Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver A4 By Kali:)


Kali89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) od 2011r. jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5:) Audi zostało sprowadzone z Niemiec i stało trochę czasu pod Kielcami do puki jej nie odnalazłem:)

Kupując to autko wiedziałem że poświęcę mu wiele czasu i włożę w nie wiele pracy:)

Moja ukochana urodziła się w 1997 roku a pierwsze kroki postawiła w 1998, posiada silnik 1.8 benzyna. Wyposażenie nie jest jakieś mega wypaśne ale posiada:

-klimatronic

-elektryczne szyby 2x

-centralny zamek z pilota

-domykanie szyb z kluczyka

-air bag 2x

-abs

-immobilizer

-gwintowane zawieszenie "Low Tech"

i jeszcze takie tam pierdółki:)

Ogólnie gdy kupiłem to cudo wyglądało tak:

2011_08_23_17_15_53.jpg2011_08_23_17_16_13.jpg2011_08_23_17_49_35.jpg

Jak widać gleba była nie zła co było dość problematyczne podczas dojazdu do domu:) Dlatego postanowiłem od razu delikatnie ją podnieść:

2012_07_17_14_39_08.jpg2012_02_04_12_12_37.jpg

i od razu się lepiej jeździło:)

Następnie co było oczywistą sprawą wziąłem się za wymianę rozrządu, filtrów, płynów i oleju, oczywiście czyszczenie wszystkiego itd.

tak przejeździłem rok po czym postanowiłem coś z nią zrobić bo posiadała małe niedociągnięcia. wjechałem do garażu i się zaczęło:)zdjęcia to wyrażą najlepiej:

Na początek rozbieranie i szykowanie pod lakier

S73_R3388.jpg2012_08_17_18_16_35.jpg2012_08_02_21_36_29.jpg2012_08_17_15_51_40.jpg

postanowiłem pomalować całe auto gdyż posiadało jakieś tam rysy, wgniotki, itp.

2012_08_16_16_34_55.jpgS73_R3403.jpg

ściągnąłem boczne listwy dolne od drzwi gdyż kompletnie mi tam nie pasowały a poza tym były już na wykończeniu, zderzaki pomalowałem wraz z czarnymi spodami co przyprawiło trochę kłopotów ale efekt był najważniejszy:)

S73_R3386.jpg

Następnie kupiłem lakier no i pryskanie:

2012_10_13_09_22_13.jpg2012_10_13_08_36_22.jpg2012_10_13_09_28_37.jpg2012_10_13_09_28_52.jpg

A to juz po malowaniu:

S73_R3424.jpgS73_R3428.jpgS73_R3425.jpg

Tutaj pare ładniejszych fotek:):

image.jpgimage.jpgimage.jpg

Miedzy czasie gdy autko już stało w garażu postanowiłem wymienić wahacze, gdyż już trochę skrzypiały. Zdecydowałem się na zamienniki "Krafta" przez rok czasu musiałem wymienić tylko dolne proste ponieważ są twarde amory i wybijało je ale teraz kupiłem Febi i jak narazie jest git:) Wymieniłem także napinacz z łańcuchem rozrządu bo zaczął postukiwać:( niestety padło na mnie:(

Nie wiem czy dopatrzycie na ostatnich zdjęciach ale podświetliłem zewnętrzne klamki:) zobaczyłem to w jakimś filmie i musiałem to zrobić:)hehe oczywiście zapalają się tylko przy otwieraniu z pilota.

Ogólnie jeszcze dużo pracy przede mną, musze wszystko jeszcze po pasować itd. Lampy przednie trochę nie leżą ze wzgdllędu na zaczepy bo są pourywane:(

Teraz planuje wrzucić ładną felge 17'' i popoprawiać co trzeba żeby było perfekt:)

Mam nadzieje że choć w nie wielkim stopniu wam się spodoba, nie jest jeszcze igła ale zadbam o nią i poświęce jej jak najwięcej czasu:)

Jeśli byście mieli jakieś sugestie albo porady to z góry dziękuje:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że prysnąłeś dokładki zderzaków i progi od razu.

Smoked lamp zawsze lepszy od serii ale ciemne polifty a najlepiej bixy najlepiej by tu pasowały:wink:

Grill bez znaczka :facepalm: nie wstydź się, że masz audi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanko :D mmm to jest to :D

Super Audiczka ;D i tak jak mówił Marc!n nie wstydź się że jeździsz Audi :D eheh bo ten Grill :kwasny:

Jeszcze do tego dobre koło :) I będzie git:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill rzeczywiście zmienię:) ale zorbię czarny ze srebrnym znaczkiem:) będzie się ładnie komponować

A co do kombinezonu to go kiedyś dostałem i wpadłem na pomysł że założę kask i pośmigam po mieście:)hehe ubaw był niezły, ludzie się patrzyli jakbym z toru uciekł::)hehe

Jeszcze dużo roboty przede mną ale przy tym autku grzebać to sama radość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Twoje sreberko :thumbup1:

wbijaj na spota w galerii Kazimierz, czwartki 20 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill rzeczywiście zmienię:) ale zorbię czarny ze srebrnym znaczkiem:) będzie się ładnie komponować

A co do kombinezonu to go kiedyś dostałem i wpadłem na pomysł że założę kask i pośmigam po mieście:)hehe ubaw był niezły, ludzie się patrzyli jakbym z toru uciekł::)hehe

Jeszcze dużo roboty przede mną ale przy tym autku grzebać to sama radość:)

To fakt :D Nawet jakby się coś psuło :D to i tak byśmy to robili z uśmiechem hah xD bo wkońcu to AUDI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koła to chciałbym takie:

felgi.jpg

A co do lakieru to powiem wam że mam zajebistego pecha bo po tym jak odnowiłem cały lakier ktoś mi się wpakował w błotnik prawy a pózniej przerysował lewy:(:( normalnie masakra:( a z maski mi odszedł bezbarwny ale to tylko i wyłącznie moja wina bo za dużo go zeszlifowałem:( ale za miesiąc się biorę i pomaluje cały przód:) także będzie igła:)

Chciałem też pomyśleć o progach od s-line bo mi się strasznie podobają ale nawet nie wiem gdzie je dorwać:( i tak samo ze zderzakiem przednim coś chciałem pomyśleć:)

Spoty są co czwartek? Jak coś to wpadnę za tydzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Ci mówię, że progów od s-line nigdzie nie dorwiesz bo akurat dziś zniszczyłem jedyny egzemplarz jaki zrobili:grin::grin:

No chyba, że masz na myśli progi od s4.

Szkoda, że Ci tak szybko autko poobijali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...