Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Już na aucie :wink: Stare w ogóle żyły już własnym życiem :grin:


Miało nie być, a jednak :facepalm: Jak żyć....... ;)

BM14JmF.jpg

W oczekiwaniu na paczuchę.....

lSRi2O4.jpg

Opublikowano

RNS-E musi być :kox:

Opublikowano

Grubo


:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Grubo to teraz będzie....zęby w parapet i deszczówa :grin:

Opublikowano

Kolejny gruby mod :kox:

Opublikowano

LED i prawidłowo, będziesz Pan zadowolony :kox:

Opublikowano

A jednak ledzik :)

i do tego tynk ze ściany. Może być też śnieg tylko nie jedz żółtego. Elo

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

nooo panie pięknie :decayed: coś tam z rynku wyciągniesz,parapet przeżyje :grin:

Opublikowano
  • Autor

RNSe już w dziurze. Wygląda fajnie, gra dobrze, biorąc pod uwagę zwykłe głośniki i porównując z RNSd :wink: Nawet kompas na fisie wyświetla. Dobrze, że nie kupiłem lusterka foto z kompasem :grin: teraz mam za free :wink:

Jedyny problem, to nawigacja. Nie mogę jej ogarnąć. Zmieniłem wtyczkę w antenie GPS, ale dalej jest problem i nie bangla. Teraz nie wiem, gdzie jest przyczyna. Czy radio, czy instalacja w aucie :facepalm: Ale z czasem się ogarnie ;)

2kkL2aE.jpg

AAxDJpG.jpg

oUIJ4oN.jpg

Podziękowanie dla Siemiana za sprzęt :hi:

Opublikowano

Mam ładną pikowaną 3 ramienną kierownicę która pięknie by się skomponowała w twoje wnętrze :naughty: RNS :good:

Opublikowano

Uuuu dobrze siedzi ! :kox::D

Opublikowano
  • Autor

:grin: dzięki Panowie, ale na razie zostaje moja wyświechtana stara poczciwa od żuka......może za jakiś czas pomyślę nad zmianą na coś młodszego. :wink:

Opublikowano

z RNSem wygląda miodzio :kox:

Opublikowano

bajerancko :kox:

Opublikowano
  • Autor

Niemalże jedyne co bym łyknął, to foteliki i boczki w alcantarze :banan:


Do pełni szczęścia..... :wink:

4l3p2rs.jpg

Niestety. Stare nie przetrwały. Przełożenie podświetlenia, to pikuś, ale wyjęcie wizytownika i kubka to masakra. Do tego stopnia, że stare zniszczyłem :facepalm:

Ale, jak to mówią ofiary muszą być. Liczy się efekt końcowy :banan:

Opublikowano

:kox: grubo lecisz z modami panie, oj grubo...

Opublikowano

RNS-E LED to jest to :kox:

Opublikowano

Niemalże jedyne co bym łyknął, to foteliki i boczki w alcantarze :banan:

Do pełni szczęścia..... :wink:

4l3p2rs.jpg

Niestety. Stare nie przetrwały. Przełożenie podświetlenia, to pikuś, ale wyjęcie wizytownika i kubka to masakra. Do tego stopnia, że stare zniszczyłem :facepalm:

Ale, jak to mówią ofiary muszą być. Liczy się efekt końcowy :banan:

Ja ostatnio u siebie też przekładałem cały komplet szufladek z chromikiem i podświetlane :wink:

U mnie tez nie chciały wyjść szufladki i żeby je wysunąć musiałem zdemontować schowek pasażera włożyć wyjmaki w RNS-E wypchać od tyłu radio bo wszystko u mnie tak ciasno siedzi hehe ;)

I dopiero wysuwać stare szufladki inaczej niedało rady hehe

Na szczęście obyło się bez strat :)

Opublikowano

Grzesiek foteliczki i boczki,to ja mam w alkantarze u siebie :banan:,ale takiego sprzętu to ja nie mam :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.