Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Afroo chłopaki dobrze piszą wyprowadź te rezystory do komory i przymocuj do metalu. Grzeją się cholery mocno.

Żeby potem nie żałować jak się coś sfajczy...

W wolnej chwili mogę foty wrzucić jak to u mnie pozakładali.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Teraz, black4 napisał:

W wolnej chwili mogę foty wrzucić jak to u mnie pozakładali.

Będę wdzięczny. :thumbup1:

Opublikowano
4 godziny temu, black4 napisał:

Witajcie,

Afroo chłopaki dobrze piszą wyprowadź te rezystory do komory i przymocuj do metalu. Grzeją się cholery mocno.

Żeby potem nie żałować jak się coś sfajczy...

W wolnej chwili mogę foty wrzucić jak to u mnie pozakładali.

Pozdrawiam

Pakuj tutaj te foty o ile Afroo nie ma nic przeciwko :baseball::decayed: 

Opublikowano

Panowie,

Zgodnie z obietnicą wrzucam foty zamontowanych rezystorów LED DRL (Osram).

Przytwierdzone są do metalu (ładnie odprowadza ciepło).

Pozdrawiam

 

rl.jpeg

rp1.jpeg

rp2.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Przewody poprowadzone do wnętrza reflektora, czy wpięte w instalację doprowadzającą do reflektora?

Opublikowano

O ile pamiętam wpięte w instalację doprowadzającą i odpowiednio zabezpieczone,

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzięki.

Opublikowano
W dniu 20.02.2018 o 17:02, muunv napisał:


W koncu ujze Twoja furke na zywo w Bukowinie :good: Zakladasz lato czy na zimie gnasz w gory? :P

 

Do mnie to ? Jak do mnie to lecę na zimie, mam 600km w jedna stronę także nie będę ryzykował, myśle ze az tak to nie ma co oglądać a tym bardziej po takiej trasie :decayed:

Opublikowano

Do Was obu :P Zawsze co innego na zywce niz na zdjeciach :kox:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kur ... Nie gadajcie glupot !! :glupek2:

600km trasy po suchym asfalcie, przeciez sniegu nie bedzie, jedyne co to gdzies tam w gorach moze jakies rechy, wiec zakladac letniaki i bez gadania :dance:

Opublikowano
1 godzinę temu, muunv napisał:

Zawsze co innego na zywce niz na zdjeciach :kox:

A kto tam jedzie auta oglądać ...:grin:

Opublikowano
A kto tam jedzie auta oglądać ...:grin:


Czyli widze, ze „jechowi” tam nie jezdza :D :D :beer:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
23 minuty temu, tomekhxc napisał:

A kto tam jedzie auta oglądać ...:grin:

Ja, a w tym roku jeszcze kosmetyki odebrać od Kojaka:decayed: aha i fotki porobić może:decayed:

Opublikowano
30 minut temu, KoJ@K napisał:

Kur ... Nie gadajcie glupot !! :glupek2:

600km trasy po suchym asfalcie, przeciez sniegu nie bedzie, jedyne co to gdzies tam w gorach moze jakies rechy, wiec zakladac letniaki i bez gadania :dance:

Taaaa powiedział co wiedział , se fotki zobacz jak auta wyglądały , taka z d*py pora roku na zlot, 99% na zimowkach i auta upierniczone na maksa po trasie, żebyś nie szukał strona nr 14 mojego tematu:decayed:

Opublikowano

Starczy OT, fajne lampy afroo:decayed::kox:

Opublikowano
Starczy OT, fajne lampy afroo:decayed::kox:


za***iste :good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Soczewka z B8 lift to OBOWIĄZKOWY mod w B7 biorąc pod uwagę znikomy koszt modyfikacji. Ja po przesiadce byłem mega zadowolony. 

Oporniki koniecznie na zewnątrz - szkoda lampy ! Miałem kilka różnych rezystorów i każdy grzał się jak poje... Nie wyobrażam sobie, żeby siedziały w środku lampy. Zrób to jak najszybciej bo naprawdę nieszczęście gotowe. Nie czytałem od początku ale rezystory wsadzasz pod ledowe DRL? A może kupić po prostu LEDy które nie wymagają rezystorów? Na facebooku sprzedają chyba po 80zł/szt. i wszyscy piszą, że nie wywala błędu i nie grzeje się zbytnio.

