Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, hejneken napisał:

Gówno prawda, sry afroo za offtop. Mam u siebie ledy w drl/postojówkach z wbudowanymi rezystorami i nic się nie grzeje... 

Ile osób, tyle opinii. Trafiłeś na dobrej jakości produkt i też fajnie. Niestety jednemu bangla bez problemów, innemu padają moduły i wytapiają się gniazda. Osobiście po rozmowie z tomnikiem poszedłem w led drl z dedykowanym kasownikiem, a postoje od tomnika bez błędu i problemów z grzaniem świecą już 3 lata i nie ma potrzeby szukania alternatywy.

8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Ale jesteś menda :lol: zdeś odmalowany,ogarnięty ?

Zderzak i grill jak nówka. Halogeny tylko zostały stare i trzeba pomyśleć nad nowymi za jakiś czas, teraz ich nie ruszam. Wstępnie w sobotę będzie dalej grzebane to może umyję i pokażę coś wiencyj. :decayed:

Opublikowano

Krystian, to, że akurat miałeś fart i trafiłeś na niezłe led drl , które nie powypalały Ci gniazd 

to nie jest powód, żebyś innym z "gówno prawdą" wyjeżdżał.

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy Panowie. Każdy wyraził własne zdanie i jeśli macie jeszcze coś sobie do wyjaśnienia to proszę u siebie na pw. Dzięki. :hi:

Opublikowano

Jasne, mam nadzieję, że polecony zestaw posłuży klubowiczom jak najdłużej,

Pozdrawiam

Opublikowano

@afroo. masz jesZcse te lusterko fotochrom do sprzedania ? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Norbas napisał:

@afroo. masz jesZcse te lusterko fotochrom do sprzedania ? 

Poszło pw. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Walki ciąg dalszy. :whistling:

20180310_140924.jpg 20180310_153140.jpg 20180310_153250.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
Walki ciąg dalszy. :whistling:
20180310_140924.thumb.jpg.859fa2fea405f5b091ce5452813dc1d1.jpg20180310_153140.thumb.jpg.61c5f0f21beaaf953bf5b449e1d342fe.jpg20180310_153250.thumb.jpg.528d7e97407b4e2338305ab32ce2762c.jpg


Jak ja Ci zazdroszcze tej dziury w dachu... Ehh :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
2 godziny temu, muunv napisał:

 


Jak ja Ci zazdroszcze tej dziury w dachu... Ehh :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Zawsze możesz sobie wyciąć :decayed:

 

 Ładnie temat idzie do przodu ;) 

Opublikowano

Witajcie,

Nooo ładnie idziesz Afroo!

Wymiana podsufitki w sedanie nie taka prosta sprawa...

Zwłaszcza jak się chce zachować ją niepołamaną itp...

Będzie świetnie!

BTW. Puść pls news'y z pola walki :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Dzieje się, czekam na efekt końcowy :kox:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.03.2018 o 09:08, muunv napisał:

Jak ja Ci zazdroszcze tej dziury w dachu... Ehh :(

No nie powiem, fajna jest, też mi się podoba. :decayed:

W dniu 11.03.2018 o 12:09, black4 napisał:

Wymiana podsufitki w sedanie nie taka prosta sprawa...

Zwłaszcza jak się chce zachować ją niepołamaną itp...

No coś Ty. Mniejsza powierzchnia niż w avancie, w dodatku z szybrem jest łatwiejsza do manewrowania i idzie gładko. rozbieranie całości w godzinę. Składanie do kupy ze zwalaniem szybra i wymianą przesłony to już kilka dobrych godzin jak chce się mieć dobrze spasowane wnętrze. Cierpliwość wskazana.  Ale trudności wiele nie sprawia. :)

 

Sufit na miejscu. Pakiet światło pod słonecznikami + ambiente w lampce przedniej. Wnętrze w 90% gotowe. Zostało upolować Recaro. :whistling:

czarny sufit.jpg wnętrze czerń.jpg wnętrze czerń bok.jpg

 

Łapcie brudasa z ciemnymi lampami bo nie dacie mi żyć. :huh:

przód lampy q bok.jpg przód lampy q.jpg przód lampy q góra.jpg

 

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Jest kocurek :-) :jerk:

Opublikowano

Witam,

Ładna robota!

Miałem na myśli, że w avancie łatwiej przez badażnik sufit włazi :D 

Fakt z szyberkiem łatwiej manewrować.

Lepiej dłużej i porządnie niż potem miałoby coś trzeszceć itp.

Łatwiej idzie jak druga osoba może pomóc.

BTW. Kierkę masz świetną :D

No i lampy klasa!

BYW2. Recaro bajka ale w półskórze :D

Pozdrawiam

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Brudas na matrycy telefonu.

20180413_174634.jpg 20180413_174851.jpg 20180413_174901.jpg 20180413_175128.jpg 20180413_175145.jpg 20180413_175206.jpg  20180413_175233.jpg20180413_175422.jpg 20180413_175550.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Jest kocur [emoji74]


Wysłane z iPhone

Opublikowano

Nareszcie mamy okazje zobaczyc lampy na aucie, juhuuu :kox: ładny pyszczek, jedynie ramkę gryla bym tu na czarno yebnął.

Opublikowano
  • Autor

Póki co zostaje pakiet chrom. Jeśli będę kiedyś coś z tym robił to raczej wszystkie chromy pójdą w piano black jak u Ciebie np. :wink:

Opublikowano

Dziwi mnie, że większość klubowiczow chromy zastępuje czernią... Dla mnie wygląd auta na tym traci i na Twoim miejscu nic bym nie zmieniał. Jest idealnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Też mi się widzi dlatego zostaje chrom. A JEŚLI kiedykolwiek bym coś z tym tematem robił to tylko oklejanie w piano black, bez ingerencji w wymianę ramek. Tak, żeby można było bez większej rzeźby powrócić do poprzedniego stanu. Samo oklejenie raczej nie tyle ze względu na sam chrom, ale ze względu na słaby stan ramek wokół drzwi. Jak wiadomo ten chrom po tylu latach wygląda z daleka ok ale z bliska już nie za przyjemnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.