Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ET30 ???? Przod nie bedzie aby troche wystawac ???

dobrze bedzie:thumbup1: mam takie samo et i jest git:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Grzesiu elegancko już pora na przygotowania do wiosny:wink: pocieszę Cię ja też właśnie oddałem swoje fele do prostowania:kwasny:

Thx, no chyba na dniach założę:banan: Może w końcu jakiegoś spocika ogarniemy???? Czy do vwmanii czekamy:grin:

Opublikowano

Można coś ogarnąć ale to wpadnij z kierowcą do Pucka to zrobimy odcinke:decayed:

Opublikowano
Można coś ogarnąć ale to wpadnij z kierowcą do Pucka to zrobimy odcinke:decayed:

Ty miałeś już nie pić :grin:

Opublikowano
Można coś ogarnąć ale to wpadnij z kierowcą do Pucka to zrobimy odcinke:decayed:

Ty miałeś już nie pić :grin:

Kto tak powiedział:shock3: weź mnie nie strasz:polew:
Opublikowano

co mi się dziś w telefonie obiło o "uszy" :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Można coś ogarnąć ale to wpadnij z kierowcą do Pucka to zrobimy odcinke:decayed:

A masz jakieś pokoje do wynajęcia, sezon coraz bliżej:grin:

Opublikowano
Można coś ogarnąć ale to wpadnij z kierowcą do Pucka to zrobimy odcinke:decayed:

A masz jakieś pokoje do wynajęcia, sezon coraz bliżej:grin:

No to też wpadnę na odcinkę opić te nowe felgi :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

no a jak, trzeba się zresetować po zimie :wink:

Opublikowano

Grzesiu nie ma problemu coś ogarniemy podaj tylko termin:wink:

Opublikowano
  • Autor

Super. Tak na serio, to musimy coś ogarnąć, Jakiś wolny weekendzik będę miał, to pomyślimy:decayed:

Jak słońce będzie mocniej grzać, to może chociaż jakiś szybki spocik. Myślę, że Józek też by się pisał - ogarniemy kilka furek, jakieś focisze:kox:....

Opublikowano

jasne że się pisze, jakieś info na PW albo tel i się zjawię :wink:

Opublikowano
  • Autor

Obgadamy coś. Cieplej się zrobi, to może jakaś sobota? Tylko gdzie???

Opublikowano

ja to z dziury tu jestem wiec gdzie należny decyzja do Was :wink:

Opublikowano
  • Autor

Koła już na aucie - 18" ET 30 8,5J opona 225/40 dystans tył 5mm. Szczerze, to średnio mi się podoba - czegoś brakuje.....:kwasny:

Może kolor, może niżej.....sam nie wiem, a może nie ten model:wink: Oceńcie sami:hi:

DSC_0050.jpg

DSC_0057.jpg

DSC_0071.jpg

DSC_0165.jpg

DSC_0185.jpg

DSC_0195.jpg

DSC_0197.jpg

DSC_0203.jpg

DSC_0209.jpg

DSC_0214.jpg

DSC_0227.jpg

Opublikowano

po prostu piekna!! :slina:

Opublikowano

Dla mnie jest malina wiadomo że można by było bardziej zglebić ale to już od Ciebie zależy bo stracisz na komforcie:wink: Grzesiu skąd kupowałeś czarne znaczki s-line na listwy? alledrogo?

Opublikowano

Moim zdaniem teraz o wiele ładniej wygląda na tych feglach niż na ciemnych. Bardzo ładne auto :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki - miło:hi:

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Władi, komfortu to już nie ma - aż szkoda:wink:

Co do znaczków to allegro:decayed:

Opublikowano
DSC_0185.jpg

niezła d*pa :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.