Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

To A4 to była bardzo dobra baza na start, ale to co Ty z nią zrobiłeś to robi wrażenie. Mnóstwo pracy, podziwiam i zazdroszczę :) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

IMG_20201108_121128.jpg

***** *** muszę to w końcu kiedyś umyć :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

@karol1981gdzie ta opcja w Paintcie co by się lakier świecił na fotkach bo nie mogę znaleźć? :whistling:

Opublikowano

Na delfinie nie widać brudu ?

Opublikowano
9 godzin temu, afroo. napisał:

@karol1981gdzie ta opcja w Paintcie co by się lakier świecił na fotkach bo nie mogę znaleźć? :whistling:

Też nie mogę znaleźć, ale słabo painta ogarniam ???

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Biję się z myślami co do zmiany koła na lato.

W związku z tym leci pytanie, czy ktoś byłby w ogóle zainteresowany moimi letnimi kołami?

4 x 19'' 9.5J et40 z oponą 235/35 Uniroyal RS3 i czujnikami ciśnienia (do dogadania bo chętnie bym je sobie zostawił)

carbon collective.jpg

Jak ktoś coś to info na pw żeby tutaj nie zaśmiecać.

Opublikowano

Lepiej powiedz co tam na lato szykujesz ?  :think2:

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, dekiel 13 napisał:

Lepiej powiedz co tam na lato szykujesz ?  :think2:

Wszystko uzależnione od tego, czy ktoś zabierze obecne felgi.

Ale raczej bez szału będzie. Są inne rzeczy na głowie póki co.

Opublikowano

Pójdą na pewno , spoko model. Rób foty i wstawiaj na giełdę.Czas idealny na sprzedaż letnich. B)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.09.2020 o 20:16, afroo. napisał:

To koło dopiero robi robotę w 20" 9.5J et21 z RS6 C7 :slina:

Można takie pooglądać na fb u https://www.facebook.com/Fake-rs4-b7-by-Krystyna-418681901924480/

Śni mi się to po nocach ???

 

Screenshot_20210204-044521__01.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

W takiej konfiguracji to chyba nie tylko tobie się śni :drool3:

Opublikowano

Felgi z RS6 Koozak :D 

Opublikowano

@afroo. Znalezione na fb. Tylko 20" 9.5j. Czas na zmiany :p  

20210221_092403.jpg

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, monthrey12 napisał:

@afroo. Znalezione na fb. Tylko 20" 9.5j. Czas na zmiany :p  

20210221_092403.jpg

Raz, że mnie na to nie stać. A dwa, nawet jeśli ktoś by mi je za darmo dał to tego już w B7 nie upchnę.

Opublikowano
Godzinę temu, afroo. napisał:

Raz, że mnie na to nie stać. A dwa, nawet jeśli ktoś by mi je za darmo dał to tego już w B7 nie upchnę.

Z ET21 i 9.5 J musiałbyś ponacinać błotniki, poodginać i 3 tony szpachli:lol1: To tak luźno..

A jak z Veemanami?

Sprzedane?

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Adam87 napisał:

Z ET21 i 9.5 J musiałbyś ponacinać błotniki, poodginać i 3 tony szpachli:lol1: To tak luźno..

:whistling:

poszerzki.jpg

11 minut temu, Adam87 napisał:

A jak z Veemanami?

Zostają póki co. Jak zwykle plany na zmianę nie pokryły się z możliwościami. :kwasny:

Opublikowano

To już wiem od kogo zgapiłem zamiar kupienia tych felg na nowy sezon :polew:

Opublikowano

Spokojna głowa Panowie. Wiem, że Et21... Wszystko z dystansem :D. 

Opublikowano
Godzinę temu, monthrey12 napisał:

Spokojna głowa Panowie. Wiem, że Et21... Wszystko z dystansem :D. 

Tu akurat bez dystansu:cool1: Wiadomo..

1 godzinę temu, afroo. napisał:

Zostają póki co. Jak zwykle plany na zmianę nie pokryły się z możliwościami. :kwasny:

Do lata jeszcze troche zostało, a nóż na wiosnę ktoś bedzie takich szukał..

Powodzenia i pozdro:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.