-
MatiM72737 obserwuje zawartość marcelinio301
-
[2.0 BMM] Czy podejdzie głowica od 1.9 PD
Ładuj cały silnik od AVF glowica tez będzie pasowac
-
marcelinio301 obserwuje zawartość piotrsob1
-
Wysokie spalanie 2.0 BPW
Mi pali na Vcds 21l przy 160km Po wywalenia dpf I mapie nie wiadomego pochodzenia
-
marcelinio301 obserwuje zawartość german81
-
marcelinio301 obserwuje zawartość Czy to jest objaw uszkodzonej listwy zasilającej pompowtryski ?
-
Czy to jest objaw uszkodzonej listwy zasilającej pompowtryski ?
Podpinam się pod temat mam ten sam objaw
-
marcelinio301 obserwuje zawartość scubi206
-
marcelinio301 obserwuje zawartość Bart-S
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Moja żona ma 6tke 2.0 2010 rok benzyne i nic nic a nic się nie chce zepsuc
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A daje sobie jaja obciąć że pierdolnely pierścienie zgarniajace
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Kazacz sprawdź jeszcze odpowietrzenie dołu może za mocno pchać wiatr z oliwą do gory
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nic Ci nie da wymiana oryginalnych pierścieni Choć czasami pomoże Sprawdź tuleje cylindra I musisz tłoka zrowkowac i dobrać pierścienia Jak trafisz na dobrego fachmena to zapomnisz o problemie
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Osobiście posiadam rs4 I problemów brak Choć też nie do końca WIR W BAKU
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Każdy kolego robi to co lubi 98% 2.0 do 2008 roku to syf Benzyna diesel Co do audi Puki wszystko gra to jest ok Jak coś się zepsuje zaczyna się płacz Wszystko drogie Kupcie mazda 6 2.0 benzyna z 2008 roku I zamknijcie temat alt fsi tfsi
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Audi w 90% to syf także vw No ale zaraz będzie hajt Bo 90% ludzi śpi że swoimi autami
-
marcelinio301 obserwuje zawartość Jaki olej do 2.0 ALT?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Sprzedaj auto???????
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Info zapewne nie bedzie ???????? Taniej dla co nie których wyjdzie zakupienie karnetu na oliwe??????? Taniej dla co nie których wyjdzie zakupienie karnetu na oliwe???????
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Albo nie było w ogóle remontu Życie ☺
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Panowie może hipol będzie lepszy.?? Ciagle macie problem z oliwą......
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Elendir bracie albo ich nie ma ?
marcelinio301
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta