Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felga marzeń do B5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rotor pasuje za***iście do b5 ale ten z rs5 gdzie ramiona schodza sie do srodka,te normalne z a4,a3 itp....sa lipne

o takie cus nie chodzi o auto ale o fele dsc06933l.jpg

dsc06934s.jpg

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

na zywca to wyglada :kox::kox: bo widac wkleslosc tych ramion tu na zdjeciu tak sobie to wyszlo

Opublikowano

no do RS4 tak, ale nie do A4:decayed:

Opublikowano

a do s4?:decayed:

Opublikowano
a do s4?:decayed:

Mi osobiscie sie nie podoba w S4 tez bo to tez wyglada jak A4:decayed: bez poszerzeń szału ni ma:grin:

może jak byś pokombinował z kolorami...

Opublikowano
no do RS4 tak, ale nie do A4:decayed:

kowi pewnie by ci sie spodobala bo ma niskie ET i ladnie by siadlo w b5 ale 1 co to guma na nich(naciag)i robilo by robote...tylko niewiem czy byly w rs5 w 19''

Opublikowano
a do s4?:decayed:

już lepiej, body musi być agresywne:decayed:

działa to też w drugą stronę, dla przykładu jakbyś do s4/rs4 założył monoblocki byłaby lipa, a w seryjnym a4 już jakoś pasują (moim skromnym zdaniem:whistling:)

żeby nie być gołosłownym pokażę o co mi idzie na jednym ulepie:decayed:

8706059758_fc13970614_b.jpg

7522846736_dd4e445382_b.jpg

Opublikowano

posadzę swojego w przyszłym miesiącu to zrobię foto s4 na rotorach:wink:

Opublikowano

BBS RS w 18 calach i męskiej szerokości :)

Opublikowano

Widzę że ciekawy wątek,to też się podłącze. A co byście doradzili do czarnego avanta zrobionego w czarnym klimacie, myślałem o jakiś bbs-ach ze złotym lub czarnym środkiem. ?

Opublikowano
  • Autor

zlote roty IK-r :D

Opublikowano

021_rotiform_wallpaper.jpg

audi_b5_a4_black_rotiform_blq_2.jpg

rotiform blq

Rotiform_Auto_K_p_114b.jpg

s4nue.jpg

rotiform nue

Rotiformy bardziej mi pasują do b6 ale na b5 tez dają rade

Opublikowano

keskin.jpg

A co powiecie na takie do B5 sedan w kolorze Lz3L środek felgi czarna perła a rant polerowany 16'

Opublikowano
  • Autor

na zime jak znalazl :)

Opublikowano

na nastepny sezon ktoras z tych wleci w polerce lub jak teraz w bieli :-)

196989_101904293228501_1922644_n.jpg

7333100478_4e479b2c77_z.jpg

73529_526610584073157_263805127_n.jpg

600752_526610277406521_839430753_n.jpg

970646_526610204073195_214030722_n.jpg

993946_526610174073198_1949074776_n.jpg

996895_526610230739859_1632342226_n.jpg

1098290_526610640739818_355695459_n.jpg

Opublikowano

Co to za ta 5 felga ? Jakie parametry ?

Opublikowano

przecież 3,5 i 7 to 16cali:facepalm:

Opublikowano

W Q więcej nie da rady spasować niż 16cali przód ok ale z tyłu wahacz wadzi :P

Opublikowano
W Q więcej nie da rady spasować niż 16cali przód ok ale z tyłu wahacz wadzi :P

A niby z kad takie info? Nastepnym razem proponuje sie zorientowac w temacie a dopiero potem cos napisac.

, a nie plesc bzdur.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
W Q więcej nie da rady spasować niż 16cali przód ok ale z tyłu wahacz wadzi :P

A niby z kad takie info? Nastepnym razem proponuje sie zorientowac w temacie a dopiero potem cos napisac.

, a nie plesc bzdur.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

też kiedyś taki jeden mi tak powiedział, że 16" max, bo wahacz przeszkadza w Q :facepalm:

Opublikowano
W Q więcej nie da rady spasować niż 16cali przód ok ale z tyłu wahacz wadzi :P

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

a to uważasz ze 16cali i kapieć o profilu 55 daje mniejsza srednice niz 18" i profil 40? gdzie byłeś na matematyce:facepalm:

ledwo 2mm róznicy w średnicy a wysokosć od piasty do wachacza ciagle taka sama:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.