Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HID xenon do mijania


Szymanek31

Rekomendowane odpowiedzi

Weź pod uwagę jeszcze to, iż od Gwertego masz piękne niewypalone soczewki od b8, a u Ciebie nie wiadomo co za syf może być na soczewce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oczywiście grzechu robił czarne środki plus nowe soczewy, świeciło zajebiaszczo:

RAMoyXh.jpg

CJfLWeO.jpg

CcuR4z0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem, biore to pod uwage ;) mysle powaznie wlasnie nad wysylka do niego lampek;)

slo super to wyglada, a dwoch razem lamp z widokiem na przod nie masz co? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kurde, wlasnie w czarnym aucie to fajnie wyglada;))

a Ty swoje lampy sprzedales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, bo bym wzial od cIebie;)

no ale jak ty miales srodki czarne to na pewno wiesz, ze ladnie to wyglada na czarnym aucie, wiec Ci wierze:) szkoda, ze zadna fota ci nie zostala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak lezy :P w srebrnej audi np. LY7W srebrne lampy tez wygladaja niczego sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście pozdrawiam serdecznym palcem tych, którzy wsadzają takie hidy. Nie ustawią tego i wieczorem a już w szczególności po deszczu poruszają się po drogach... bardzo dobrze że policja zabiera dowody rejestarycj

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

no dokladnie o to chodzi wlasnie, zeby miec problem z glowy, mniej sie czepiac beda;)

dobrze przyszlifuje i lekko aby beda wystawiac i bedzie ok;)

tylko mozna to gdzies kupic koledzy? ew. podeslijcie aukcje z takim artykulem;)

Policjant może Cię poprosić, żebyś włączył spryskiwacze..... ciekawe co na ściemniasz.... powinni Ci dowód zabrać od ręki a diagnoście zabrać uprawnienia.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, ze niektorzy nie ustawia, nie oznacza, ze wszyscy ;)

moim zdaniem jak dobrze sie ustawi to nikogo nic oslepiac nie bedzie. Tym bardziej jak soczewka jest.

Kolego, zawsze mozna powiedziec, ze tak kupilem. Twoje oburzenie troche mnie smieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole przetrzeć szmatką reflektory niż pryskać. W praktyce spryskiwacz nic nie daje. Ale prawo jest prawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, ze niektorzy nie ustawia, nie oznacza, ze wszyscy ;)

moim zdaniem jak dobrze sie ustawi to nikogo nic oslepiac nie bedzie. Tym bardziej jak soczewka jest.

Kolego, zawsze mozna powiedziec, ze tak kupilem. Twoje oburzenie troche mnie smieszy :)

a jeździsz po drodze równej jak stół.... nikogo to nie interesuje, że tak ktoś kupił....

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Ja wole przetrzeć szmatką reflektory niż pryskać. W praktyce spryskiwacz nic nie daje. Ale prawo jest prawem

Tu już nie o samo prawo chodzi... chodzi o bezpieczeństwo na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np ja dlatego zainwestowalem w zderzak pod spryski i zakupilem niezbedne elementy by to zamontowac, w ori lampy soczewki w B6 wkladam hidy ustawiam je prawidlowo przy pozycji 0 i jezdzac niczym nie bede wyroznial sie od ori zestawu xenon bo na dziurawej drodze jadac z predkoscia 100km/h ten ori samopoziom nic nie da, a do starocia nie bede juz stosowal tego moda bo szkoda kasy i czasu na pierdzielenie sie z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Qwerty tez lampy przerobił na bihalogen (wygląda jak bixenon ale świeci na zarówce h7- hid 6000k) ......i jest fpyte... :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździsz po drodze równej jak stół.... nikogo to nie interesuje, że tak ktoś kupił....

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Ja wole przetrzeć szmatką reflektory niż pryskać. W praktyce spryskiwacz nic nie daje. Ale prawo jest prawem

Tu już nie o samo prawo chodzi... chodzi o bezpieczeństwo na drodze...

Na nierównej drodze i ori bixem bedziesz oślepiał :facepalm: spryskiwacz jest tylko po to by przemyć klosz, co można robić ręcznie. Jak mnie w ori instalacji sprysków policjantowie poproszą o włączenie sprysku, a nie bedzie płynu w istalacji to sie dusze nie uniosą i co, dowód mi zabierze? pls... :thumbdown:

Jak masz HID'y na soczewce dobrze ustawione to bezpieczeństwo a drodze się tylko zwiększy, gość będzie lepiej widział drogę bez oślepiania innych. Co innego HID'y na zwykłym reflektorze. Temu mówię zdecydowane nie:no4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tego samego zdania jestem, ze hid w soczewce jest OK pod warunkiem, ze lampa jest dobrze ustawiona. Bo system samopoziomowania to lipa i mozna to zastapic reszna regulacja.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nierównej drodze i ori bixem bedziesz oślepiał :facepalm: spryskiwacz jest tylko po to by przemyć klosz, co można robić ręcznie. Jak mnie w ori instalacji sprysków policjantowie poproszą o włączenie sprysku, a nie bedzie płynu w istalacji to sie dusze nie uniosą i co, dowód mi zabierze? pls... :thumbdown:

Jak masz HID'y na soczewce dobrze ustawione to bezpieczeństwo a drodze się tylko zwiększy, gość będzie lepiej widział drogę bez oślepiania innych. Co innego HID'y na zwykłym reflektorze. Temu mówię zdecydowane nie:no4:

Dokładnie to samo chciałem napisać, święte słowa od początku do końca ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie koszta bihalogenu? jakieś fotki mozna prosic? moze jakies porowanie?

tu masz fotki jak to wyglada u mnie:

08062013293.jpg08062013261.jpg

koszt 350zł ...jak chcesz porównanie to masz w moim wątku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...