Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ATE czy TRW ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nadszedl czas na wymiane tarcz i klockow w mojej audi zastanawiam sie nad tymi dwoma rodzajami ktory bylby lepszy albo moze jeszcze jakis inny w podobnej cenie. A druga sprawa to jakie tarcze powinny sie znalezc na przodie w audi a4 b5 sedan 1.9 tdi 90 KM wentylowane czy zwykle bo w tej chwili mam zwykle nigdy ich nie ruszalem a slyszalem ze powinny byc wentylowane z gory wielkie dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

Opublikowano

i w tej chwili nic innego nie włożysz prócz zwykłych-pełnych,żeby wsadzić wentylowane musisz zmienić zaciski i jarzma bo tarcza zwykła ma grubość 15mm a wentylowana 25mm i jej do obecnego zacisku nie wsadzisz

Opublikowano
Witam nadszedl czas na wymiane tarcz i klockow w mojej audi zastanawiam sie nad tymi dwoma rodzajami ktory bylby lepszy albo moze jeszcze jakis inny w podobnej cenie. A druga sprawa to jakie tarcze powinny sie znalezc na przodie w audi a4 b5 sedan 1.9 tdi 90 KM wentylowane czy zwykle bo w tej chwili mam zwykle nigdy ich nie ruszalem a slyszalem ze powinny byc wentylowane z gory wielkie dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

jak chcesz to mam tarcze 288/25 mm i klocki, wszystko nowe, Ferodo

i zaciski pomalowane proszkowo, kolor czerwony, całosc P&P

Opublikowano
Witam nadszedl czas na wymiane tarcz i klockow w mojej audi zastanawiam sie nad tymi dwoma rodzajami ktory bylby lepszy albo moze jeszcze jakis inny w podobnej cenie. A druga sprawa to jakie tarcze powinny sie znalezc na przodie w audi a4 b5 sedan 1.9 tdi 90 KM wentylowane czy zwykle bo w tej chwili mam zwykle nigdy ich nie ruszalem a slyszalem ze powinny byc wentylowane z gory wielkie dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

1Z ma tragiczne hamulce. Tarcze krzywią się z przegrzania momentalnie. Najlepiej byłoby tak jak radzą chłopaki przerzucić zaciski od ATE dla tarcz wentylowanych 288x25. Możesz kupić używany komplet albo po regeneracji jak proponuje Ci devastation. Zrobiłem to kiedyś w swoim 1Z i skończył się problem z biciem tarcz. Modyfikacja warta każdej złotówki.

Opublikowano
  • Autor

a jezeli chce zostac przyz wyklych tarczach to jaka firma?

Opublikowano

Lepiej przejdz na 288/25 mm

Jakiekolwiek zwykle nie nadaja sie do jazdy

Opublikowano

devastation czemu nie polecasz ATE? :)

Opublikowano

Bo to plastelina.

Opublikowano

A coś więcej?

Opublikowano

To az nadto. I nie zawracaj mi więcej glowy jakimś gownem

Opublikowano

ładuj , texara, boscha, pagid, trw, zimmerman

Opublikowano

Ta jeeeeeeeee.... wodki mu dać !!!!!!!

Opublikowano

globus, szkoda kasy na wymianę litych tarcz, za kilka miesięcy będzie to samo. Dołóż 100zł i zmień na 288x25, serio.

Opublikowano

Koledzy nie chcę się wymądrzać ja mam z przodu Brembo i klocki Textara czy coś takiego. Bardzo ładnie to działa. Mechanik powiedział że ten duet bardzo dobrze ze sobą współgra.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Devastation, a cenowo jak to wygląda? Sorry że się wtrącam ale nie sądziłem że aż tak źle jest z hamulcami w 1Z. Ja w styczniu wymieniałem przód TRW komplet, seria oczywiście. Ale tak na przyszłość dobrze wiedzieć gdy przyjdzie czas na wymianę.

Opublikowano

700 zl. Tarcze klocki zaciski z jarzmami i wszystko co potrzebne do montazu

Opublikowano

Sorry za ot, devastation a jak wygląda przejście z hamulcy w b5 z 288 na 312? Jarzma, tarcze większe, klocki i zaciski też?

Opublikowano

Jarzma i tarcze, reszta bez zmian

Opublikowano
Koledzy nie chcę się wymądrzać ja mam z przodu Brembo .

Albo Ci się udały albo ja miałem pecha. Założyłem kiedyś tarcze brembo z przodu i po jakichś 3-4 miesiącach byłem zmuszony do ostrego hamowania z dużej prędkości. Udało się zatrzymać i pomyślałem: dobrze że nowe tarcze mam. Niestety następne hamowanie to już było szarpanie auta. Okazało się że tarcze się skrzywiły. Oddałem do reklamacji i reklamacja została uznana i oddali pieniądze. Zakupiłem wtedy tarcze TRW i mam je nadal.

Opublikowano

A z 280 na 312 do wymiany wszycho?

Ach ten ot...:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.