Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie nie, to Ty masz kolor Artura :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

ale.... kupaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :polew:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

a tak serio to nareszcie po tylu latach założyłeś wreszcie wątek swojego składaka. :thumbup1:

Opublikowano
nie nie, to Ty masz kolor Artura :decayed::decayed::decayed::decayed:

Niech będzie :guma::decayed:

Opublikowano
  • Autor
nie nie, to Ty masz kolor Artura :decayed::decayed::decayed::decayed:

Dawki mniejsze ...:good: i od razu efekt widać :kox:

Opublikowano

Arturoo może jeszcze byś się pochwalił jak delikatnie traktujesz to V6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Fajny, prawie jak S4, prawie.... :decayed:

Qurrrr... tak sie zaczytalem ze zapomniałem do Ciebie zadzwonić :facepalm:

No do prawie S4 jeszcze trochu zostało ;)..

...szukam gratów ;) ...strasznie deficytowych towar :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

Arturoo może jeszcze byś się pochwalił jak delikatnie traktujesz to V6 :decayed:

...

hehe...

Jakby to ująć.....??.....jak to mowi siemian....klekot ..lubi jak wciry dostaje :decayed:

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

tzn... pochwal się ????

.....

jeszcze nie moge ;) ....

foty ze zmian hebelków tych ostatnich ogarne wieczorkiem ;)

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

ale.... kupaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :polew:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

a tak serio to nareszcie po tylu latach założyłeś wreszcie wątek swojego składaka. :thumbup1:

Zmobilizowałem się w końcu ;)

Fajnie ,że też Ci sie ta kupa podoba :D

Opublikowano

Artur no i wycieraczki z przodu masz takie jak ja hehe, tej tylnej nie założyłem, chyba że silnik kupie co parkuje z drugiej strony,:wink:

Opublikowano
  • Autor

No piórka robią robotę :decayed: ,w vw dawno dobre wkładali :whistling:

Opublikowano

[/color]

Arturoo może jeszcze byś się pochwalił jak delikatnie traktujesz to V6 :decayed:

...

hehe...

Jakby to ująć.....??.....jak to mowi siemian....klekot ..lubi jak wciry dostaje :decayed:

Coś w tym jest :grin:

Fajna ta Twoja koza, faaajnaaaaaaa :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

Następny sfaniak na gwincie ...ehh...:wink: ...thx :hi:

Opublikowano
Następny sfaniak na gwincie ...ehh...:wink: ...thx :hi:

ehhh..."co Wy curva wiecie o zabijaniu..." :guma:

:decayed::decayed:

Opublikowano

Napisz cos wiecej o tych wycieraczkach P+T, jak to z montażem:wink:

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

RAMIĘ TYLNEJ WYCIERACZKI + PIÓRO VW Polo 01-05 H/B (3266807322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to jest to? czy cos jeszcze trzeba tam zmieniać

Opublikowano
  • Autor

...odkręcasz stare przykręcasz nowe........:decayed:....jak to ładnie na forum się pisze p&p :wink:

Opublikowano
Następny sfaniak na gwincie ...ehh...:wink: ...thx :hi:

ehhh..."co Wy curva wiecie o zabijaniu..." :guma:

:decayed::decayed:

hia hia hia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

coś takiego jak w linku :wink:...zero kombinacji...tyle ,że w vw pióro "parkuje" z prawej strony :wink:

Opublikowano

sprysk jest tak samo wymyślony jak w B5?

Opublikowano
  • Autor
sprysk jest tak samo wymyślony jak w B5?

tak samo ....regulujesz go szpilką ...tak jak w starym ramieniu :wink:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

fotka przez H4mm3R'a pstrykana

a3hdtv1080.jpg

a4hdtv1080e.jpg

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

tu poprzedni hebelek 321 z telefonu pstryknięte :whistling:

imag2920.jpg

i 345 :wink:

imag2931n.jpg

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

wiem ...wiem......szału niema miejsca jeszcze w cholerę :decayed: wewnątrz alu zostaje

Opublikowano
coś takiego jak w linku :wink:...zero kombinacji...tyle ,że w vw pióro "parkuje" z prawej strony :wink:

zakupione:hi:

Opublikowano

a jam też zaszalał...i kupił:kox: podziękuwa Pany:hi:

:decayed:

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

sprysk jest tak samo wymyślony jak w B5?

tak samo ....regulujesz go szpilką ...tak jak w starym ramieniu :wink:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

fotka przez H4mm3R'a pstrykana

http://imageshack.us/a/img716/1237/a3hdtv1080.jpg

normalnie nie umię się zadziwić...jak pięknie ten przód spasowany:kox:...muszę swój poprawić:bag:
Opublikowano
  • Autor

pamiętasz jak wyszedł od lakiernika ?????:facepalm:

dobrze ,że wiedziałeś jak go równo poskręcać bo bym z krzywym do dziś jeździł :wink::decayed::thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.