Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S-line


zadra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie. Powracam z nowym nabytkiem :wink:

Jako, że byłem szczęśliwym posiadaczem A4 B5 Avant AFN jako pierwszym Audi w rodzinie, które bardzo sobie chwaliliśmy zostało skasowane w wypadku.

I przyszła pora na młodszego brata czyli B6. Poszukiwania były bardzo trudne zważywszy na ogrom zdezelowanych aut sprzedawanych w naszym kraju.

Wymarzone Audi znalazłem dopiero u zachodnich sąsiadów i ku memu miłemu zaskoczeniu od pierwszego właściciela.

Zaraz po zakupie:

A4 B6 Avant S-line [E4J]

- rocznik 2004

- przebieg ori 214 tyś. potwierdzony książką serwisową

- serce AVF (1.9 TDI 130KM) 6 biegów

- zawieszenie 1BE

- Felgi BORBET 17" z gumami 225/45 + kompet zimówek na stalusach

- Xenon ori / spryski / autopoziom

- kolor lakieru ciemny szary o oznaczeniu LX7Z (ja go nazywam mysi szary)

- sportowe fotele lecz bez pół skór/skór

- podgrzewanie foteli przednich

- manualne pompowane siedzeń w odcinku lędźwiowym

- kierownica sportowa (trójramienna)

- AIRBAG 6x

- klimatyzacja 2 strefowa

- podlokietniki przód, tył

- radio Audi Concert

- nagłośnienie Audi (9 głośników, subwoofer, wzmacniacz fabryczny)

- elektryczne szyby przód :kwasny:

- ABS, ESP

- komputer pokladowy

- centralny zamek-sterowany pilotem z domykaniem i otwieraniem szyb włącznie

Planowane zmiany i modyfikacje:

- zmiana mapy na ok.170-180KM

- zmiana alu Borbet na ori RS6 17"

- zmiana listw progowych na S-line

- zmiana listw drzwiowych dolnych na te "wypukłe" S-line

- nałożenie preparatu hydrofobowego OMBRELLO na wszystkie szyby

- położenie folii ochronnej na lakier w miejscach newralgicznych na zarysowania

- może kiera od B7 i zderzaki S-line (czas pokaże)

I parę fotek

P1350526.jpg

P1350509.jpg

P1350513.jpg

P1350520.jpg

P1350523.jpg

P1350524.jpg

P1350529.jpg

P1350533.jpg

P1350535.jpg

P1350537.jpg

P1350542.jpg

P1350543.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line to, to nie jest :wink: wrzuć inaczej fotki bo z tych małych za dużo nie widać:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być lepiej z fotami.

Tu akurat że to jest S-line mam tą pewność ,bo to sprawdziłem i wrzuciłem tu też KOD z naklejki serwisowej.

Zapomniałem dodać że posiada też oryginalny parktronic z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna A4, graty zakupu. Widać, że zadbana sztuka.

Tak jak poprzednik napisał nie jest to S-line. Nie posiada żadnego elementu charakterystycznego dla tego pakietu, ani na zewnątrz ani wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko ladne kolego

ale z zew s line pakietu masz tylk oznaczki na listwach

w srodku biala podsufitka kiera bez znaczka to tez nie z pakietu sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze mi się wydaje to zew s-line do 2004r nie miał nic poza emblematami na drzwiach. W 2004 dopiero wprowadzano zderzaki, listwy, lotki etc....Co do środka, to chyba zawsze była czarna podsufitka, materiał SPEED, oraz listwy odpowiednio oznaczone. Jeśli się mylę, to poprawcie mnie. Lecz skoro masz we wlepce zaznaczone ze to s-line to trzeba by to dokładniej ogarnąć.

Poza tym ciekawa fura, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/4 S-line :decayed: pierwsze s-liny chyba mialy kiery bez znaczków, tez mam bez :eusathink: fajny kolor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze mi się wydaje to zew s-line do 2004r nie miał nic poza emblematami na drzwiach. W 2004 dopiero wprowadzano zderzaki, listwy, lotki etc....Co do środka, to chyba zawsze była czarna podsufitka, materiał SPEED, oraz listwy odpowiednio oznaczone. Jeśli się mylę, to poprawcie mnie. Lecz skoro masz we wlepce zaznaczone ze to s-line to trzeba by to dokładniej ogarnąć.

Poza tym ciekawa fura, powodzenia

Mylisz się ;)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/

tytułowe auto poza znaczkami doklejonymi na listwy boczne nie ma kompletnie żadnego elementu charakterystycznego dla S-line ani wewnątrz ani na zewnątrz, co nie zmienia faktu że fajna sztuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, takie ciekawe wydanie. Wiem Turzol o tym temacie już go przerobiłem wzłuż i wszerz. :wink: Niby wg naklejki i opisu http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/ jest to fabryczny S-line. plus do tego zawieszenie 1BE

P1350382.jpg

Auto jest z Kwietnia 2004 i w zasadzie wg opisu w poście BART-S wszystko by się zgadzało - Pakiet sportowy S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa.. kod E4J rzeczywiście pokazuje, że to S-line..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mogłem znaleźć na forum odnośnie rozszyfrowania tych kodów, który od czego. Pewnie całe wyposażenie tego modelu jest w nich zawarte.

