Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

DP oraz końcówki siedzo. Foty na szybko u rodziców, fura brudna, co robisz jak nic nie zrobisz. :dontknow:

dp za kata.jpg  końcówki bokiem.jpg  końcówki tyłem.jpg

Wizualnie zostałem zaspokojony. Przynajmniej dopóki końcówki czyste. :decayed:

Dźwięk po wywaleniu kata, który swoją drogą po oględzinach był w bdb stanie, delikatnie bardziej basowy. Furka jakby delikatnie żwawsza, reakcja na gaz jakby szybsza. Często zauważalny metaliczny dźwięk po montażu dp u mnie nie występuje. Jedynie trochę intensywniej czuć spaliny za samochodem.

Teraz znaleźć trochę czasu i jeszcze trochę więcej $$$ na softa bo fura wygląda na szybszą niż w rzeczywistości jest. :whistling:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Dobrze jest teraz z tyłu:good:

Opublikowano

Końcówki mega robota. Dużo pierdzielania się z wstawieniem dp?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bardzo ładnie siadło :thumbup:

cały czas mam rozkmine u siebie czy zostać przy pojedynczych czy wstawić podwójne, dzisiaj mi bliżej do podwójnych :D

co to za końcówki wrzuciłeś ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, robertjudi napisał:

Dużo pierdzielania się z wstawieniem dp?

Trochę roboty jest. Rozpięcie wydechu na łączeniu przed środkowym tłumikiem, odkręcenie kata od turbo, wyciągnięcie puchy filtra powietrza, zsunięcie ze śrub turbo i wyciągasz górą.

 

Godzinę temu, qruku napisał:

co to za końcówki wrzuciłeś ?

Custom od blade13. ; )

Opublikowano

Końcówki spoko ale czy nie za duże do tej dokładki? Nie było problemu z poziomowaniem? Wygląda jak by delikatnie krzywo ustawione byly. Pytam bo u mnie też czeka dokładka z S4

Opublikowano
  • Autor

Wchodzą idealnie. Większe też pakują do tej dokładki, co kto woli. Są równo spasowane, kwestia zdjęcia ze srajsunga.

 

20170929_170648.jpg

Edytowane przez afroo.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nic się nie dzieje. Czasem myjemy.

 

brazzers.JPG

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Idzie pora roku gdzie bez takiego prewasha ciężko będzie  utrzymać auto bez rys:good:

Opublikowano
  • Autor

Gdyby tylko tło było nieco lepsze to pokusiłbym się o zgłoszenie do kalendarza. Nie było jeszcze takiego foto jak dobrze pamiętam. :decayed:

Opublikowano

Geng beng :kox:

Opublikowano
8 godzin temu, afroo. napisał:

Gdyby tylko tło było nieco lepsze to pokusiłbym się o zgłoszenie do kalendarza. Nie było jeszcze takiego foto jak dobrze pamiętam. :decayed:

Nie było, zawsze to coś nowego. A co do tła to nie jest złe. Dla mnie foto jest bomba:) Tak samo jak i auto. Szerokości i bezawaryjności. Co do kalendarza przemyśl to.

Opublikowano

Ładny projekt, przejrzałem, poszło PW z kilkoma pytaniami ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Była przerwa. Graty się zbierały. Trza coś tam wreszcie powkładać przez zimę.

Wpadło lustro wsteczne czarne fotochrom z kompasem. Taka w sumie zachęta na więcej czarnego środka. Zobaczymy. :rolleyes:

  lustro fotochrom kompas.jpg  lustro fotochromkompas.jpg

Długo szukane nakładki chrom na pedały, ciężko to dorwać w wersji pod automat. :banan:

  nakładki rs4.jpg  nakładki rs4 środek.jpg

Soczewki B8.5 z kropkami już są od pewnego czasu. Na wiosnę będzie robione z bixami. :D

soczewki B8,5.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor

Myślę coraz intensywniej nad zmianą felunku na nowy sezon. :eusathink:

Byłby ktoś chętny na felgi z oponami? Parametry rolek na foto, opony Uniroyal RainSport3 235/35.

veemann parametry.JPG  carbon collective.jpg 

lato2016d.jpg  lato2016c.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Zmieniaj natylko jakies czarne,bandycko wtedy wyglada :) grafit to chyba najlepszy kolor jaki mozesię byc i wizualnie i uzytkowo. 

Opublikowano

Gdybym miał czarne lub jakieś ciemne auto to robilibym machniom, bo jak sam widziałeś do tej jasnej budy średnio to wyglądało :kwasny:

Opublikowano

Ile za lustro dales jesli mozna wiedziec, bo mam bez kompasu a w sumie fajnie by bylo miec :)

 

P.S. moje koncowki mega siadły u Ciebie !!

Edytowane przez blade13

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Gdybym miał czarne lub jakieś ciemne auto to robilibym machniom, bo jak sam widziałeś do tej jasnej budy średnio to wyglądało :kwasny:

Gdybyś miał jeszcze ten cal więcej to może... :decayed:

19619124_1567570993335286_2110899528_o.t

:whistling:

 

12 minut temu, blade13 napisał:

P.S. moje koncowki mega siadły u Ciebie !!

Co prawda to prawda. :thumbup1:

Opublikowano

Cal więcej, ale w którą strone ? Zeby bylo 10J czy 20' ? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.