Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: to nie byłem ja, ani moja fura. Dziś w pracy byłem od rana, więc pomyliłeś mnie:decayed:
Opublikowano

Kurde taki sam kolor, przod s-line i rejestracja gd to myslalem ze to Ty ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:hi:Trochę tu cisza była, ale drobne zmiany poczyniłem,a więc na pokład wskoczyły oryginalne bixy, zamiast malowanych xenów:

3681606930.jpg

Jeszcze muszę soczewki ogarnąć na te z b8 i będzie malina:wink:

Druga sprawa, to stare czarne RS6 poszły do żyda, a w ich miejsce wskoczą s-line z a4

rs41.jpg

Wiem, oklepane i d*py nie urywają:doh:ale parametry!!!

ET30 8,5J 18" oryginał OOOO. kwestia zakupu opon.

No i tu sam nie wiem, co kupić. 225/40 or 215/45 or 205/45 - może cosik doradzicie???

Ogarnę się trochę czasowo i wrzucę Wam jakieś fotki, pakiet zima też już zagościł na aucie, więc jest troszkę komfortu:grin:

Opublikowano

te s-liny to lato czy zima ? :decayed: oponę na lato mam 225/40 i jest dobrze :wink:

Opublikowano
  • Autor
te s-liny to lato czy zima ? :decayed: oponę na lato mam 225/40 i jest dobrze :wink:

S-line to lato, nie będę katowal auta i siebie na takim kole w zimie. Opony 225/40 teraz mialem i jest spoko. Jednak chciałbym iść w delikatny naciąg i dlatego rozwazam dwie inne opcje. 205/45 mialem w Borze przy 8.5J i dobrze wygladala, obawiam sie, ze do audi beda zbyt waskie...zobaczę, dopiero zima

Opublikowano

Felgi może oklepane, ale te S-line są ciągle bardzo ładne i dobrze pasują do wszystkich VAGów.

Jak chcesz naciąg to 215/35, ale to raczej w 19" felgach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie. Proste i ładne - wystarczy aby w miarę wyglądały na aucie.

19 - pasuje do A4 i to jeszcze Avant'a, ale z racji dróg i ma 18" szkoda autka:facepalm:

---------- Post dopisany 17-11-2013 at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 11:58 ----------

Pakiet zima.....:doh:

DSC_0001.jpg

Opublikowano

Grzes dobry wybór z tym ET30 i 8,5 cala:naughty: takie jak moje:jerk: wal 225/40:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Grzes dobry wybór z tym ET30 i 8,5 cala:naughty: takie jak moje:jerk: wal 225/40:decayed:

No tak bedzie chyba najbezpieczniej, muszę odwiedzić Twój temat i zobaczyć, co tam słychać:wink:

Opublikowano

Grzesiu, masz moze jeszcze te blaszki do zacisków ???

Nie mam kiedy do Ciebie podjechać :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Mam, mam leżą w piwnicy.

Opublikowano

Mógłbyś mi je wysłać poczta za pobraniem ?

Pusc mi sygnal, podam Ci dane fo wysyłki, nr poniżej.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Mógłbyś mi je wysłać poczta za pobraniem ?

Pusc mi sygnal, podam Ci dane fo wysyłki, nr poniżej.

Dev, sorki ale już nieaktualne, w sobotę wystawiłem na forum i znalazły kupca.

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2013 at 17:47 ----------

Zima zaatakowała pełną parą.

Piątkowe popołudnie na Osowej......

20131206_141930.jpg

20131206_141940.jpg

Dobrze, że miałem łom, bo inaczej drzwi bym nie otworzył:polew:

Opublikowano

haha ostatnie foto -terminator :naughty: w piatek mialem podobnie :decayed:

Opublikowano

Mnie jeszcze nie spotkało :decayed: Leje deszcz od samego rana.

Opublikowano
  • Autor
Mnie jeszcze nie spotkało :decayed: Leje deszcz od samego rana.

Teraz zazdroszcze normalnie:chytry:

Opublikowano

u mnie też zaczęło lać więc zaraz zacznie u Ciebie :grin:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Długo, dłuuuugo była tu cisza, no niestety dydków ciągle brakuje na mody:kwasny:

Felgi obite gumą, wybór padł na tradycyjne 225/40 - nie było lekko, najpierw się okazało, że wszystkie 4 szt. do prostowania, a po chwili wyskoczyła lipa z oponami - tacy uczciwi i szczerzy są "sprzedawcy" na allegro:facepalm:

Ale już po płaczu wszystko ogarniętę, przez tydzień zęby w parapet i damy radę:wink:

DSC_0015.jpg

Najlepsze z tego wszystkiego są te liczby::decayed:

DSC_0016.jpg

Teraz tylko muszę ogarnąć trochę czasu i założyć je na autko.....no chyba już czas???:wink:

Opublikowano

ET30 ???? Przod nie bedzie aby troche wystawac ???

Opublikowano

Grzesiu elegancko już pora na przygotowania do wiosny:wink: pocieszę Cię ja też właśnie oddałem swoje fele do prostowania:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.