Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j


afroo.

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej oba. :decayed:  Ale 9J 20" już też brzmi dobrze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@afroo. Powiedz mi jak Ci się jeździło na 235 Uniroyalu? Miałeś jakieś tarcia? Do siebie kupiłem 9J et33 a że auto zarejestrowane w Austrii, muszę zapakować najszerszą oponę jaka tylko wejdzie żeby mi w dowód to jakoś wbili :decayed:

Zastanawiam się właśnie nad Uniroyal 235 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, shakal napisał:

@afroo. Powiedz mi jak Ci się jeździło na 235 Uniroyalu? Miałeś jakieś tarcia? Do siebie kupiłem 9J et33 a że auto zarejestrowane w Austrii, muszę zapakować najszerszą oponę jaka tylko wejdzie żeby mi w dowód to jakoś wbili :decayed:

Zastanawiam się właśnie nad Uniroyal 235 ;)

Jeśli chodzi o właściwości jezdne to klei jak wściekła. Czy to na mokrym, czy na suchym można sobie na wiele pozwolić.

Przycierki zdarzają się z przodu przy pełnym skręcie ale zrolowanie błotnika rozwiązuje problem. Uniroyal ze względu na mały rant ochronny naciąga się na szerokie fele całkiem inaczej niż inne gumy. Tworzy delikatnie wypukły bok opony, natomiast gumy z większymi rantami ochronnymi wywijają rant na zewnątrz tworząc jakby wklęsły bok opony. To robi dużą różnicę w odległości od rantu błotnika. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o właściwości jezdne to klei jak wściekła. Czy to na mokrym, czy na suchym można sobie na wiele pozwolić.
Przycierki zdarzają się z przodu przy pełnym skręcie ale zrolowanie błotnika rozwiązuje problem. Uniroyal ze względu na mały rant ochronny naciąga się na szerokie fele całkiem inaczej niż inne gumy. Tworzy delikatnie wypukły bok opony, natomiast gumy z większymi rantami ochronnymi wywijają rant na zewnątrz tworząc jakby wklęsły bok opony. To robi dużą różnicę w odległości od rantu błotnika. ; )


Jeździłem juz na tych oponach ale w rozmiarze 18 i wiem ze są dobre, chodziło mi właśnie o to jak wchodzą na 9J [emoji6]
Dzięki za odpowiedz, muszę sie jeszcze zastanowić, poszukać jak inne opony 235 układają sie na 9J


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Bruuuum masz Dunlopy 235/35 na Pompei z S5. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam któryś raz wątek, ale widzę tylko 5 % zdjęć.. Jest na to jakaś rada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Przeglądam któryś raz wątek, ale widzę tylko 5 % zdjęć.. Jest na to jakaś rada ?

Niestety Photobucket, gdzie miałem swoją galerię narzucił jakieś swoje ograniczenia i trzeba płacić za publiczne linki. :facepalm:

Znajdę kiedyś trochę czasu i chęci to poprzerzucam foty na inny hosting i podmienię. :yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj na forum, tylko zdjęcia musza mieć max 1,95 MB. Nie uciekną ci nigdy. A tak to wiem tylko jak wyglada twoje auto z zewnątrz i nic poza tym. Albo zapłać za hosting, a nie dziadasz ! :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia w temacie zaktualizowane. Nie powinno już być problemu z wyświetlaniem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2018 o 13:34, shakal napisał:

 


Jeździłem juz na tych oponach ale w rozmiarze 18 i wiem ze są dobre, chodziło mi właśnie o to jak wchodzą na 9J emoji6.png
Dzięki za odpowiedz, muszę sie jeszcze zastanowić, poszukać jak inne opony 235 układają sie na 9J


Wysłane z iPhone

 

Układają się tak NA 9j i są węższe od fulda sportcontrol w tym samym rozmiarze. U mnie nie przyciera nic.

201708241_qnpnxrs.jpg

201707081_qnpnxrq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układają się tak NA 9j i są węższe od fulda sportcontrol w tym samym rozmiarze. U mnie nie przyciera nic.

201708241_qnpnxrs.jpg

201707081_qnpnxrq.jpg


Dzięki :good:


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MAT1000 napisał:

U mnie nie przyciera nic.

A masz tam et33 ? Bo wygląda na więcej.

:whistling:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, afroo. napisał:

A masz tam et33 ? Bo wygląda na więcej.

:whistling:

 

Jeśli to OEM VW Savannah to jest 19x9j et 33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, FroS-t napisał:

Jeśli to OEM VW Savannah to jest 19x9j et 33

Chyba, że tak. Nie nam aż tak parametrów tej rolki. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł moduł aux-bt, dzięki któremu można streamować muzykę ze smartfona, czy innego zewnętrznego urządzenia. Dużo wygodniejsze w obsłudze rozwiązanie niż standardowy kabel z jackiem. :thumbup1:aux bt jack-jack.jpg

Po małej przeróbce - wyeliminowanie przejścia jack-jack oraz maksymalne skrócenie przewodu - teraz moduł można spokojnie zmieścić za RNS-E.

aux bt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, afroo. napisał:

Wpadł moduł aux-bt

Super modzik :thumbup1: zawsze mi tego brakowało w aucie.  Testowałeś już jak śmiga ? :decayed:

PS. Podrzuć pls gdzie takie coś można zdobyć i za ile $, może być na priv.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania do wiosny.

Soczewka B8.5 + białe kierunki + drl led + czarny środek.

bix rozklejanie.jpg bix czarna łyżwa.jpg bix czarny klejenie.jpg

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...