Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

HID xenon do mijania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ktos chce wsatwiac Xenon typu HID to moge polecic z czystym sumieniem zestaw EINPARTS Oto link http://einparts.de/produkt/zestaw-xenon-cyfrowy/. Idealnie pasuja do B6 na tylna klapke a reszta schowana w lampie , mam zarnik 6000K i nawet w nocy nie widac zadnego Niebieskiego promienia . zestaw kosztuje około 300-350zł

Opublikowano

A jak Hidy mają się do przeglądów i potem w razie zdarzenia czy to nie od razu wina?

Opublikowano

Mnie na przeglądzie przepuszczali bez problemu. Dużo ludzi jeździ teraz na hidach. Jakby każdego odrzucali to kupę kasy by stracili to raz.
Dwa ja się wygadywałem że więcej widzę w nocy i poprawia mi to bezpieczeństwo jazdy a to jest najwazniejsze :) powiedziałem że na zwykłych mało widziałem i omal nie zdjąłem dzika. Gość stwierdził że jest soczewka to nie ma problemu.

Co do wypadków hmm... ostatnio miałem dzwona i nikt nie sprawdzał mojego oświetlenia. Myślę że nikt się w to nie będzie zagłębiał, a jeżeli już to jakieś skrajne pojedyncze przypadki. :)

Edytowane przez Ralen

Opublikowano

Z HID niekoniecznie musisz przejść przegląd. W sumie to nie powineneś.

Opublikowano

Oczywiście ze nie powinienem ale dla diagnostów jest to nie opłacalne :)

Kupiłem zestaw x35 + palniki yaeky. Zamontowane tez bixy na soczewce b8 lift. Zobaczymy jak to będzie świecić :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ralen pokaz jak to swieci, juz pewnie na aucie ;)

Opublikowano

Dziś sobie zamówiłem zestaw led h7 zobaczymy czy było warto wydać około 200zł

Opublikowano

Dużo ludzi jeździ teraz na hidach. Jakby każdego odrzucali to kupę kasy by stracili to raz.

A powinni zatrzymać dowód.


Dwa ja się wygadywałem że więcej widzę w nocy i poprawia mi to bezpieczeństwo jazdy a to jest najwazniejsze

Tobie może i poprawia.

A nie pomyślałeś o innych użytkownikach że mijając się z takim HIDem nic nie widzą ???

Opublikowano

Ma ktoś ledy założone może?

Opublikowano

Fido nie przesadzaj. Codziennie mijam hidowców bez spryskow i poziomowania którzy nie oslepiają. Dobrze ustawione i po sprawie. Nie powinieneś mierzyć wszystkich jedna miarą.
Be real...

Edytowane przez Ralen

Opublikowano

Nie przesadzam.

Nie jeżdżę często nocą ale scyzoryk mi się otwiera nie raz.

Widząc niebieską poświatę z daleka już wiem ,by zwolnić bo za chwilę nie zobaczę gdzie droga prowadzi.

Jak ktoś zadba o odpowiednią regulację to nie mam nic przeciwko.

Niestety 90 % tych co zakładają chińskie gówno mają w 4 literach innych użytkowników dróg.

Taka prawda i za to powinni słono karać.

Opublikowano

Tu zgodze się z fido. Nie na zasadzie opinii ale faktów - większosc ktora mijam widac, że maja zle to ustawione. Janusz sobie w passeratti zalozy to myslicie że pojedzie ustawic swiatla na stacje diagnostyczna? Przecież Grazyna zadowolona to po jezdzic ;) teraz już zartuje ale z moich obserwacji wiekszosc niebieskich swiatelek ustawiona jest za wysoko... Stad też nie jestem xwolennikiem hidow.

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

I dlatego ludzie mowia ze hid to zlo .a zwykla h7 mozna oslrpic .bo problem zaplacic 15 zl. I ustawic lampy

Opublikowano

Założym zestaw led h7. Efekt wizualny naprawdę super ale tylko efekt. Jak jechałem w nocy to moja lampka w rowerze dużo lepiej oświetla drogę niż ten zestaw.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja miałem się pochwalić moimi mijania :)

Przetwornice Chińczyk 55W, palniki Yaeky Lighting Nextget z HRF, Soczewka A4 B8 lift

http://iv.pl/images/33418752865147193882.jpg

Opublikowano

Myślałem, że era fascynacji hidami na wsi i w mieście minęła z 7 lat temu... Za chińskie g... w lampach diagnosta powinien bez pytania zatrzymać dowód rejestracyjny gdyż taki samochód zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego. Takie tematy traktujące o montażu niezgodnego z przepisami wyposażenia powinny być z automatu kasowane przez moderatorów.

Bez obrazy, ale dla mnie ktoś jeżdżący na takim zestawie i dorabiający do tego dziwną ideologię po prostu albo jest głupi, albo nie ma świadomości konsekwencji jakie mogą się pojawić.

Opublikowano

Polecam zestaw HID Noxon 6000K :)

Opublikowano

Polecam zestaw HID Noxon 6000K :)

A ja polecam jazdę w nocy lub w deszczu na tej szajskiej barwie.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Polecam zestaw HID Noxon 6000K :)

A ja polecam jazdę w nocy lub w deszczu na tej szajskiej barwie.

Dokładnie,mialem 6000k których nie polecam,teraz mam 4300 i jest lepiej np podczas deszczu.

Opublikowano

Kurczę tak czytam co tu sobie piszemy, że za porządny zestaw trzeba dać z 300zł. Poza tym zostaje kwestia zakłóceń, kontrolek i świecenia tego w nocy/w deszczu.

Panowie, jeśli zamierzacie pojeździć trochę autem kupcie już lepiej te ori bixy za jakieś 800zł komplet i miejcie prawdziwe, porządne światła... Szkoda czasu i kasy na te HIDy a jeszcze barwy 6000K już kompletnie mijają się z celem.

Będziecie musieli wymienić całe lampy ale warto to zrobić...

Jedyny plus HIDów jaki widzę to jak niebiescy się doczepią to można z powrotem wsadzić zwykłą H7 i odjechać bez problemów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.