

Opublikowano

ładnie rezasz kolego :) bardzo fajna furka

Opublikowano
  • Autor
na pewno będzie jeszcze okazja :wink:

No mam nadzieje:wink:

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

ładnie rezasz kolego :) bardzo fajna furka

Dzieki. Fajnie ze sie podoba:naughty:

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie mijalismy sie dzis przypadkiem na trasie ze starogardu na czersk? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.