Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, mateusztbg napisał:

afroo masz jakiś dystans do tych 17"? Jaki tam balon na nich masz? Bo mam ten sam wzór felg w pakiecie zimowym co Twoje z oponami 225/45 et alusów 43 i wygląda to u mnie tragicznie.

Guma 215/55 na feldze 7.5J et43 + dystans tył 20mm.

Opublikowano

Jak mocno przyciemniałeś szyby?

Opublikowano

Na przod tez dawales taki dystans czy mniejszy?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, mateusztbg napisał:

Na przod tez dawales taki dystans czy mniejszy?

Z przodu bez dystansu.

 

4 godziny temu, Animal napisał:

Jak mocno przyciemniałeś szyby?

Całość najjaśniejsza folia, chyba tam ze 30% jest. Z zewnątrz wyglądają ciemne ale od środka ładnie nocą wszystko widać więc zamierzony efekt osiągnięty.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam się pomału dzieje.

Końcówki od blade13 oraz DP od bartez80. Dzięki Pany:hi:

dp.jpg  końcówki+dp.jpg  końcówki.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor

U mnie widać. Niestety Photobucket leci ostatnio w uja z wyświetlaniem. :kwasny:

Opublikowano

Foty nie banglaja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Łapaj :cool1:

 

73AHz85.jpg

 

Profesjonalna przymiarka tłumików ... :kox:

gb9YB2a.jpg

UpDridf.jpg

RvfjStX.jpg

eN9OM9q.jpg

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, KoJ@K napisał:

Profesjonalna przymiarka tłumików ... :kox:

Fotoszopa nie było? :decayed:

Opublikowano

Ale zderzak z przodu zaliczył kilka krawężników ...  Wg mnie na Veemannach lepiej siedzi

Opublikowano
8 minut temu, afroo. napisał:

Fotoszopa nie było? :decayed:

 

Niestety :kox:

Opublikowano

Siemka :)

piękny kolor, fajny silnik i super napęd :decayed: skądś to znam hehe :mysli:

grube mody kolego; będzie od kogo czerpać natchnienie. Kilku zazdraszczam :slina:

Zostawiam śledzika. Już wcześniej obserwowałem jak jeszcze fotki się wyświetlały i mi jakoś też na tych Veemanach osobiście lepiej się podobał.

Pozdro

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Horneth napisał:

Ale zderzak z przodu zaliczył kilka krawężników

Woła już o wymianę ale musi przeżyć jeszcze dokładkę z cupry przez zimę bo nowego mi szkoda w razie 'w'. :wink:

 

1 godzinę temu, Horneth napisał:

Wg mnie na Veemannach lepiej siedzi

Też byłem tego zdania dopóki nie wpadły Pompeje, na które w sumie od początku przygody z B7 chorowałem. Teraz mam mały ból głowy z przyszłym sezonem. :blink:

 

6 minut temu, qruku napisał:

grube mody kolego; będzie od kogo czerpać natchnienie. Kilku zazdraszczam :slina:

Dzięki. Ale nie ma co przesadzać, poprawiona seria w sumie tylko. :wink:

Opublikowano
12 minut temu, afroo. napisał:

Teraz mam mały ból głowy z przyszłym sezonem. :blink:

No właśnie ... :facepalm::kox:

Opublikowano
34 minuty temu, afroo. napisał:

Też byłem tego zdania dopóki nie wpadły Pompeje, na które w sumie od początku przygody z B7 chorowałem. Teraz mam mały ból głowy z przyszłym sezonem. :blink:

 

Pompeje są kozackie. Na pierwszej stronce wrzuciłeś foto sedana na nich i w moim odczuciu srebrne by lepszą robotę robiły ... i stąd może taka teza że na Veemanach było fajniej bo były z tego co kojarze  ... srebrne hehe :wink:

ale wiadomo to Tobie ma się najbardziej podobać i tego się trzymajmy :decayed:

Edytowane przez qruku

Opublikowano

Dobrze siedzi to koło do Matiego:yes2:

Opublikowano

Pompejki to moim zdaniem tak samo ponadczasowy wzór jak łopaty z RS6C5 i pasują do B7 idealnie.

Opublikowano
W dniu 20.09.2017 o 16:46, KoJ@K napisał:

Łapaj :cool1:

 

73AHz85.jpg

 

Profesjonalna przymiarka tłumików ... :kox:

gb9YB2a.jpg

UpDridf.jpg

RvfjStX.jpg

eN9OM9q.jpg

Podoba mi się na tych kołach i może będę takich szukał na drugi rok

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, Adam.S napisał:

Podoba mi się na tych kołach i może będę takich szukał na drugi rok

Daj spokój słabe są. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.