Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, u Ciebie przydatna sprawa. I jedno i drugie :wink:

Ja mam też homelinka, ale mam co nim otwierać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dokładnie, choć u mnie w garażu pod chmurką jest dosyć szeroko. Przydatne to nie jest wcale, nie ma co się oszukiwać, ale cieszy jak każda nowa rzecz w furmance :D

ja wjeżdżam do garażu na styk z lusterkami, dlatego zaraz po zakupie praktycznie szukałem do siebie składanych luster no i homelinka :)

:klamie:

Grzechu tu masz rację to jest jeden z tych niepotrzebnych modów, ale cieszy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sprzedac felg ? :):decayed:

:D myślałem nad tym, ale nie mam pomysłu na inne. :kwasny: Chyba, że AVUSy, bo inne pod ori mi się nie widzą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sprzedac felg ? :):decayed:

:D myślałem nad tym, ale nie mam pomysłu na inne. :kwasny: Chyba, że AVUSy, bo inne pod ori mi się nie widzą :kox:

tylko szkoda że AVUSy są tylko w 18 i nie ma ich w 19 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 19 była by petarda, ale do 19 już musi być gwint i oponka min. 235, a o ile u mnie gwint jeszcze przejdzie, o tyle opona 235 już nie da rady.

Także 18 to max, nie wiem co by musiało się stać, abym się przesiadł na 19.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu 235 odpada? Sam się czuje na 19" i opony 235/35 19... Wcześniej miałem na lato 17" 235/45 i było ok... Teraz mam zimę na 17" 225/45 i jest w uj miękko...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zamula, więcej spala i męczy wspomaganie. Więc gdzie tu komfort. No chyba, że przy servotroniku i większej mocy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm przy 17ce i 235 latem w trasie potrafiłem zejść do 5.2l (na fisie) ale to emerycka jazda( 100km/h na tempomacie). Teraz na zimowych 225 ok 8l , przy tym samym stylu jazdy latem ok 6.5l wg. fisa.

No przydałoby się servotronic - z exeo pasuje :-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobiłeś zderzak tylni ? :)

Tu nie ma nic do roboty. Kupujesz, lakierujesz i montujesz....... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej 3x w tyg jestm u Kazika,zawsze lukam,czy przy aucie ktoś stoi,podszedl bym,bo chodzić i pytać,czyja to,troche lipa,nie od dziś wiadomo,ze w warzywach najwiecej buraków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: zgadza się, buraków jest dostatek......szczególnie na warzywach :polew:

Widziałem kilka razy Twoją mini cieżaróweczkę, ale zawsze jakaś robota i nie ma czasu podejść, pogadać - wiesz jak jest :doh: . Ale mam na uwadze, jak obczaję i będę miał chwilkę, to podejdę na bajerkę....... :drinks:


CLH, fotochrom i składane lustra na pokładzie, doszła gałka i ręczny w skórze perforowanej - ładny akcent :wink:

fnJiez2.jpgPjiDFXf.jpg4NgBu9c.jpgU3hcfId.jpgtezGy2N.jpgVE1jiWh.jpg

Oczywiście jeszcze wymiana włącznika AUTO i panelu przełącznika szyb pod składane lustra. :D

Ale jest problem w innej kwestii. CLH i lusterko działają bez zarzutów, ale gdy idę do auta i wyłączam alarm nie załączają mi się halogeny......coś gdzieś nie ustawiłem?

Po wyjęciu kluczyka świecą, gasną 10 sek. po załączeniu alarmu - w tą stronę działają prawidłowo.

Oczywiście zasłoniłem czujniki taśmą, więc z tej strony nie ma problemu. Kodowanie też jest odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz ręczny w perforowanej skórce? :slina:

Możesz obszyc :wink:

na giełdzie w Gliwicach jest gość który to robi bardzo ladnie :naughty:

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz ręczny w perforowanej skórce? :slina:

Ja robiłem u kolegi z forum. Gałkę i ręczny. Jest ok, polecam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...