Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AVANT] projekt by 19wielki90 ;)


19wielki90

Rekomendowane odpowiedzi

z zewnątrz jest fajnie, ale środek nie w moim guście.. ważne, że Tobie się podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny z zewnątrz,co do środka tobie się podoba i tego trzeba się trzymać :wink:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

dobra wlepka na klapie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege na blachach swd..fajne wozidło.wnętrze ciekawe i ogólnie sie fajnie prezentuje.aż dziwne że fury w okolicy nie widziałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze 19 by bylo lepsze ale nie bylo wiekszych rh a gwint narazie ta technix chcialem zobaczyc jak sie wogole na tym jezdzi ale juz mysle ze jak ten sie rozpadnie to zmienie albo na h&r albo wogole pojde dalej i bedzie air

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe autko. O ile srodek sredni jak dla mnie, o tyle kolo i gwint robi robote. Powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa taka wytapicerowana deska, ale jedno ale. Przy takim doinwestowaniu już byś mógł pokusić o lepsze stołki i kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem powiedzieć ja bym zmienił fotele i dopiero obszył bo te naleśniki średnio wyglądają :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku foteli chodzi tez o wygodę, po zmianie foteli z naleśników na fotele sport z b7 jestem mega zadowolony, super trzymanie na boki i plecy nie bolą w dalszych podróżach.

Ale wnętrze doinwestowane, ważne że Tobie się podoba.

Swoja droga takie obszycie wnętrza chyba gruba kasę kosztowało ?

Kiedyś byłem w Łódzkim tapcar to obszycie wnętrza taką skóra jak ori audi ma w nowych autach to za fotele i boczki z kiera gałka i ręcznym 7 tys. powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.aż dziwne że fury w okolicy nie widziałem jeszcze.

bo Cie nie ma więcej niż jesteś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba obszyta deska :gicior: tylko mówie fotele z naleśników bym zmienił choćby na zwykłe materiałowe sporty z B6 i dopiero je obszył ale jak tak chciałeś to Twoja sprawa. Widać że porządnie zrobione wszystkie szwy ładne skóra nie pomarszczona.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee widzę tutaj to gleba jest :naughty: dlatego mówiłeś, że przydałoby się trochę obniżyć :wink:

no Panie środeczek niczego sobie kolorystyka może nie dla mnie ale takie obszycie to już konkret zabawa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka zewnętrznie git, wewnętrznie rzecz gustu, ale widać że sporo roboty było włożone, ja bym maznął np. plastidipem na jakiś ciemny kolor rączki, lampki podsufitki i lusterko wewnętrzne bo mi jakoś to za jasno wygląda na tych fotkach

generalnie :thumbup1:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak raczki wlasnie mam zamiar w przyszlym tygodniu malowac jednak to z lamp nie bardzo pomaluje bo jest tam podswietlenie na czerwono i jakos mi sie nie widzi oklejac tych wlasnie kreseczek ale lusterko i raczki na bokach beda czarne;)

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 18:29 ----------

parę mądrzejszych fotek

IMAG0070.jpg

IMAG0075.jpg

IMAG0077.jpg

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 23:37 ----------

juz dawno tu nie bylem a troche sie autko zmienilo wrzuce pare fotek mysle ze sie spodoba zmiany jakie weszly to grill czarny bez znaczka lampy pomalowane w srodku na czarno i dokladka pod zderzakiem

bbbb.jpg

bbbbb.jpg

IMAG0164.jpg

sssssss.jpg

no a za niedlugo bedzie air czekam juz na to w sumie mysle ze jeszcze w tym miesiacu bedzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co do znaczka sa zdania podzielone jednym sie podoba drugim nie mi wlasnie bardziej bez pasuje chcialem na czarno machnac przód jeszcze mi zostalo tabliczke sciagnac i zalepic na gladko miejsce w ktorym teraz jest bedzie calkiem inny efekt ale wpierw air ride. Dzieki ze jednak cos sie podoba w moim projekcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...