Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Ładnie się ten Twój szarak prezentuje :D

W twoim akurat wszystko gra z chromami szyb (kółka, grill, lustra, wydech itp.)

Zdejmować tych ramek szyb nie ma sensu.

Jeżeli już robić pakiet czerń to po całości :D

BTW. Zaciski masz srebrne ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, black4 napisał:

Zaciski masz srebrne ?

Czarne.

zacisk przód auto.JPG

Opublikowano

Ok, thnx,

fajny kontrast do srebrnych felg :D

Opublikowano

rolka zaiste ładna :)  jak i całe autko ;)

Opublikowano

Siema !
3f1a1c498ce61698fdf15b3ba469c7d9.jpg

To tyle, nara !
;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 4.02.2016 o 19:30, afroo. napisał:
  • Tuner TV Wiwa z wyjściem USB i AUX w schowku na adapterze od woszu :hi:

tv rnse.JPGtv rnse1.JPG

o co tu dokładnie chodzi ? Co było dołożone i jakie możliwości po montażu ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.05.2018 o 14:20, daglas napisał:

o co tu dokładnie chodzi ? Co było dołożone i jakie możliwości po montażu ?

Dołożony tuner TV Wiwa, który obsługuje pendrive przez usb (oglądasz filmy, teledyski, czy cokolwiek tam masz i chcesz) i aux, a po podpięciu anteny działa jak zwykły tuner tv i ściąga kanały cyfrowej tv naziemnej. Żeby to działało to potrzeba adapter od @woszu do podłączenia tunera z rnse.

Opublikowano
47 minut temu, afroo. napisał:

Dołożony tuner TV Wiwa, który obsługuje pendrive przez usb (oglądasz filmy, teledyski, czy cokolwiek tam masz i chcesz) i aux, a po podpięciu anteny działa jak zwykły tuner tv i ściąga kanały cyfrowej tv naziemnej. Żeby to działało to potrzeba adapter od @woszu do podłączenia tunera z rnse.

Droga taka przyjemnosc ? Duzo zamoty z podlaczeniem ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, daglas napisał:

Droga taka przyjemnosc ? Duzo zamoty z podlaczeniem ?

Podłączenie można zrobić przez gotową przejściówkę quadlock ale wtedy spory pęk kabli i wtyczek za rnse trzeba upchnąć. Jeśli bez quadlocka to wlutowujesz się we wiązkę rnse i tak jest też u mnie. Sterowanie działa z przycisków na rnse.

Koszt zależny od opcji adaptera oraz kupna używanego tunera. O konkrety adaptera i quadlocka pytaj woszu. ; )

Opublikowano

A to już wiem kto mnie mijał 19 maja na drodze na siewierz, auto robi robotę na drodze ??? pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, szafa napisał:

A to już wiem kto mnie mijał 19 maja na drodze na siewierz, auto robi robotę na drodze ??? pozdrawiam

:thumbup1::hi:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Zima na letnich. :ph34r:

20190108_174523.jpg

Opublikowano

Marcin nie myślałeś o pomalowaniu grila na czarno??? Sam chrom.

Zdjęcie super:thumbup1: znaczy autko:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Póki co nie będzie szwarc paketu. Zostaje chrom aż mi się znudzi. ; )

Opublikowano

To też dobrze:peace: 

Opublikowano
2 godziny temu, afroo. napisał:

Zima na letnich. :ph34r:

Odważnie ?

chyba że wyjątkowo mało jeździsz w zimę ?

Edytowane przez qruku

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nic się nie dzieje. Czasem turlamy się po nocach.

IMG_20191104_004643.jpgIMG_20191104_004620__01__01.jpg

Opublikowano

To znaczy, że autko śmiga bezawaryjnie... też ważne:good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witajcie tak przeglądam wątek i  nasuwa mi się pytanie odnośnie DP nie generuje ci check engine przez brak drugiej sondy ?

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, matixxxDEE napisał:

Witajcie tak przeglądam wątek i  nasuwa mi się pytanie odnośnie DP nie generuje ci check engine przez brak drugiej sondy ?

 

Sonda fizycznie jest. Usunięta w sofcie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.