Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HID xenon do mijania


Szymanek31

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie chodziło mi o porównanie w świeceniu :P

a w świeceniu to niebo a ziemia... wcześniej świeczka wiecej światła dawała niz moje lampy:/... mozna powiedziec ze jezdziłem po omacku:facepalm:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielun22 daj jeszcze fotke calego przodu ;)

http://img15.imageshack.us/img15/3461/th5q.jpg

Ciekawa dokładka zderzaka :wink: Nawet ładnie wygląda

Sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta :decayed:

Panowie pytanko, sprawdzałem ceny przetwornic w UK i wychodzą dużo taniej niż w PL tylko nie wiem jak z jakością tych przetwornic, ma ktoś jakieś sprawdzone godne polecenia? :wink: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta :decayed:

Panowie pytanko, sprawdzałem ceny przetwornic w UK i wychodzą dużo taniej niż w PL tylko nie wiem jak z jakością tych przetwornic, ma ktoś jakieś sprawdzone godne polecenia? :wink: pozdro

Ja tu kupowałem zestawy ...mijania - dzienne i jestem zadowolony...:thumbup1:

Logowanie do konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie a taki zestaw ktoś próbował ?

urz0263-samochodowy-zestaw-xenon-h7-6000k | Lechpol - Dystrybutor elektroniki

Bodejdzie do B6 2001 rok? mam to w dobrej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci robić zakłócenia np. na radiu to chińskie wiadomo co.... lepiej zainwestować 60 zł w konkretne żarówki niż to montować, po za tym osobiście jeśli już miałbym to zakładać do 4300 niż 6000, nie rzuca się tak w oczy chłopcom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci robić zakłócenia np. na radiu to chińskie wiadomo co.... lepiej zainwestować 60 zł w konkretne żarówki niż to montować, po za tym osobiście jeśli już miałbym to zakładać do 4300 niż 6000, nie rzuca się tak w oczy chłopcom :wink:

zreszta przy 6000k przy zlej pogodzie w nocy widocznosc jest slabsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Fundusze na wydatki na auto w tym roku juz zamkniete jakis tysiac temu,. wiec poki co leze i kwicze... a hidy/xenony jakies chcialo by sie miec :)

Mam zwykle soczewki, i myslalem zeby dokupic hid 4300 (zeby nie byly zbyt mocne i nie wywolywaly kontrolii), rozumiem ze przy soczewkowych lampach zwyklych po wlozeniu hidow , samopoziomowanie reczne dziala (tu dbam o bezpieczenstwo w razie gdybyhm razil). Co do spryskow to lampy zawsze myje na stacjach, nie potrzebuje spryskow na dluzsza mete (max robie 100-200km , raz na 3-4 miechy moze jakas dluzsza traska) ale nie chce tez sie bawic w fuszerke pt. przyklej zaslepke.

Na wiosne pewnie zderzak kupie, ale do tego czasu myslalem zeby zalozyc te hidy i w razie kontroli, po prostu zmienic zarowki na h7 :) Myslicie ze to przejdzie? W sensie, dowodu nie powinni zabrac gdy usterke naprawie, a wsadzajac h7 i wyjmujac zarniki powinienem ten problem rozwiazac. Pytanie czy moga mi zabrac dowod ze jechalem na nieprawidlowym zestawie (czy tlumaczenie sie ze nie wiem o xenonach nic i ze takie auto niedawno kupilem przejdzie? akurat to prawda :P)

Wiem ze kombinuje, ale uwazam ze nie bede stwarzal zagrozenia na drodze nawet z niepelnym zestawem, bo jak napisalem, dbam o czystosc lamp i nie doprowadzam do sytuacji ze sa brudne.

Co myslicie? Duza zjeba bedzie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w czasie kontroli jesteś w stanie doprowadzić do "pełnej sprawności" świateł czyli zmienić hidy na zwykłe żarówki to policja nie zabierze dowodu rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja kupiłem tę hidy to tylko zmarnowalem kupę siana i nerwów. Dwa zestawy spalone w 4 dni, jak dla mnie ok swiecenie ale jakość to lipa straszna (nawet jak by był zestaw od JAFRA za 400zł to i tak kupa made in china

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, zestaw kupiłem za ponad 200zł niby miał być z "wyższej półki" z bajerami typu Can Bus i niby jakaś cyfrowa wersja, a zakłucenia takie dawał po włączeniu świateł, że prawie wszystkie kontrolki na desce się świeciły (jednak radio działało bez zakłuceń) a na dodatek na drugi dzień podczas jazdy zgasł mi lewy żarnik. MASAKRA!!! :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Chyba muszę przyznać rację tym którzy mówią, że lepiej poczekać i dozbierać troche kasy na ori xenony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie problemem nie sa same xenony tylko spryski, przez nie koszt ksenonow wychodzi mi >1k chyba ze cos zle licze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy na co się trafi, ja kupiłem najtańsze jak jeszcze miałem golfa i przejeździły w nim 2 lata aż się gniazda wypalił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, spryski z instalacja troche kosztuja i do tego zderzak lub sama gora pod spryski ale czytalem gdzies ze kolesie kleja zaslepki od spryskow na zderzak i tak jezdza;)

Co do hidów to być może golfy nie sa tak wrazliwe na takie "instalacje" i dlatego nie miales problemu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...