Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak.

Kup kolektor z awx i w ogóle wypierdziel wsio co ma zwiazek z egr i po kłopocie,zostanie jedynie błąd który nic nie przeszkadza.

W ajm mozna tak zrobic? bo mi wali olejem rowniez z egr...

Opublikowano

Jasne ze można minusem jest pozbycie się klapy gaszącej ale tu nie jestem pewny czy ajm ja ma????

Opublikowano

Tak.

Kup kolektor z awx i w ogóle wypierdziel wsio co ma zwiazek z egr i po kłopocie,zostanie jedynie błąd który nic nie przeszkadza.

tylko taka zabawa wyjdzie ze 100zł

klapę gaszącą idzie zostawić, poszukaj gdzieś powinno być jakieś info

Edytowane przez Trzesio

Opublikowano

Tak.

Kup kolektor z awx i w ogóle wypierdziel wsio co ma zwiazek z egr i po kłopocie,zostanie jedynie błąd który nic nie przeszkadza.

Czym różni się kolego kolektor z awx od tego mojego ;) ?

Opublikowano

Sluchaj nie wiem jak jest dokladnie w ajm ale jak chcesz dac z awx kolektor musisz dac takze przejsciowke tzw flansze.koszt roznie najmniej ok 130zl za komplet.

Zobacz w watku o usunieciu egr w awx/avf tam dokladnir opisza co z ta klapa.

Opublikowano

Chyba puki co zajmę się tylko zaślepieniem egr, bez zmian kolektora. Puki co wyczyszczę obecny przy okazji :)

Opublikowano

Dziękuję kolegom za pomoc na weekend zabieram się za zaślepienie egr i czyszczenie kolektor :). Jak będę miał jakieś problemy to napisze :D:facepalm::kox:

Opublikowano

O kanałach w głowicy nie zapomnij tylko nie nawal do środka paprochów.

Co do kolektora to nafta,20min w ogniu potem z grubsza srubokretem i szmatka na sam koniec.

Opublikowano

O kanałach w głowicy nie zapomnij tylko nie nawal do środka paprochów.

Co do kolektora to nafta,20min w ogniu potem z grubsza srubokretem i szmatka na sam koniec.

Jakieś sugestie jak czyścić kanały głowicy :) ? Szczerzę będę to robił pierwszy raz stąd ta wiadomośc haha :D

Opublikowano

Jak ja czysciłem kolektor ssący to przy głowicy kanały tylko przetarłem czystą szmatą nasączoną bodajże naftą (z roboty troche mechanikom spuściłem z myjki przemysłowej)

Chociaż nawet by się obyło bez grzebania tam bo głowica była tylko okopcona, żadnego grubego nagaru nie było.

Sam się dziwiłem że jest tak czysta, tym bardziej je egr cały czas przepuszczał spaliny.

Ale za to kolektor był masakrycznie zasyfiony -zrobiłem koktajl: nafta, benzyna, rozpuszczalnik i wypaliłem kolektor, wystukałem co mogłem a później pod karchera :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak ja czysciłem kolektor ssący to przy głowicy kanały tylko przetarłem czystą szmatą nasączoną bodajże naftą (z roboty troche mechanikom spuściłem z myjki przemysłowej)

Chociaż nawet by się obyło bez grzebania tam bo głowica była tylko okopcona, żadnego grubego nagaru nie było.

Sam się dziwiłem że jest tak czysta, tym bardziej je egr cały czas przepuszczał spaliny.

Ale za to kolektor był masakrycznie zasyfiony -zrobiłem koktajl: nafta, benzyna, rozpuszczalnik i wypaliłem kolektor, wystukałem co mogłem a później pod karchera :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Postaram się wzorować, teraz czekam na zestaw zaślepek do egr i jak dojda to w weekend w garażu będzie się działo :D

Opublikowano

A ja zaslepilem otwor dalem nafty i plynu do mycia silnika i tak stalo 3miechy i fajna kaluza wyleciala taka jak smola tylko zadka.

Opublikowano

jeśli zawór EGR w silniku ajm puszcza olej to jego zaślepienie pomoże coś w tej kwestii?

Opublikowano

O kanałach w głowicy nie zapomnij tylko nie nawal do środka paprochów.

Co do kolektora to nafta,20min w ogniu potem z grubsza srubokretem i szmatka na sam koniec.

Jakieś sugestie jak czyścić kanały głowicy :) ? Szczerzę będę to robił pierwszy raz stąd ta wiadomośc haha :D

ustawiaj tłoki w najwyższym położeniu i czyść, choć ja też miałem kilka milimetrów osadu, w samym kolektorze też nie było źle

Opublikowano

ustawiaj tłoki w najwyższym położeniu i czyść, choć ja też miałem kilka milimetrów osadu, w samym kolektorze też nie było źle


Okej, tak zrobie zaślepki egr już doszływ niedziele biorę się do roboty :D
Opublikowano

Witam, mam pewnien problem pnieważ w moim ahu jest słaby dostęp do wyjęcia kolektora ktoś ma może jakieś foto bądź poradę jak to zrobić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.