Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Klapa od S4 ? :eusathink:

chciałem kupić sam daszek na klapę s-line, ale trafiła sie cała klapa od S4 w dobrej cenie, więc wziąłem:wink:

Opublikowano

haha

za jakiś czas pewnie będziesz chciał zmienić antenę od RS - okaże się, że pod anteną jest dokręcone całe auto i kupisz komplet w całości :grin:

Opublikowano
Klapa od S4 ? :eusathink:

chciałem kupić sam daszek na klapę s-line, ale trafiła sie cała klapa od S4 w dobrej cenie, więc wziąłem:wink:

Tak myslałem bo sam daszek barrrrdzo ciezko kupić :decayed: ...................ja u siebie tez kupowałem klape :naughty:

Jesli chodzi o klamki to bedziesz robił to :

IMG_7505.jpg

Opublikowano

Ile można wziąć za taki daszek s-line ? :naughty:

Opublikowano

Śliczna furka :) iiii te mody :slina: :slina:

Opublikowano

Ma ktoś numer tego daszka ? może załatwię ktoś chętny :) ?

Opublikowano
Ma ktoś numer tego daszka ? może załatwię ktoś chętny :) ?

Mnie klapa kosztowała 200 PLN :grin: z S4

Gibons Co do częsci to na FORUM spis częsci jest już kilka lat wystarczy troszke poszukać :wink:

:arrow2::arrow2::arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/

Opublikowano

Bogdan, 3G+ sterownik zakupiony :banan: potrzebuje twojej fachowej pomocy jak to zlepić,

Grzegorz, podeślij mi schematy jak masz do połączeń 3G lub 3G+ :wink:

Opublikowano
  • Autor
Bogdan, 3G+ sterownik zakupiony :banan: potrzebuje twojej fachowej pomocy jak to zlepić,

Grzegorz, podeślij mi schematy jak masz do połączeń 3G lub 3G+ :wink:

Jarku, wal śmiało co tylko będę w stanie, pomogę:wink:

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

[

Jesli chodzi o klamki to bedziesz robił to :

http://s19.postimg.org/jle3yxbbz/IMG_7505.jpg

Tak Grześ, właśnie tooo..:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Ma ktoś numer tego daszka ? może załatwię ktoś chętny :) ?

Dawaj, tylko żadne GFK!

Opublikowano
  • Autor
Klamki siedzą ?

Bagdan co przekładałes w klimatroniku ? gałki ?

Klamki jeszcze u lakiernika, koleś nie ma za bardzo czasu, wiesz, koledzy zawsze na końcu:grin: w klimatronicu przekładałem gałki i ten piano panelik na klej, z tym, że musiałem delikatnie zeszlifować krawędzie i obciąć zatrzaski, żeby ładnie się ułożył:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Moze klimatroniki ruszą :wink:

będzie: kopiuj - wklej :grin:

Opublikowano
  • Autor

Może być kopiuj - wklej :wink: byle zadziałało i w końcu może białe cyferki zobaczę :kox::naughty:, Grześ jaskółki ćwierkają, że w 3G+ chcesz uderzyć :thumbup1:

Opublikowano
Może być kopiuj - wklej :wink: byle zadziałało i w końcu może białe cyferki zobaczę :kox::naughty:, Grześ jaskółki ćwierkają, że w 3G+ chcesz uderzyć :thumbup1:

A ja tez bede sie cieszyl z waszego sukcesu :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
  • Autor
Może być kopiuj - wklej :wink: byle zadziałało i w końcu może białe cyferki zobaczę :kox::naughty:, Grześ jaskółki ćwierkają, że w 3G+ chcesz uderzyć :thumbup1:

A ja tez bede sie cieszyl z waszego sukcesu :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Też tak myślę :naughty:

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.