Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:nabijasie: że niby ja, no dzięki, dzięki :grzywa:

Opublikowano

Dupka sline na dwa kominy na srebrnym kolorze robi robotę :jerk:

Opublikowano

Eee dupka S4 ładniejsza;-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, zderzak tylny z S4 robi robotę, tak samo jak i listwy drzwi. Przy kupowaniu gratów się zastanawiałem właśnie nad pakietem zewnętrznym z S4, ale jakoś stanęło na s-line.

Mixować nie chciałem. Mam we wlepce kod s-line, dlatego zostałem przy tym pakiecie. Zresztą co to za S4 w klekocie i przy 131 horsach :grin: Jeszcze na światłach golfina na AHF + by mi siary narobiła :lol:

Opublikowano

No ja zrobiłem mixa, body s4 oprócz przedniego zderzaka - jest sline - ten od esy mało agresywny...

No mało trochę te 130 KM ale mam plan na 230 KM;-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez C4_KAWON

Opublikowano
  • Autor

No ja zrobiłem mixa, body s4 oprócz przedniego zderzaka - jest sline - ten od esy mało agresywny...

No mało trochę te 130 KM ale mam plan na 230 KM;-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Dokładnie, ja gdy bym robił mixa, to wszystko od S4 po za zdesiem przednim :wink:

Chipseta miałem u siebie, ale na 165KM a nie na 230KM, więc i tak daleko w polu :grin:

A tak ogólnie, jak by udało się ogarnąć bezpieczne 180 KM, to i tak będę zadowolony, z większej mocy i tak nie skorzystam, bo głownie po mieście jeżdzę, a te 180 w zupełności wystarczy do takiej miejskiej jazdy. W sumie przy 165 KM można było powalczyć na światłach..........z jakimś słabszym autkiem oczywiście :grin:

Opublikowano

Pany bo to mało jest S4 w gnoju na forum :D

Opublikowano

Trzeba by zrobić jakiś japan tuning żeby wyróżnić się z tłumu bo prawie każdy idzie w sline lub s4...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

No ale co innego zrobisz?

Nadmuchane spojlery,wielkie lotki, sztuczne wloty, choinki, etc.... to już nie jara, tak jak 15 lat temu.

Teraz tylko ori style na bogato :-),

Opublikowano

...nisko i szeroko.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

bardzo ladny avancik :) powodzenia w modach :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

bardzo ladny avancik :) powodzenia w modach :hi:

Dzięki :hi:

A co do modów, to jak to mówi Pudzian..." powolutku do przodu, powolutku do przodu...."

Wczoraj doszła paczucha od Turzola - jeszcze raz wielkie dzięki :hi:

RgwAmKX.jpg

Opublikowano

To się pochwal co tam kombinujesz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mówisz masz... :D

Jeszcze nie ogarnąłem składania/rozkładania z pilota alarmu. Ciężka sprawa, pewnie dopiero na wiosnę coś wymyślę. By został tylko ten nieszczęsny CLH i DRL H7 i bedzie cacy :kox:

Opublikowano

No i gitarra a co do składania z pilota to mam patent ale narazie jest w fazie testów :wink:

Opublikowano
  • Autor

To ogarniaj i dawaj cynk co i jak. Można cóś pokombajnować :wink:

Opublikowano

:thumbup1:

jeden z modów typu must have, szczególnie jak ktoś ma wąski garaż :P

Opublikowano
  • Autor

Haha, dokładnie, choć u mnie w garażu pod chmurką jest dosyć szeroko. Przydatne to nie jest wcale, nie ma co się oszukiwać, ale cieszy jak każda nowa rzecz w furmance :D

Opublikowano

Ja zrobilem podświetlane lusterka i teraz wogóle ich nie składam :facepalm::grin:

Opublikowano

Haha, dokładnie, choć u mnie w garażu pod chmurką jest dosyć szeroko. Przydatne to nie jest wcale, nie ma co się oszukiwać, ale cieszy jak każda nowa rzecz w furmance :D

ja wjeżdżam do garażu na styk z lusterkami, dlatego zaraz po zakupie praktycznie szukałem do siebie składanych luster no i homelinka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.