Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie gwintowane FK - prosze o opinie


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Zawieszenie gwintowane Audi A4 B6 8E FK Quattro (3245404281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zastanawiam sie nad zakupem tego gwintu. Czy ktos moze cos podpowiedziec. Moze mial lub ma do czynienia z gwintem FK. Jak z amortyzacja czy dobrze tlumi jak z twardoscia i czy ladnie mozna polozyc auto. Jak z wychylaniem sie na zakretach i trzymanie w zakretach.

Wszystkie podpowiedzi i opinie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wszystkie zawieszenie FK prócz serii HIGHSPORT, KONIGSPORT, SILVERLINE oraz SILVERLINE-X są bardzo niskiej jakości. Nie muszą się od razu popsuć ale mogą - rosyjska ruletka.

Oczywiście jak każdy nowy produkt posiada gwarancję jednak ostrzegam - realizacja reklamacji w firmie FK może się baaaaardzo wydłużyć.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kolego że dopiero dzisiaj odpisałeś bo wczoraj w nocy zwątpiłem że ktoś kolwiek odpisze i zamówiłem FK takie jak wysłałem ci na pw ale może coś przekręciłem. no i nadal czekam aż odpiszesz pw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym odpuscił taki gwint,jak juz cos to szukaj Fk w inoxie albo kw.Za taka cene mozna smiało wyrwac kw var2 a czasem var3.napewno 3 razy dłuzej posłuzy uzywany ,niz ten nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledze Bluebird wybór padł na FK ale highsport... dziś spędziłem z nim na słuchawce godzinę podał mi mnóstwo wariantów cenowych i producentów ja byłem nastawiony na AP ale podpowiedział mi że za pare stówek mniej będzie te własnię FK a jakościowo to samo co AP a sądzi nawet że lepszy od AP z tego przedziału pieniążków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki od roku i nic się nie dzieje z nim,choć czasem lubi sobie skrzypnąć,tak mają niestety tanie gwinty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jaki gwint polecacie w przedziale 1-2 tys. ? pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbij na PW podesle ci numer do Pana który mi ogarnia gwint... naprawdę super ci doradzi i daje dobre ceny... ja właśnie od niego zamówiłem i czekam już na paczuszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie i duże kola odwalają świetną robotę. Jak wrażenia z jazdy na highsport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Miałem właśnie zamawiać ten sam gwint, ale widzę że nie zbyt przychylne są o nim komentarze. Jaki gwint polecacie do 1.2tyś(sam gwint bez robocizny)?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Miałem właśnie zamawiać ten sam gwint, ale widzę że nie zbyt przychylne są o nim komentarze. Jaki gwint polecacie do 1.2tyś(sam gwint bez robocizny)?

a czy masz jakiś wybór za tą kasę ?tzn się nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze,to ta sama półka czyli jakość wykonania do ceny i nie spodziewaj się jakichś różnic po za kolorem,sztywność na tym samym poziomie.

mam to drugie prawie rok i daję radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a jakiś gwint w granicach ~2.1 tyś? Na koncie znalazłem jakieś ekstra parę zł, a w końcu nie robię tego na rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiecie może ile sobie liczą za założenie gwintu ??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a jakiś gwint w granicach ~2.1 tyś? Na koncie znalazłem jakieś ekstra parę zł, a w końcu nie robię tego na rok...

napisz do PUMY może coś zaradzi

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

panowie wiecie może ile sobie liczą za założenie gwintu ??:wink:

sam sobie poradzisz a kasa na inne mody:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...