Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j


afroo.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest. W piątek składamy. ; )

Furka odebrana. Setup 2k16 w połowie drogi.

Koła 4x9,5j et37 przód i et40 tył. Gumy Uniroyal Rainsport3 235/35.

Kilka fotek na szybko.

lato2016e.jpglato2016.jpglato2016d.jpglato2016c.jpg

Trzeba trochę pojeździć żeby się wszystko ładnie poukładało. Póki co jest wysoko bo na dniach koła pójdą out i zakładamy z powrotem zimę na parę dni, kiedy to felgi przejdą kąpiel i smarowanie powłoką.

carbon collective flaszka.jpg

Jak tylko powłoka na felgach się zwiąże to koła wracają na swoje miejsce i ustawi się gwinta na odpowiednią wysokość.

Ma może ktoś z okolicy rolkę do nadkoli do pożyczenia?

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma 235 swoje robi i czasem przytrze przy skręconych kołach. Chcę lekko przejechać i blachę od środka zagiąć żeby był większy bufor bezpieczeństwa przy skręcie. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235 jest ok i tak jest naciąg , pójdzie w dół to i wejdzie do środka koło , mnie tak naprowadzaja cały czas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235 jest ok i tak jest naciąg , pójdzie w dół to i wejdzie do środka koło , mnie tak naprowadzaja cały czas :decayed:

ale nie przy skręcie :whistling:

Dobrze siadło :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie po długim czasie ogarnięte składanie lusterek z kluczyka. Męczyłem się z tym chyba z rok czasu. Lustro pasażera poszło za pierwszym razem, a strona kierowcy nie chciała ruszyć. Po wpięciu się w instalację odcinało całkowicie zasilanie w boczku i nie było pomysłów jak to ugryźć. Aż w końcu wpadł mi do głowy pomysł podmiany modułu drzwi. Wcześniej przy rezaniu składanych lusterek wsadziłem moduł 8E1959801 bez literki i obsługiwał składanie z pokrętła. Przy modułach od kkam sytuacja, o której już wspominałem. Szybki przegląd alledrogo i kurier przywiózł moduł drzwi 8E1959801G. Po ostatnich przebojach niechętnie podchodziłem znów do tego samego tematu ale po montażu banan nie schodzi. Oczywiście nie muszę zapewniać jak bardzo przydatne stało się opuszczanie prawego lusterka przy aktualnym letnim obuwiu. ;)

Dodatkowo na szybko zamontowany emblemat quattro w grill. Mam mieszane uczucia bo wcale go widać. :eusathink:

quattrogrill.jpg

PS. Umyję furę na majówkę, obiecuję. :cicho:

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne koła :kox:
Z przodu dokładałeś dystans by nie tarło o zacisk ?

Też coś nie mogę dojść do ładu z tymi modułami, a mam nowsze silniczki G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne koła :kox:

Dzięki. :hi:

Z przodu dokładałeś dystans by nie tarło o zacisk ?

Tak, jest flansza 3mm bo ramiona opierały się minimalnie o jarzmo.

Też coś nie mogę dojść do ładu z tymi modułami, a mam nowsze silniczki G.

A co Ci się dzieje? Wiem, że paru chłopaków miało problem z odpaleniem składania po kluczyku bo niektóre B7 miały inne sygnały can.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam emblemat co u tomekhxc, a u Niego wygląda dobrze.

z3wkbrmt.jpgquattrogrill_zpsg4nmx7fe.jpg

Nie wiem skąd taka różnica.


Trzeba grill na czorno wyszprejować chyba.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś nie mogę dojść do ładu z tymi modułami, a mam nowsze silniczki G.

A co Ci się dzieje? Wiem, że paru chłopaków miało problem z odpaleniem składania po kluczyku bo niektóre B7 miały inne sygnały can.

Najpierw składało mi się tylko jedno, w drugim okazał się moduł z "zimnym lutem".

Po naprawie nie działa mi nic, oprócz składania jak fabryka z pokrętła. Przy regulacji i składaniu ręcznym lewe lusterko ma chwilowe zacięcie poniżej sekundy. Nawaliło błędów i przestał działać tempomat (czasami zadziałał). Szkoda, ze na forum nikt nie opisał tych problemów, pewnie by co nie co pomogło.

Teraz je zdemontowałem i został mi tylko jeden błąd :

2d888b9b24c8.jpg

Moduły działają, bo zakładałem do B6 z silniczkami bez literki na końcu. A drugi komplet u mnie też nic nie ruszył. Jeszcze raz wszystko sprawdzę w lutowaniu i przewody z drzwi do słupka, Tylko jakby kabel któryś poszedł to powinienem mieć chyba choinkę, a wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam emblemat co u tomekhxc, a u Niego wygląda dobrze.

z3wkbrmt.jpgquattrogrill_zpsg4nmx7fe.jpg

Nie wiem skąd taka różnica.

Trzeba grill na czorno wyszprejować chyba.

fajnie modzisz bede sie przygladal

co do emblematu to pomalowalem sam emblemat na bialo proszkowo do tego mam prysmieta ramke i znaczek audi w czarnej gumie i teraz wyglada bardzo fajnie ,przynajmniej dla mnie

szerokosci i pociechy z autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda ten furacz :) że ja go nigdy nie widziałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...