Opublikowano

Witajcie, 

Rzeczywiście jest tak duża różnica na soczewkach z B8 lift w B7 ?

Oporniki zdecydowanie odrębne, wypuszczone na zewnątrz lampy i przytwierdzone do metalu (zamieściłem foty na poprzedniej stronie).

Polecam Ledy do drl markowe np. Osram + dedykowany rezystor.

W moim po roku jeden zaczął przygasać.

Mają 5 lat gwarancji. Led został wymieniony od ręki.

Odradzam Led z wbudowanym rezystorem w drl.

Będzie się grzać i długo to nie pożyje,

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, FroS-t napisał:

Starczy OT, fajne lampy afroo:decayed::kox:

No dzięki typie. :decayed:

 

39 minut temu, cinkers napisał:

Oporniki koniecznie na zewnątrz - szkoda lampy ! Miałem kilka różnych rezystorów i każdy grzał się jak poje... Nie wyobrażam sobie, żeby siedziały w środku lampy. Zrób to jak najszybciej bo naprawdę nieszczęście gotowe.

Dla zaznaczenia w czym rzecz - black4 ładnie pokazał mocowanie rezystora u siebie ale też inny jego typ.

rl.jpeg

U mnie są takie jak na foto poniżej.

360_0_productGfx_1e94080ae5041197827b5d7

Zasada działania się nie zmienia, lecz sama budowa wskazuje na większa powierzchnię oddawania ciepła, nie jest tak skumulowana w jednym punkcie, jak to ma miejsce w tych małych rezystorkach z radiatorem na obudowie. Info ze strony - " Zbudowany na bazie rezystorów ceramicznych osiąga temperatury bezpieczne dla wnętrza lampy. Montaż odbywa się wewnątrz lampy poprzez zaciśnięcie konektorów kasownika za pomocą kombinerek na przewodach zasilających żarówkę świateł dziennych - jeden wybrany konektor do plusa, pozostały do minusa (montaż równoległy do żarówki)." - nie wiem na ile to czysty chwyt marketingowy, a na ile rzetelna informacja. Dlatego chętnie posłuchałbym opinii osób, które wkładały dokładnie te rezystory z motohid. Jedną opinię już mam, która mówi o braku problemu z grzaniem, natomiast dotyczy ona kasownika do W5W, a nie do PY21W.

Ktoś ma dokładnie te kasowniki i może się wypowiedzieć?

 

52 minuty temu, cinkers napisał:

Nie czytałem od początku ale rezystory wsadzasz pod ledowe DRL? A może kupić po prostu LEDy które nie wymagają rezystorów? Na facebooku sprzedają chyba po 80zł/szt. i wszyscy piszą, że nie wywala błędu i nie grzeje się zbytnio.

Na chwilę obecną nie ma na rynku pewnego modułu led do drl bez kasownika. Rozmawiałem w tym temacie chociażby z tomnikiem i nawet On nie bierze się za konstruowanie modułu led do drl, jest to zbyt śliski temat - za duże temperatury dla samego modułu, co skutecznie skraca jego żywotność.

 

Godzinę temu, FroS-t napisał:

Taaaa powiedział co wiedział , se fotki zobacz jak auta wyglądały , taka z d*py pora roku na zlot, 99% na zimowkach i auta upierniczone na maksa po trasie, żebyś nie szukał strona nr 14 mojego tematu:decayed:

Tak tylko się wtrącę - brud nie wyklucza możliwości jazdy na letnich butach - prędzej śnieg. :wink::decayed:

Opublikowano

Też kiedyś pisałem z tomnikiem o LEDowych DRLach. Kupiłem dawno temu LEDy jakieś z allegro to zaczęły wypalać odbłyśnik :D Dlatego ja sobie dałem raz na zawsze spokój z LEDowymi DRLami chyba, że ktoś faktycznie w końcu wynajdzie coś bezinwazyjnego, bezpiecznego i w miarę taniego. Oryginalna żaróweczka wygląda jak wygląda ale jest spokój. Żywotność LEDów zawsze jest kiepska...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.