Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, zderzak tylny z S4 robi robotę, tak samo jak i listwy drzwi. Przy kupowaniu gratów się zastanawiałem właśnie nad pakietem zewnętrznym z S4, ale jakoś stanęło na s-line.

Mixować nie chciałem. Mam we wlepce kod s-line, dlatego zostałem przy tym pakiecie. Zresztą co to za S4 w klekocie i przy 131 horsach :grin: Jeszcze na światłach golfina na AHF + by mi siary narobiła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zrobiłem mixa, body s4 oprócz przedniego zderzaka - jest sline - ten od esy mało agresywny...

No mało trochę te 130 KM ale mam plan na 230 KM;-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez C4_KAWON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zrobiłem mixa, body s4 oprócz przedniego zderzaka - jest sline - ten od esy mało agresywny...

No mało trochę te 130 KM ale mam plan na 230 KM;-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Dokładnie, ja gdy bym robił mixa, to wszystko od S4 po za zdesiem przednim :wink:

Chipseta miałem u siebie, ale na 165KM a nie na 230KM, więc i tak daleko w polu :grin:

A tak ogólnie, jak by udało się ogarnąć bezpieczne 180 KM, to i tak będę zadowolony, z większej mocy i tak nie skorzystam, bo głownie po mieście jeżdzę, a te 180 w zupełności wystarczy do takiej miejskiej jazdy. W sumie przy 165 KM można było powalczyć na światłach..........z jakimś słabszym autkiem oczywiście :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zrobić jakiś japan tuning żeby wyróżnić się z tłumu bo prawie każdy idzie w sline lub s4...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co innego zrobisz?

Nadmuchane spojlery,wielkie lotki, sztuczne wloty, choinki, etc.... to już nie jara, tak jak 15 lat temu.

Teraz tylko ori style na bogato :-),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny avancik :) powodzenia w modach :hi:

Dzięki :hi:

A co do modów, to jak to mówi Pudzian..." powolutku do przodu, powolutku do przodu...."

Wczoraj doszła paczucha od Turzola - jeszcze raz wielkie dzięki :hi:

RgwAmKX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz masz... :D

Jeszcze nie ogarnąłem składania/rozkładania z pilota alarmu. Ciężka sprawa, pewnie dopiero na wiosnę coś wymyślę. By został tylko ten nieszczęsny CLH i DRL H7 i bedzie cacy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

jeden z modów typu must have, szczególnie jak ktoś ma wąski garaż :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dokładnie, choć u mnie w garażu pod chmurką jest dosyć szeroko. Przydatne to nie jest wcale, nie ma co się oszukiwać, ale cieszy jak każda nowa rzecz w furmance :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dokładnie, choć u mnie w garażu pod chmurką jest dosyć szeroko. Przydatne to nie jest wcale, nie ma co się oszukiwać, ale cieszy jak każda nowa rzecz w furmance :D

ja wjeżdżam do garażu na styk z lusterkami, dlatego zaraz po zakupie praktycznie szukałem do siebie składanych luster no i homelinka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...