Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze się tu dzieje [emoji6]
Tez bede musiał pomyśleć o soczewkach z B8 bo ostatnio wydaje mi sie jakby światła traciły swoją moc :naughty:


Wysłane z iPhone

Opublikowano

Fachowa robota :-) 

Opublikowano

Będzie bandyta :kox: dawaj foty jak to wygląda na aucie :decayed:

gdzie, żeś przymocował rezystory ? 

Opublikowano

Noooo kurde, tego tu brakowało, w końcu :banan:

Pokazuj auto z nimi :decayed:

Zoba @FroS-t , teraz Twoja kolej :kox:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Ładnie się buda prezentuje :)

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, KoJ@K napisał:

Zoba @FroS-t , teraz Twoja kolej :kox:

Tego Pana nie chciałem męczyć ale skoro został już wywołany to - @FroS-t - chyba presja rośnie. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Norbas napisał:

gdzie, żeś przymocował rezystory ? 

Zdecydowałem, że polecą do wnętrza reflektora. Wpasowują się idealnie tuż przy klapce postoju/drl. Nie grzeją się pod obciążeniem tak bardzo, jak mogłyby się grzać. Zobaczymy w lato, najwyżej wylecą z lampy.

Opublikowano
Godzinę temu, afroo. napisał:

Tego Pana nie chciałem męczyć ale skoro został już wywołany to - @FroS-t - chyba presja rośnie. :decayed:

Nie powiem trochę czuje się osaczony, az strach na Bukowinę przyjechać :decayed:

Opublikowano

Fajnie wyszło :D Czym lampy kleiłeś?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Marcinx52 napisał:

Czym lampy kleiłeś?

Stary klej + nitka sznura butylowego po całym obwodzie.

Opublikowano
16 minut temu, afroo. napisał:

Stary klej + nitka sznura butylowego po całym obwodzie.

Oki :)
Zamierzam wywalić pomarańczowy kierunek i może środek też na czarno :D Fanty już są tylko obawiam się aby lampy mi nie parowały potem :D
Jeśli chodzi o rezystory, to miałem chyba identyczne (motohid) jako kasownik błędu przy ledach w oświetleniu tablicy .... 

 Także nwm czy wrzucenie ich w lampę do środka to był dobry pomysł.
 

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano
  • Autor

Przy sklejaniu dobrze rozgrzać klej żeby ładnie się zwulkanizowało i klosz dobrze 'wbił' w klej to nie powinno być problemu.  :wink:

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Norbas napisał:

dawaj foty jak to wygląda na aucie :decayed:

 

15 godzin temu, KoJ@K napisał:

Pokazuj auto z nimi :decayed:

Jeszcze chwilę muszą odleżeć bo zderzak się robi i wleci wszystko za jednym razem. ;)

Opublikowano
Nie powiem trochę czuje się osaczony, az strach na Bukowinę przyjechać :decayed:


Moje pierwsze pytanie w Bukowinie do Ciebie - dlaczego nie masz czarnych srodkow lamp? :D

@afroo. Gdzie dorwales podstopnice i pedaly do automatu? Ja szukam i szukam :/

W koncu ujze Twoja furke na zywo w Bukowinie :good: Zakladasz lato czy na zimie gnasz w gory? :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Szacun za "home made" :thumbup1:

giphy.gif

a na tych soczewach żadna ciemność nie będzie już straszna :decayed:

Edytowane przez qruku

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, muunv napisał:

@afroo. Gdzie dorwales podstopnice i pedaly do automatu? Ja szukam i szukam :/

W koncu ujze Twoja furke na zywo w Bukowinie :good: Zakladasz lato czy na zimie gnasz w gory? :P

Nakładki na forumowej giełdzie trafiły się w niespodziewanym momencie i żal było nie zabrać. Ciężko dorwać zestaw do automatu, to fakt. :disgust:

Co do Buko to sam jeszcze nie wiem. Lato mam w garażu naszykowane na sezon więc pewnie będzie w ostatniej chwili decydowane. ;)

Godzinę temu, qruku napisał:

Szacun za "home made" :thumbup1:

giphy.gif

a na tych soczewach żadna ciemność nie będzie już straszna :decayed:

Robota przy tych lampach to sama przyjemność. Też już jestem ciekaw efektu. :wink:

Opublikowano
4 minuty temu, afroo. napisał:

Robota przy tych lampach to sama przyjemność

To jakbym się kiedyś zdecydował na takiego moda, to chętnie Ci wyśle moje jak Cie to odpręża :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma problemu. Sam też spokojnie ogarniesz jednym popołudniem przy browarku. :naughty:

Opublikowano

Nie wiem panie czy z tymi rezystorami w lampie dobrze zrobiłeś, bo jednak to kolejna porcja ciepła wewnątrz, a przez to przy takich pogodach jak są obecnie to może być problem z parowankiem ... :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Nie stresujcie mnie. :huh: Chciałem uniknąć wystających przewodów z reflektora, czy innych patentów ze względu właśnie na problem z uszczelnieniem tego. Lampa ma i tak fabryczny otwór przy kierunkowskazie więc ciepło odda, bardziej martwi mnie, czy w lato czegoś nie sfajczy. :mellow:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.