Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek foteliczki i boczki,to ja mam w alkantarze u siebie :banan:,ale takiego sprzętu to ja nie mam :thumbup1:

Ja swego czasu chorowałem na fotele i boczki w alkantarze, niestety nie znalazłem grzanych w pełnej elektryce i odpuściłem sobie, ale po głowie dalej mi chodzi....szczególnie latem :wink:

Opublikowano

Taki zestaw u mnie siedzi :banan: nawet mam pamięć foteli,tylko coś nie działa,jakas przerwa jest w instalacji po sprawdzeniu vag . :wallbash: będę musiał podłubać :eusathink:

Edytowane przez A4b6quattro

Opublikowano
  • Autor

Pamięć fajna sprawa, ale zbyt droga,żeby doposażać :wink: ja mam dobrą pamięć, więc taniej wychodzi :grin:

Opublikowano

Hehe no ba :grin: ale jak już jest to niech działa, hehe powiec mi,bo wszędzie widzę że jak masz full. elektrykę z grzanymi d*pami foteli i pół skóre to są fotele speed, a jak masz dodatkowo alcantare to jak ten zestaw się nazywa? :kawa:

Opublikowano
  • Autor

Szczerze, to nie wiem. Chyba tylko "skóra w alkantarze", ale bańki nie dam. Speed i Sport, to chyba boki foteli skóra, a środki materiał siateczka.......Później są pełne skóry, to co u mnie i skóra w alkantarze, co u Ciebie, ale nie wiem do końca :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładny ten RNS, duża robota jest z dostosowaniem jak w ori było 1-dinowe ?

Opublikowano

Kosz 2din i trochę cięcia w tunelu. Chyba ze tunel też zapodasz 2din to ciąć nie trzeba.
Nic trudnego

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano
  • Autor

Ładny ten RNS, duża robota jest z dostosowaniem jak w ori było 1-dinowe ?

Ori miałem 2 din :wink:

wOsBOr9.jpg

Powoli łapiemy łączność satelitarną.... :grin:

Dzięki Karol, może uda mi się to ogarnąć w najbliższym czasie :wink:

Opublikowano

Z tego moda będziesz zadowolony :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dobre rozwiązanie. W prawdzie tras nie robię dużych, aby nie móc obejść się bez BT, ale jeżdzę po mieście a to jest wówczas przydatne. O ile uda mi sie ogarnąć wszycho ;)

Opublikowano

Quwa ja siedziałem nad tym we dwóch dwa dni :facepalm: ,dwa auta/rnsy/blutki,na koniec Domin na fonie i za uja nie chciało dobrze ruszyć(problem z głosem) :wallbash: na koniec auto do Grodu Kraka zawiozłem i gość zrobił profi robotę :cheesy:

ale efekt :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie, różnie piszą. Jedni, że żaden problem, kilka kabli trzeba połączyć, kodowanie i hula, a inni, że w uj problem.....pewnie kwestia szczęścia....nie wiem.

U mnie wcześnie był HF, więc pewnie jakieś kable mam już poprowadzone, ale zastanawiam się, czy nie olać fabrycznego HF i nie montować BT w innym miejscu na nowych kablach. Tak robiłem w przypadku MCE F, CLH etc i wyszło bardzo dobrze na nowej instalacji...się zobaczy :wink:

Opublikowano

Grzechu u mnie gość ze starego zestawu i mojej wiązki do bt wykorzystał jedynie kable do mikrofonu,reszta nowe


A przejściówkę do rnsa kazał wykorzystać jako patyk dla psa żeby miał za czym ganiać :grin:

Bo w niej był problem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Mówisz o przejściówce pod BT - tej z allegro z kablami do wlutowania?

Opublikowano

Tej z koncerta na rnsa :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Aha a ja mam z rnsd na rnse. Pewnie też będzie lipa. A wiesz co konkretnie było zje..ane?

Opublikowano

Wiem :wink:


nie było dobrych przejść i prąd się tracił :facepalm:

Grzechu dzwoń jutro to ci powiem co i jak

Opublikowano
  • Autor

Spoko. Będę miał chwilkę w ciągu dnia, to przekręcę.

Opublikowano

Też miałem problem z przejsciowka z concert na rns. Wystarczyło wypiac jeden pin i było ok. Tylko który to był?...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Blutek już na pokładzie. Było trochę zabawy i nie udało się przy pierwszym podejściu :wink: Ale z Dominem na łączach nie może nie pójść :dance2:

Wszystko trybi elegancko, polecam tym którzy jeszcze nie mają :dance:

lXcJiCV.jpgDx7D55b.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.