Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chcesz zebym nie zasnął :grin:

Też nie mogłem zsnąć:kox: kurcze, tylko z tempomatu aktywnego chyba nici, sterownik silnika nie przyjmuje kodowania :thumbdown:

A załozyłes ?

Opublikowano
  • Autor
Chcesz zebym nie zasnął :grin:

Też nie mogłem zsnąć:kox: kurcze, tylko z tempomatu aktywnego chyba nici, sterownik silnika nie przyjmuje kodowania :thumbdown:

A załozyłes ?

Jeszcze nie, ale próbowałem zakodować w sterowniku silnika (zgodnie z Twoim postem "Montaz i Dzialanie ACC Adaptive Cruise Control Aktywny RADAR" i niestety ...upa:facepalm: trzeba by było pewnie ster silnika zmienić, a to już poważna sprawa:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Spróbuj recznie zakodować :wink: u mnie własnie tak przyjęło

Dzięki za info, jutro spróbuję :wink: może jeszcze nic straconego:naughty:

Opublikowano
jak mogę sprawdzić jaką wersję MMi mam w swoim aucie?

mam 3G z twardym dyskiem ale menue oraz wygląd inny jak u ciebie...

:grin:

Opublikowano

dużo trzeba pozmieniać by przejść z 3g na 3g+?

Opublikowano
dużo trzeba pozmieniać by przejść z 3g na 3g+?

Ja tam na 100% nie wiem ale na pewno czytnik (mózg wszystkiego ) i pewnie Panel z polfta

Opublikowano
  • Autor
dużo trzeba pozmieniać by przejść z 3g na 3g+?

U mnie poszło wszystko, czyli jednostka, radio, panel, wzmacniacz B&O i gateway:wink:

Opublikowano

i co z tym weekendem? dasz radę?

Opublikowano
  • Autor
Wpisz 22 tam gdzie jest strzałka :wink:

http://img268.imageshack.us/img268/4227/acc11.png

Przyjmuje :banan:będziemy rezać :kox: dzięki Grześ :hi:

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

i co z tym weekendem? dasz radę?

Wiesz Jarek, że nie czytałem tego Twojego postu i zadzwoniłem w tym samym czasie jak do mnie pisałeś ??? kurna to chyba telepatia się nazywa :polew:

Opublikowano

Dobrze że Ci juz aktywny tempomat działa... ;)

Jeszcze się okaże, że jesteśmy bliźniaki jednojajeczne...

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
  • Autor
Dobrze że Ci juz aktywny tempomat działa... ;)

Jeszcze się okaże, że jesteśmy bliźniaki jednojajeczne...

iPad Tapatalk HD

Z którego jaja ???:polew: a tempomat nie działa, jeszcze gratów wszystkich nie mam, ale co ważne da się zakodować w silniku:banan:

Opublikowano

jedna z piękniejszych a4 jakie widziałam. gratuluje. jest śliczna

Opublikowano
  • Autor
jedna z piękniejszych a4 jakie widziałam. gratuluje. jest śliczna

Dziękuję za uznanie :naughty::wink: i pozdrawiam serdecznie :hi:

---------- Post dopisany 19-06-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 17:52 ----------

Bogdan jaki masz numer sterownika silnika ? dopisze do listy :wink:

Grześ, podaję numer sterownika silnika: 03L 906 022 MH :wink::hi:

Opublikowano
  • Autor
Walczycie z klimą 3 ZONE ? :naughty:

Jeszcze trochę zostalo na jutro :naughty:

Opublikowano

:slina::slina::slina:

A idz Pan ........... Chyba skocze z okna...........

Mega fajna ..... :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.