Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No tak, u Ciebie przydatna sprawa. I jedno i drugie :wink:

Ja mam też homelinka, ale mam co nim otwierać :grin:

Opublikowano

Haha, dokładnie, choć u mnie w garażu pod chmurką jest dosyć szeroko. Przydatne to nie jest wcale, nie ma co się oszukiwać, ale cieszy jak każda nowa rzecz w furmance :D

ja wjeżdżam do garażu na styk z lusterkami, dlatego zaraz po zakupie praktycznie szukałem do siebie składanych luster no i homelinka :)

:klamie:

Grzechu tu masz rację to jest jeden z tych niepotrzebnych modów, ale cieszy :cool:

Opublikowano

Nie chcesz sprzedac felg ? :):decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie chcesz sprzedac felg ? :):decayed:

:D myślałem nad tym, ale nie mam pomysłu na inne. :kwasny: Chyba, że AVUSy, bo inne pod ori mi się nie widzą :kox:

Opublikowano

A jakie masz tam opony, stan,?

Do Gd mam 120 km :-d

Opublikowano
  • Autor

Oponki Bridgestony, ok 7mm

Opublikowano

Nie chcesz sprzedac felg ? :):decayed:

:D myślałem nad tym, ale nie mam pomysłu na inne. :kwasny: Chyba, że AVUSy, bo inne pod ori mi się nie widzą :kox:

tylko szkoda że AVUSy są tylko w 18 i nie ma ich w 19 :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

W 19 była by petarda, ale do 19 już musi być gwint i oponka min. 235, a o ile u mnie gwint jeszcze przejdzie, o tyle opona 235 już nie da rady.

Także 18 to max, nie wiem co by musiało się stać, abym się przesiadł na 19.... :decayed:

Opublikowano

A czemu 235 odpada? Sam się czuje na 19" i opony 235/35 19... Wcześniej miałem na lato 17" 235/45 i było ok... Teraz mam zimę na 17" 225/45 i jest w uj miękko...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Auto zamula, więcej spala i męczy wspomaganie. Więc gdzie tu komfort. No chyba, że przy servotroniku i większej mocy :-)

Opublikowano

Hmm przy 17ce i 235 latem w trasie potrafiłem zejść do 5.2l (na fisie) ale to emerycka jazda( 100km/h na tempomacie). Teraz na zimowych 225 ok 8l , przy tym samym stylu jazdy latem ok 6.5l wg. fisa.

No przydałoby się servotronic - z exeo pasuje :-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A jak zrobiłeś zderzak tylni ? :)

Opublikowano
  • Autor

A jak zrobiłeś zderzak tylni ? :)

Tu nie ma nic do roboty. Kupujesz, lakierujesz i montujesz....... :naughty:

Opublikowano

Przynajmniej 3x w tyg jestm u Kazika,zawsze lukam,czy przy aucie ktoś stoi,podszedl bym,bo chodzić i pytać,czyja to,troche lipa,nie od dziś wiadomo,ze w warzywach najwiecej buraków :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:thumbup1: zgadza się, buraków jest dostatek......szczególnie na warzywach :polew:

Widziałem kilka razy Twoją mini cieżaróweczkę, ale zawsze jakaś robota i nie ma czasu podejść, pogadać - wiesz jak jest :doh: . Ale mam na uwadze, jak obczaję i będę miał chwilkę, to podejdę na bajerkę....... :drinks:


CLH, fotochrom i składane lustra na pokładzie, doszła gałka i ręczny w skórze perforowanej - ładny akcent :wink:

fnJiez2.jpgPjiDFXf.jpg4NgBu9c.jpgU3hcfId.jpgtezGy2N.jpgVE1jiWh.jpg

Oczywiście jeszcze wymiana włącznika AUTO i panelu przełącznika szyb pod składane lustra. :D

Ale jest problem w innej kwestii. CLH i lusterko działają bez zarzutów, ale gdy idę do auta i wyłączam alarm nie załączają mi się halogeny......coś gdzieś nie ustawiłem?

Po wyjęciu kluczyka świecą, gasną 10 sek. po załączeniu alarmu - w tą stronę działają prawidłowo.

Oczywiście zasłoniłem czujniki taśmą, więc z tej strony nie ma problemu. Kodowanie też jest odpowiednie.

Opublikowano

Ja mam ja mam.... taki sam kolor jak kolega :tongue4:

Opublikowano

Skąd masz ręczny w perforowanej skórce? :slina:

Opublikowano

Ale pinkny , normalnie najpinkniejszy :sarcastic:

Opublikowano

Skąd masz ręczny w perforowanej skórce? :slina:

Możesz obszyc :wink:

na giełdzie w Gliwicach jest gość który to robi bardzo ladnie :naughty:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano
  • Autor

Skąd masz ręczny w perforowanej skórce? :slina:

Ja robiłem u kolegi z forum. Gałkę i ręczny. Jest ok, polecam :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.