Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

A skad tam podziekowania dla mnie ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Tomek, a kto na Renku do mnie przyjechał i heble sprawdzał.......no i tarcze załatwił, dobrą radą służył???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo.... to pamiętam ale nic takiego nie zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby nic, ale wiecej niz trojmiejscy mechanicy.

---------- Post dopisany 04-05-2013 at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 20:00 ----------

Kolejny modzik zaliczony. Nie wiem, jak Was, ale mnie irytuje pęk kluczy itp., więc kupiłem sobie alarm z pilotem i kluczem typu scyzoryk. Mimo złych opini zaryzykowałem. W Borze miałem podobne rozwiązanie i przez 3 lata smigało.

Troszkę zabawy było z przełożeniem samego grotu, nie chciał wyjść bolec zabezpieczający. Ale udało się. Później zabawa małym pilniczkiem i wszystko spasowane. Wszystkie funkcje zachowane, poza otwieraniem klapy bagażnika. Za to dwie mega głośne syreny, jak ryja rozedrą to cały blok wstaje ;-)

Piloty te nowsze, ale troche inne niż ori. Być może uda się bebechy przełożyć i bedzie OK.

3171509366_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego,to nie ciebie widuje często na Renku przy cytrusach?

Tak, zgadza się. A niech zgadne, Ty śmigasz czarną b7 w avancie. Kiedyś chyba nawet zamieniliśmy dwa słowa, ale mogę się mylić ;-)

to ja,2x w tyg tam jestem,u kazika robie zakupy,gadaliśmy cze nie,nie pamiętam,w każdym razie trzeba bedzie pogadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zresztą tak fajną B7 nie często się widuje. W każdym razie jak wylukam Twoją furke, to postaram się ogarnąc chwilkę i podejśc na bajerkę. Zresztą pracuje obok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzieki:hi:,Twoja też zacnie wygląda:wink:

jutro mamy spota 3M,albo bedzie na matarni,albo u Ola w warsztacie w pruszczu,mógłbyś wpasć:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak sie ogarne z czasem. Ale dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego gratki furmanki :wink: ładne wyposażenie już tam miałeś

często mijam cie na spacerowej jak z zielonego rynku wracam :wink:

plany jak najbardziej no i powodzenia w modach muszę przyznać ze z daleka rzuca się w oczy:decayed:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koleżanko dzięki, dzięki. Pewnie jak wracam z pracy, to mnie możesz gdzies na Spacerowej wypatrzeć....Pozdrawiam cieplutko ;-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koleżanko dzięki, dzięki. Pewnie jak wracam z pracy, to mnie możesz gdzies na Spacerowej wypatrzeć....Pozdrawiam cieplutko ;-*

pewnie tak :wink: to do nastepnego spotkania ja latam nuna moja lub bialym vitem :decayed::grin: pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna jest. Dobrze pasują te końcówki Ultera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, kiedy robimy tył ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, pamiętasz, miło. Dzięki wielkie, ale już ogarnąłem temat. Znalazłem mechanika, który wiedział w czym rzecz. Nazwał to chyba odpowietrzaniem grawitacyjnym.....o ile dobrze pamiętam. Poprawa jest znaczna, ale kazał za jakiś okres podjechac na ewentualną bezpłatną korektę - jeśli takowa będzie potrzebna.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę kolega w moich rewirach sobie majówkował i fotki nad zatoką porobił, fajna B6-ka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie............zatoka, to chyba najlepsze miejsce na jakies konkretniejszy focisze. A jak jeszcze pogoda dopisze, to już wogóle baja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie............zatoka, to chyba najlepsze miejsce na jakies konkretniejszy focisze. A jak jeszcze pogoda dopisze, to już wogóle baja ;-)

mówisz dobre miejsce na foty :eusathink: to trza tam jakąś sesje ogarnąć :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chcemy się z chłopakami ugadać jak będzie pogoda i popstrykać ładne fotki np przy zachodzie słońca:jerk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo i to jest mysl. Jestem jak najbardziej za. Tylko utrafic pogode...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...