Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Taka sytuacja....... :D

BybYzEX.jpg

A tam prawie wszędzie nasz Józio :facepalm:

:wink:

Opublikowano

Co racja to racja :decayed: Nawet moja Pani się pytała czyje to niebieskie jest i czemu tak często się pojawia :grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin: moja to samo. Na początku: o ten jest ładny - niebieski, chwilę później: o to chyba ten sam - naprawdę ładny, na ostatnim zdjęciu: o to znowu ten niebieski - już za dużo jak na jeden rok :polew: lałem normalnie

Opublikowano

:decayed: z chęcią poznam wasze Panie :wink: tam parę razy jestem nie aż tak często :wink:

Opublikowano

No i nie poradzisz Panie, nie poradzisz! :wink: Co zrobić jak jego fura taka "tłusta" i ma dobrą rękę do zdjęć :) Ale i Tobie trzeba oddać, że furka ryje beret :kox:

Opublikowano
  • Autor

E tam ryje,,,,,,,,,,,,,wyje bo to ropniak :grin: Ale dzięki :wink:

Józek, no kiedyś trza będzie na YLu zrobić grilla :wink:

Opublikowano
  • Autor

:lol: ale melex w Q jest?

Opublikowano
  • Autor

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest organizowane. Myślę, że można by się tam wybrać :wink: Może nie będzie padać :grin:

Opublikowano

No ja też nie wiedziałem, tylko jakoś na FB mi się pojawiło :wink:

Opublikowano
  • Autor

:lol: ale melex w Q jest?

W Q to My będziemy cisnąć :decayed:

:grin::thumbup1:

No ja też nie wiedziałem, tylko jakoś na FB mi się pojawiło :wink:

trza ogarnąć temata....mamy na to trochę czasu. Pomysł jest ok.

Opublikowano

E tam ryje,,,,,,,,,,,,,wyje bo to ropniak :grin: Ale dzięki :wink:

Józek, no kiedyś trza będzie na YLu zrobić grilla :wink:

Jaki YL , czemu ja nic nie wiem :grin: Uważaj na Włodka, nie jednego na złą drogę sprowadził :polew:

Opublikowano

:lol: ale melex w Q jest?

W Q to My będziemy cisnąć :decayed:

:grin::thumbup1:

No ja też nie wiedziałem, tylko jakoś na FB mi się pojawiło :wink:

trza ogarnąć temata....mamy na to trochę czasu. Pomysł jest ok.

No myślę że można pomyśleć, obadało by się Twoją furkę na żywo , spotkało, pogadało :drunk:

E tam ryje,,,,,,,,,,,,,wyje bo to ropniak :grin: Ale dzięki :wink:

Józek, no kiedyś trza będzie na YLu zrobić grilla :wink:

Jaki YL , czemu ja nic nie wiem :grin: Uważaj na Włodka, nie jednego na złą drogę sprowadził :polew:

Moderator powinien zawsze wszystko wiedzieć pierwszy :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Taa, co niektórzy po dziś dzień nie mogą do siebie dojść, a Sylwek był tydzień temu :grin:

Józek, przeglądałem ich stronkę i generalnie impra zamknięta, tylko jakieś pomodzone fury mogą wieżdzać......czy damy radę ;)

Opublikowano

i jeszcze przez tydzień nie dojdą :grin: trzeba by było wysłać zgłoszenie ;)

Opublikowano

Taa, co niektórzy po dziś dzień nie mogą do siebie dojść, a Sylwek był tydzień temu

O kim mowa? :ph34r:

Opublikowano
  • Autor

Haha, a widziałeś na forum Domina, gdzieś, ostatnio.......w ogóle w Nowym...?


i jeszcze przez tydzień nie dojdą :grin: trzeba by było wysłać zgłoszenie ;)

Szczerze........pomodzone eRki, VRy, ARLy - same grubasy i te nasze, ekskluzywne syte seryjne aczwórki?

No chyba warto spróbować :grin:

Opublikowano

ciekawy jestem, wyślę swoje , zobaczymy :decayed:

Opublikowano

Ładna jest :wink4: Kolorek ten co mój :naughty: Już mam jakąś koncepcję :kox:

Opublikowano
  • Autor

Taki bajerek dzisiaj wskoczył i już nie ma sikania - dzięki Karol :hi:

A9KpoI2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.