Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, BartoszSoldier napisał(a):

Jak z tą rozpórkę, czuć różnicę jakaś? Ostatnio też na nią wpadłem i się zastanawiam do swojej. 

Jest delikatnie sztywniej na zakrętach ale równie dobrze może to być placebo.

U mnie seryjnie w zawieszeniu 1BA nie było fabrycznej rozpórki za grodzią więc jakieś tam odczucie jest. Jak masz 1BE/BV i fabryczną rozpórkę to nie potrzebna Ci dodatkowa, tylko zwiększysz masę na przodzie.

Opublikowano

1be, gwint ap i wszystko w poliuretanach, więc raczej ta rozpórka nic nie wniesie z tego co mówisz, dzięki ?

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Stało się 👀 

 

IMG_20250606_063255__01.thumb.jpg.095652880408f571b4fbb742a427c412.jpg

Opublikowano

Ja bym się cieszył jak u mnie tak by się stało 😅

Opublikowano

Teraz to już wartość -50%🤔

Opublikowano

Wymieniałem ostatnio odboj silnika

 Masz jeszcze link do poliuretanu gdzie kupić.

Nad rozpórką też myślałem ale właśnie nie wiem czy to wszystko mi wejdzie do bfb.

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Gorczyk napisał(a):

Nad rozpórką też myślałem ale właśnie nie wiem czy to wszystko mi wejdzie do bfb.

Do bfb powinna wejść, nie ma tam zbyt dużo osprzętu. Nie masz fabrycznej za ścianą grodziową?

26 minut temu, Gorczyk napisał(a):

Masz jeszcze link do poliuretanu gdzie kupić.

Brałem bezpośrednio ze sklepu powerflex.pl

Opublikowano
13 godzin temu, Gorczyk napisał(a):

Wymieniałem ostatnio odboj silnika

 Masz jeszcze link do poliuretanu gdzie kupić.

Nad rozpórką też myślałem ale właśnie nie wiem czy to wszystko mi wejdzie do bfb.

Powerflex

strongflex

poliuretany Olkusz

 

Przy tym zawieszeniu na pewno musisz mieć oryginalną rozpórkę między akumulatorem a ścianą grodziową. 

Opublikowano

Wiesz co jeśli jakiś płaski element to chyba jest.

Widziałem fajna rozpórke ale do b5 w tej pierwszej grodzi gdzie aku, i to jest naprawdę spoko.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zima wersja 2.0 in progress 

 

IMG_20251104_025300.thumb.jpg.89a64ea8d0f062e63e10ba082ef1831c.jpg  IMG_20251104_025402.thumb.jpg.2b317bb7f81545a8799a9e1eb0284fc9.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Ciekaw jestem jak to siądzie bo też o nich myślałem. 19x9et32?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, qlimazz napisał(a):

Ciekaw jestem jak to siądzie bo też o nich myślałem. 19x9et32?

et33 - Speedline3431 z S5

 

Poglądowo tak to ma wyglądać, ofc buda nie ta ale kolorystyka zbliżona 

 

Screenshot_20210204-044521__01.jpg.e7cf60c3090eb2695ba4168795b88381.jpg

Opublikowano

Będzie dobrze wyglądać 👍

Opublikowano

Zima będzie konkret💪💪💪

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

👀 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Zmienione na ostatnią chwilę, jak widać 😶

 

IMG_20251126_134740__01.thumb.jpg.2a39bcbcf22f79122ffc754296fe9dcc.jpg IMG_20251126_134721__01.thumb.jpg.7e2cb117eeea2ef7e8df0b45e2a9db2c.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

U mnie było podobnie😅

20251123_132016.jpg

Opublikowano

U mnie z 20 cm jeszcze leży a już trochę usiadł bo temperatury w dzień na plusie.

Opublikowano

Na północy jesień. :decayed:

Opublikowano

10°

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.