Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcelinio301

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. MatiM72737 obserwuje zawartość marcelinio301
  2. Ładuj cały silnik od AVF glowica tez będzie pasowac
  3. marcelinio301 obserwuje zawartość piotrsob1
  4. Mi pali na Vcds 21l przy 160km Po wywalenia dpf I mapie nie wiadomego pochodzenia
  5. marcelinio301 obserwuje zawartość german81
  6. marcelinio301 obserwuje zawartość scubi206
  7. marcelinio301 obserwuje zawartość Bart-S
  8. marcelinio301 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Moja żona ma 6tke 2.0 2010 rok benzyne i nic nic a nic się nie chce zepsuc
  9. A daje sobie jaja obciąć że pierdolnely pierścienie zgarniajace
  10. Kazacz sprawdź jeszcze odpowietrzenie dołu może za mocno pchać wiatr z oliwą do gory
  11. Nic Ci nie da wymiana oryginalnych pierścieni Choć czasami pomoże Sprawdź tuleje cylindra I musisz tłoka zrowkowac i dobrać pierścienia Jak trafisz na dobrego fachmena to zapomnisz o problemie
  12. marcelinio301 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Osobiście posiadam rs4 I problemów brak Choć też nie do końca WIR W BAKU
  13. marcelinio301 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Każdy kolego robi to co lubi 98% 2.0 do 2008 roku to syf Benzyna diesel Co do audi Puki wszystko gra to jest ok Jak coś się zepsuje zaczyna się płacz Wszystko drogie Kupcie mazda 6 2.0 benzyna z 2008 roku I zamknijcie temat alt fsi tfsi
  14. marcelinio301 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Audi w 90% to syf także vw No ale zaraz będzie hajt Bo 90% ludzi śpi że swoimi autami
  15. Sprzedaj auto???????
  16. Info zapewne nie bedzie ???????? Taniej dla co nie których wyjdzie zakupienie karnetu na oliwe??????? Taniej dla co nie których wyjdzie zakupienie karnetu na oliwe???????
  17. marcelinio301 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Albo nie było w ogóle remontu Życie ☺
  18. marcelinio301 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Panowie może hipol będzie lepszy.?? Ciagle macie problem z oliwą......
  19. Elendir bracie albo ich nie ma ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.