Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)


sokal

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to był jeep, z tego co pamiętam własciciel jeppa musiał zapłacic "nowemu nabywcy" kwote z allegro inaczej musiał by oddac samochód za taka kase.

Osobiście też uważam że koleś mógł zostawić aukcje i sądzić się o to cene, skoro są tacy mądrzy to czemu nie :/ ech z drogiej strony faktycznie szkoda ze nasze społeczeństwo tak podeszła do tematu bo ktoś chciał sprzedać fajny egzeplarz i potrakowali go z buta, teraz nawet nie dowiemy się za ile poszedł...

szkoda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on sie nie sprzeda:whistling: skończy jak butelka chytrej baby z radomia za milion złotych i aukcja sie skasuje, zrobil z tego maxymalne echo, no ale o czyms trzeba pieprzyć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wolał bym tego Fiata 125p niż Malucha z 1979 r.

Już ten Polonez to rarytasik :decayed::

1344257975_by_orwo.jpg?1344258010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wolał bym tego Fiata 125p niż Malucha z 1979 r.

Już ten Polonez to rarytasik :decayed::

http://motokiller.pl/uimages/services/motokiller/i18n/pl_PL//201208/1344257975_by_orwo.jpg?1344258010

Mamy takiego we Wro w kolorze kości słoniowej. Jestem ciekawy ile ich jeszcze na drogach zostało. Poldek coupe teraz pewnie lekko ponad 20k warty a kiedyś ludzie oddawali na złom bo niepraktyczny :facepalm:

Z wynalazków trzymanych przez moich znajomych:

Trabant combi 600 - w trakcie odbudowy

trabant P50 - w trakcie odbudowy

Wartburg 311 - full oryginał, jeżdżący

trabant 601 pierwszy wypust

Polonez borewicz - full oryginał odkopany w garażu starszego pana :naughty:

Warszawa M-20 - odbudowana, wozi ludzi do ślubów

i parę innych mniej znaczących uazów, maluchów i VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garażu stoi SHL-ka w ładnym stanie pamiątka po ojcu. Zegar tyka. Kiedyś odpicuję i dalej będzie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki przedni zawias ? parę lat temu przywracałem do życia koledze 2 osy ale się wyzbył w połowie renowacji bo koszty go przerosły :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz jechałem na tym 20 lat temu jak ojcu kluczyki podprowadziłem. Potem się dziwił że paliwa nie ma, ale szedłem w zaparte. Nie jestem fanem motocykli dlatego Ci nie powiem jaki zawias to ma. Pamiętam że super miękko się na tym jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podwójny. Teraz to biały kruk a 7 lat temu sąsiad sprzedał za grosze bo miejsce zawalało w garażu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec miał kiedyś kanta w takim seledynowym kolorze jak ktoś wyżej pokazał jeszcze z tymi lampami pionowymi z tyłu :wink:

Auto poszło dawno temu do rozbiórki ale dalej mam jeszcze trochę części gdzieś na dnie w garażu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś chciał odrestaurować polskiego klasyka to zapraszam :)

Malowanko, airbrush, itd. itp.

Ostatnimi czasy kolega dużo siedział w starych motocyklach co zaobserwować można w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt odnowienia takiej SHL-ki w przybliżeniu. Nie jest to szrot. Jakie widełki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:50tysi za stare auto mogę zrozumieć ale to już przegięcie :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...