Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Poszedł priv :hi:

Opublikowano

ok to i ja jeszcze, pisaliśmy na PW, ale chłopaki mają pod standard dolot też, więc i ja takie połącze u siebie.

I fi będzie takie samo

Poszło PW

Opublikowano

Ile za to?;)

Opublikowano

Frimuś nie zapomnij o mnie :decayed:

Opublikowano

Przelew poszedł:hi: jutro rano będziesz mieć:wink:

Opublikowano

Cyce całosc 41zl z wysylka priorytetowa (11zl.)

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Frimuś nie zapomnij o mnie :decayed:

juz druczek na poczte wypisany :wink:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

ok to i ja jeszcze, pisaliśmy na PW, ale chłopaki mają pod standard dolot też, więc i ja takie połącze u siebie.

I fi będzie takie samo

Poszło PW

odpisane

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Ile za to?;)

odpisane w watku :wink:

Opublikowano

Nie moglem znalezc :/ pytalem z ciekawoscci :)

Opublikowano
Nie moglem znalezc :/ pytalem z ciekawoscci :)

:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dobry macher panowie :hi:

Opublikowano
Mam małe pudelka i tam je wkladam a bedac na poczcie podałem pani element do wysylki i powiedziala mi taka kwote.

Tak wiec juz wypisuje adres do:

fanthomas18

czikita

novwy

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

http://s30.postimg.org/os0l9h5m5/DSC_0264.jpg

http://s30.postimg.org/aa7zf83ot/DSC_0270.jpg

http://s30.postimg.org/rc0thbijx/DSC_0273.jpg

http://s30.postimg.org/fhoh5xuwd/DSC_0275.jpg

ładna robota kolego :thumbup1: widzę też Ci się podstawa trochę wygięła podczas spawania jak u mnie. ale trochę czarnego silikonu i ładnie ściągnie na śrubach. gdybym wiedział że u nas na forum taki magik jest to bym się nie pierniczył z moją flanszą tylko brał od Ciebie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba częściej odwiedzać forum :hi:

Opublikowano
Mam małe pudelka i tam je wkladam a bedac na poczcie podałem pani element do wysylki i powiedziala mi taka kwote.

Tak wiec juz wypisuje adres do:

fanthomas18

czikita

novwy

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

http://s30.postimg.org/os0l9h5m5/DSC_0264.jpg

http://s30.postimg.org/aa7zf83ot/DSC_0270.jpg

http://s30.postimg.org/rc0thbijx/DSC_0273.jpg

http://s30.postimg.org/fhoh5xuwd/DSC_0275.jpg

ładna robota kolego :thumbup1: widzę też Ci się podstawa trochę wygięła podczas spawania jak u mnie. ale trochę czarnego silikonu i ładnie ściągnie na śrubach. gdybym wiedział że u nas na forum taki magik jest to bym się nie pierniczył z moją flanszą tylko brał od Ciebie :naughty:

Kwasowka jest bardzo plastyczna. nie jest zle:decayed:

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

fanthomas czikita novwy paczka wyslana

Opublikowano
  • Autor

Ja już byłem na poczcie :hi:

Opublikowano

Czyli jutro/piątek powinienem mieć:banan:

Opublikowano
  • Autor

Przed świętami poczty są zapchane kartkami :grin:

Opublikowano

Powiem Ci, że to różnie z tym bywa, bodajże rok temu praktycznie przed samymi świętami zamówiłem na alledrogo prezent dla dziewczyny i paczka przyszła chyba w 2 dni-doręczona została w sobotę!:decayed: szła chyba gdzieś z Łodzi:wink: W sumie tak na dobrą sprawę to nie wiem czy ogarnę temat jeszcze przed świętami bo mam szybę do wymiany:kwasny: Tak mi dziwnie pękła, pęknięcie wyszło z lewej strony spod uszczelki gdzieś, nie ma żadnych śladów od uderzeń czegokolwiek, żadnych pajączków, tylko kreska:facepalm: Będę się starał jutro ogarnąć szybę a w sobotę kolektorek:wink: Jutro go tylko pomaluję na czarno i git:banan:

Opublikowano
  • Autor

Też mam walniętą szybę ale od 2 kamyczków daj info ile u was taka szyba kosztuje i czy nowa czy używka ?

Opublikowano

a nie wystarczy do zaslepienia po prostu dobrze oczyścić w środku egr żeby zawór byl dobrze domkniety i odlaczyc podciśnienie od egra?

Opublikowano
Też mam walniętą szybę ale od 2 kamyczków daj info ile u was taka szyba kosztuje i czy nowa czy używka ?

Ja szybę znalazłem na alledrogo, szukałem z okolic i znalazłem nową w sumie nawet w ciekawej cenie, odebrałem ją sobie osobiście i jutro chciałbym ją wkleić, za szybę zapłaciłem 200pln:wink: za montaż życzyli sobie dodatkowe 120pln:facepalm:

Opublikowano

Kwasowka jest bardzo plastyczna. nie jest zle:decayed:

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

fanthomas czikita novwy paczka wyslana

a do mnie?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.