Skocz do zawartości
IGNOROWANY

twardniejacy pedal chamulca


akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba sprawdzic wszystkie podciśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeleć po wężykach tam wszystkich z vacum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Vacuum do serva

trzeba tez sprawdzic zegarem jakie podcisnienie generuje vacuum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 0.8 ... - 1.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bede szukal kogos z zegarami dzieki

---------- Post dopisany 11-06-2013 at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 18:05 ----------

wezyki wymienione osmio mieseczna pompa nie sprawna 3 tygodnie w serwisie i stwierdzili ze se nie moga dac rady i wyslali pompe do pierburga do niemiec szukam pompy jak ktos ma to prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze się pod temat

Mam problem z hamulcami Audi a4 b6 2001/2002r wymieniłem elastyczny przewód hamulcowy przy przednim kole bo strzelił (sparciał)odpowietrzyć chciałem normalną metoda ale nie dało to rezultatu wiec pojechałem do mechanika który odpowietrzył układ metoda ciśnieniową tzn jakąś maszyną tłoczyli plyn hamulcowy czy jakoś tak. Troche pomogło ale problem główny pozostał mianowicie jak zahamuje pierwszy raz - ok może być drugi raz tez jeszcze ok ale juz trzy razy pod rząd hamując intensywnie pedał twardnieje a ja musze używac coraz wiecej siły zeby zatrzymac auto a po tych kilku razach jak hamuje i gdy zrobi sie juz twardy pedał to zeby abs zadzaiałal to trzeba użyć naprawde dużej siły. Jeszcze sprawdzałem jak sie uto zachowuje przy gwałtownym hamowaniu to w momencie gdy zahamuje raz a dobrze ale tak aby nie zadziałał ABS to hamuje przyzwoicie ale gdy depnę do końca to abs zamiast ruwno odbijać w noge to raz uderzy mocno raz lekko i tak aż do zatrzymania i przy takim gwałtownym hamowaniu pedał powoli jak tak odbija ucieka coraz bliżej podłogi choć ale nie dochodzi do końca.

Układ ostatecznie dwa razy został odpowietrzony u mechaników(różnych) obaj stwierdzili ze jest dobrze a ja przecież czuje co jest.

Przed wymianą wężyka wszystko bylo super hamulec żyleta. ABS pieknie uderzał w noge i pedał stal ciagle w tym samym miejscu nic nie twardniało i nic nie wpadywało do podłogi a teraz boje sie ze kiedys braknie mi tego hamulca

Proszę o jakąs pomoc. może ktoś poradzi jakiegoś mechanika w Świętokrzyskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...