Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek foteliczki i boczki,to ja mam w alkantarze u siebie :banan:,ale takiego sprzętu to ja nie mam :thumbup1:

Ja swego czasu chorowałem na fotele i boczki w alkantarze, niestety nie znalazłem grzanych w pełnej elektryce i odpuściłem sobie, ale po głowie dalej mi chodzi....szczególnie latem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw u mnie siedzi :banan: nawet mam pamięć foteli,tylko coś nie działa,jakas przerwa jest w instalacji po sprawdzeniu vag . :wallbash: będę musiał podłubać :eusathink:

Edytowane przez A4b6quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięć fajna sprawa, ale zbyt droga,żeby doposażać :wink: ja mam dobrą pamięć, więc taniej wychodzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ba :grin: ale jak już jest to niech działa, hehe powiec mi,bo wszędzie widzę że jak masz full. elektrykę z grzanymi d*pami foteli i pół skóre to są fotele speed, a jak masz dodatkowo alcantare to jak ten zestaw się nazywa? :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie wiem. Chyba tylko "skóra w alkantarze", ale bańki nie dam. Speed i Sport, to chyba boki foteli skóra, a środki materiał siateczka.......Później są pełne skóry, to co u mnie i skóra w alkantarze, co u Ciebie, ale nie wiem do końca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz 2din i trochę cięcia w tunelu. Chyba ze tunel też zapodasz 2din to ciąć nie trzeba.
Nic trudnego

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten RNS, duża robota jest z dostosowaniem jak w ori było 1-dinowe ?

Ori miałem 2 din :wink:

wOsBOr9.jpg

Powoli łapiemy łączność satelitarną.... :grin:

Dzięki Karol, może uda mi się to ogarnąć w najbliższym czasie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre rozwiązanie. W prawdzie tras nie robię dużych, aby nie móc obejść się bez BT, ale jeżdzę po mieście a to jest wówczas przydatne. O ile uda mi sie ogarnąć wszycho ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quwa ja siedziałem nad tym we dwóch dwa dni :facepalm: ,dwa auta/rnsy/blutki,na koniec Domin na fonie i za uja nie chciało dobrze ruszyć(problem z głosem) :wallbash: na koniec auto do Grodu Kraka zawiozłem i gość zrobił profi robotę :cheesy:

ale efekt :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, różnie piszą. Jedni, że żaden problem, kilka kabli trzeba połączyć, kodowanie i hula, a inni, że w uj problem.....pewnie kwestia szczęścia....nie wiem.

U mnie wcześnie był HF, więc pewnie jakieś kable mam już poprowadzone, ale zastanawiam się, czy nie olać fabrycznego HF i nie montować BT w innym miejscu na nowych kablach. Tak robiłem w przypadku MCE F, CLH etc i wyszło bardzo dobrze na nowej instalacji...się zobaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu u mnie gość ze starego zestawu i mojej wiązki do bt wykorzystał jedynie kable do mikrofonu,reszta nowe


A przejściówkę do rnsa kazał wykorzystać jako patyk dla psa żeby miał za czym ganiać :grin:

Bo w niej był problem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o przejściówce pod BT - tej z allegro z kablami do wlutowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha a ja mam z rnsd na rnse. Pewnie też będzie lipa. A wiesz co konkretnie było zje..ane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :wink:


nie było dobrych przejść i prąd się tracił :facepalm:

Grzechu dzwoń jutro to ci powiem co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Będę miał chwilkę w ciągu dnia, to przekręcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z przejsciowka z concert na rns. Wystarczyło wypiac jeden pin i było ok. Tylko który to był?...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blutek już na pokładzie. Było trochę zabawy i nie udało się przy pierwszym podejściu :wink: Ale z Dominem na łączach nie może nie pójść :dance2:

Wszystko trybi elegancko, polecam tym którzy jeszcze nie mają :dance:

lXcJiCV.jpgDx7D55b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...