Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Afroo

Kawał dobrej roboty ?

Jaki tym razem olej zalałeś?

Stosujesz płukankę?

Co sądzisz o odatku Archoil w TFSI ? 

Widzę, że zawiera niby jakieś nanocząsteczki i jest na estrach.

Niby zmniejsza tarcie elementów?

Prośba o info,

Pozdrawiam ?

Opublikowano

I Pyykk Audi The BEST :D 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.08.2020 o 18:10, black4 napisał:

Jaki tym razem olej zalałeś?

Stosujesz płukankę?

Nie wyobrażam sobie wymiany oleju bez przepłukania silnika ze starego przepalonego dlatego stosuję płukankę przed każdą wymianą.

Olej póki co zalany jeszcze Motul Sport Ester 5W50 bo miałem na stanie ale następna wymiana będzie na Meguin Super Leichtlauf 5W40. Za mało ostatnio jeżdżę by zostać przy 5W50.

W dniu 13.08.2020 o 18:10, black4 napisał:

Co sądzisz o odatku Archoil w TFSI ? 

Widzę, że zawiera niby jakieś nanocząsteczki i jest na estrach.

Niby zmniejsza tarcie elementów?

Ja Archoil stosuję jakoś od 2-3 wymian oleju. Od tego też czasu samochód coraz mniej jeździ, często odpalany po paru dniach lub tygodniu stania. A to sprawia, że potrzeba chwili by olej doszedł po rozruchu gdzie trzeba więc czemu by mu w tym nie pomóc obniżając w jakikolwiek sposób tarcie i zabezpieczając elementy cierne. Ciężko odczuć bezpośrednio różnicę przed i po zalaniu dodatku, natomiast po ściągnięciu pokrywy wałki wyglądają dobrze, nie są wytarte i taki stan rzeczy chcę zachować jak najdłużej.

Opublikowano

W dieslu różnica jest słyszalna po zalaniu dodatku i to bardzo słyszalna :)

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

@lewiatan1989 Co stosujesz u siebie jako plukanke i jako dodatek?

Opublikowano
16 godzin temu, monthrey12 napisał:

@lewiatan1989 Co stosujesz u siebie jako plukanke i jako dodatek?

płukanka Archoil AR2820 Engine Flush + dodatek Archoil AR9100

@afroo. sorry sa offtop ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lampy na gotowo ze Stekiem Dyno Shade i ledowym wstecznym.

lampy tyl.jpg lampy tył postój.jpg lampy tyl wsteczny.jpg

50/50 słabo wyszło bo na szybko w trakcie roboty i w słońcu.

IMG_20200826_111131.jpg IMG_20200826_112055.jpg

 

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Niby w słońcu ale i tak efekt widać:oklasky:

Jakie ledy dałeś?

Opublikowano

Fajnie siadło 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Adam87 napisał:

Jakie ledy dałeś?

Od Promotora. Bez błędów i z aktywnym chłodzeniem. :JC_fan:

Opublikowano
13 minut temu, afroo. napisał:

Od Promotora. Bez błędów i z aktywnym chłodzeniem. :JC_fan:

Masz może jakiś link??

Opublikowano
23 minuty temu, afroo. napisał:

Pisz do Niego na fb Promotor Light Devices.

https://www.facebook.com/promotorlightdevices/

Dzięki :hi:

Opublikowano

Co to za końcówki wydechu? Czy to cały tłumik?

Opublikowano

Fajna dupeczka :wink:

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Damianq napisał:

Co to za końcówki wydechu? Czy to cały tłumik?

Końcówki od @blade13

Opublikowano
  • Autor

Lampy z tyłu oklejone. Przód też już dawno pomalowany. Zostało zająć się halogenami, które wrzuciłem kiedyś w zamienniku i szpeciły szarym plastikiem. :unsure:

Nie bawiłem się w rozklejanie kloszy bo klej dosyć mocno trzyma i nie jest to typowy butyl jak w przypadku przednich reflektorów. Rozebrałem ile się da, okleiłem środek taśmą i wyszprejowałem Plasti Dipem. Porządek z oświetleniem zewnętrznym zakończony.

halogeny czarne 50.50.jpg halogeny czarne.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor

Nada się to to na zimę? :eusathink:

8T0601025DB.jpg

Opublikowano

18"?

Opublikowano
  • Autor

19 9J et33

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.