Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi się tam podoba, może kiedyś też zapodam grill z es4 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Grill od esy robi robotę, ale góra i dół, inaczej, mi nie leży. Póki co nie myślę, na razie chce zostać, przy ori s-linie. Może kiedyś mnie najdzie na taki bayer :wink: Choć 900 wolę w co innego zainwestować :grin:

Opublikowano

900 na jakieś tam graty do Q :wink: .
Grzesiu a co Ci tak kolorek zbrązowiał? Po sylwestrze taki coś niewyraźny :grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin: nie umyty porządnie. Teraz wszystkie szczoty na myjkach są pochowane, więc tylko można opłukać. Zresztą po 2 km dalej zasyfialy :facepalm:

Q....to jest temat :naughty:

Opublikowano

Ja bym odpuścił temat Q.

Jeździłem taką przeróbka klubową,robiona w warsztacie w Kielcach i same kłopoty z tym autem były

Opublikowano

Ja bym odpuścił temat Q.

Jeździłem taką przeróbka klubową,robiona w warsztacie w Kielcach i same kłopoty z tym autem były

widocznie ktoś nie zrobił tego jak trzeba :wink:

Opublikowano

Nosb to robił :kwasny:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

ja bym kupił unfall'a z UK w Quattro i przełożył calutki kpl. gratów :kox:

i nie byłoby składanki

Opublikowano
  • Autor

Póki co, to na razie mogę sobie znaczek Q kupić no ewentualnie dekory... :grin:

Fajna sprawa, ale daleka droga i nie biorę na razie do bani :wink:

Opublikowano

Witka Grześ :hi: Mam pytanko bo nie doczytałem nigdzie, czy Ty dokładałeś dystanse ? czy poprostu ta fela robi taką robotę że z tyłu tak pięknie leży ?

ogólnie gratki fury i modów :kox:

Opublikowano
  • Autor

Siema. Na tyle mam 5mm. Generalnie nie jest potrzebny. Przy ET 30 felgi też dobrze koło się wpasowuje. :wink:

Opublikowano

Siema. Na tyle mam 5mm. Generalnie nie jest potrzebny. Przy ET 30 felgi też dobrze koło się wpasowuje. :wink:

dzięki :) bo musze właśnie u siebie coś ogarnąć i sie zastanawiam jakie :hi:

Opublikowano

No niby swap Q P&P ale już robiłem u siebie kilka modów P&P i... wcale nie takie P&P jak się mogło wydawać :kwasny: ...

Jak dawce to B7 2.0 D 170 KM albo 3.0 D i przy okazji silnik zmienić :kox:

Opublikowano
  • Autor

Siema. Na tyle mam 5mm. Generalnie nie jest potrzebny. Przy ET 30 felgi też dobrze koło się wpasowuje. :wink:

dzięki :) bo musze właśnie u siebie coś ogarnąć i sie zastanawiam jakie :hi:

Ja jestem zwolennikiem wzoru ori od danego modelu. Więc proponuje mój wzór lub Avusy 3 :wink:

No niby swap Q P&P ale już robiłem u siebie kilka modów P&P i... wcale nie takie P&P jak się mogło wydawać :kwasny: ...

Jak dawce to B7 2.0 D 170 KM albo 3.0 D i przy okazji silnik zmienić :kox:

I suma sumarum zrobi się koszt A6C6 :D

Opublikowano

U mnie już wyszedł;/

Opublikowano
  • Autor

No więc właśnie. I tu się zapala lampka :kwasny:

Opublikowano

Grzesiek poważnie chcesz kupić tą drewnianą kiere?

Opublikowano
  • Autor

:grin: nie, dla kolegi się pytałem, ale też nie chce. Ja póki co przy swojej zostaje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Grzechu w końcu w domu i no ładnie teraz wszystko chodzi :thumbup1:

Ja, jak ja, ale widzę, że Ty po Sylwku wróciłeś do żywych.........................słyszałem,że syto było :kox:

Ogarnąłem wszycho i jest, jak należy :thumbup1: Czyli tak jak u Ciebie :wink:

Opublikowano

Witam

Audi super. Widze ze zmieniles zderzak tyl . Jesli sprzedajesz tamten do tdi to kupie. Daj znac. [email protected].

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.