Zna się ktoś na tych kodach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze moze byl s line tylko przed sprzedaza wlasciciel go rozebral i wsadzil zwykle grty zeby zarobic, rozumiem jezeli byl by to 2001 rok to mogli nazwac sline auto majace np zawieszenie sportowe ale auto z 2004 powinno miec juz kompletny pakiet sline min wewnetrzny badz zewnetrzny

E4J S-line

7A0 bez zmieniarki CD / CD

4UE airbag f. kierowca. Siedzenie pasażera z przodu

6XC Lusterko wsteczne zewnętrzne: Silnik

5SL zewnętrzna lewa lusterko wsteczne: nie sferyczne

5RU zewnętrzna prawa lusterko wsteczne: wypukłe (duże pole widzenia)

1KD hamulce tarczowe, z tyłu

J1D akumulator 380 A (72 Ah)

1LB hamulce tarczowe, z przodu

1BE sportowe zawieszenie / wstrząs absorpcji

3FA bez wkładu dachu (dach standardowy)

5mA Płytki dekoracyjne

7X1 ultradźwiękowych Park Distance Control

4R5 elektryczne szyby z komfortu pracy andcircuit regulatory mechaniczne wyłącznika, tylna szyba

F0A bez specjalnego przeznaczenia, standardowe wyposażenie

8GU 140A alternator

0G1 dźwignia zmiany biegów

0YJ kategoria obciążenie osi tylnej zakres masy 9

0JG kategoria obciążenie osi przedniej zakres masy 7

T9J komponenty dla bazowego silnika, jednostki 038.K

3NZ tylne siedzenie jednostrefowy, składane oparcie podzielone

8ED bi-funkcjonalny reflektor z lampy wyładowczej, do jazdy po prawej

U1A insert Instrument z kmh liczniku prędkościomierz, zegar, obrotomierz i trip

X0A Program Niemcy sprzedaży krajowej

1N1 wspomaganie kierownicy

1ML skórzane koło kierownicy sportowej

8Q3 automatyczna regulacja zasięgu reflektorów dynamiczne (samoregulujące w czasie jazdy)

9Q3 Wskaźnik wielofunkcyjny, bez komputera pokładowego i sprawdzić kontroli

8Z5 Układ chłodzenia silnika, typ 1

D3E 4-cyl. silnik turbo diesel 1.9 L/96 kW TDI z pump-jet systemu wtrysku, EU 3base silnik jest T9J/TG0

7Q0 bez urządzenia nawigacyjnego

CL6 felgi aluminiowe 7 1/2J x 17 nine-spoke style, offset 43

7K0 bez ciśnienia opon światła ostrzegawcze

4X3 Boczne poduszki powietrzne z przodu z kurtyny powietrzne

VJ1 wzmocnione zderzaki

6R2 Skrzynia biegów skórzane buty

3L3 manualna regulacja wysokości przednich foteli

4KC boczne i tylne szyby przyciemnione

3Y0 bez roll-up ekranie słońca

4K4 radio zdalnie sterowany centralny zamek sterowany z wewnątrz i oddzielne wydania trunk

5D1 częstotliwość nośna 433,92 MHz

1SA bez dodatkowej osłony silnika

0GZ Koncepcja EU 3 emisje

Q10 - Nie znaleziono -

4GH szyby przyciemniane szyby z osłoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie do końca się myliłem. Rocznikowo nie pasuje, ale optycznie jak najbardziej. Podejrzewam, że jest jak kolega rav85 pisze ;-)

Troszkę lipa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz dodatkowe wyposazenie w aucie z wlepa. Zeby sie nie okazalo ze to jakis przekret z przeszczepionym vinem z ori sline do innej budy.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze mi się wydaje to zew s-line do 2004r nie miał nic poza emblematami na drzwiach. W 2004 dopiero wprowadzano zderzaki, listwy, lotki etc....Co do środka, to chyba zawsze była czarna podsufitka, materiał SPEED, oraz listwy odpowiednio oznaczone. Jeśli się mylę, to poprawcie mnie. Lecz skoro masz we wlepce zaznaczone ze to s-line to trzeba by to dokładniej ogarnąć.

Poza tym ciekawa fura, powodzenia

Mylisz się ;)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/

tytułowe auto poza znaczkami doklejonymi na listwy boczne nie ma kompletnie żadnego elementu charakterystycznego dla S-line ani wewnątrz ani na zewnątrz, co nie zmienia faktu że fajna sztuka ;)

Panowie, jak z Turzolem kilka postów wcześniej pisaliśmy - jest odnośnie tego temat jak rozpoznać oryginalne B6 S-line - http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/ więc zapraszam najpierw do lektury a dopiero później farmazony w stylu "mi sie wydaje ze moze byl s line tylko przed sprzedaza wlasciciel go rozebral i wsadzil zwykle grty zeby zarobic......" masz racje Rav85 tylko ci się tak wydaje.

żenada :facepalm:

ćwiara, wszystko jest już przerobione i sprawdzone i jak na złość się zgadza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha z s-linem jest jak z M-Power od BMW, jeździ tego więcej niż fabryka wyprodukowała, ale nie ma co dołować kolegi zadry........Skoro jest wlepa i jasno widnieje symbol E4J, to nie ma lipy ;-) bez zbędnych farmazownów Panowie.

A generalnie autko ciekawe i tego się trzeba trzymać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze mi się wydaje to zew s-line do 2004r nie miał nic poza emblematami na drzwiach. W 2004 dopiero wprowadzano zderzaki, listwy, lotki etc....Co do środka, to chyba zawsze była czarna podsufitka, materiał SPEED, oraz listwy odpowiednio oznaczone. Jeśli się mylę, to poprawcie mnie. Lecz skoro masz we wlepce zaznaczone ze to s-line to trzeba by to dokładniej ogarnąć.

Poza tym ciekawa fura, powodzenia

Mylisz się ;)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/

tytułowe auto poza znaczkami doklejonymi na listwy boczne nie ma kompletnie żadnego elementu charakterystycznego dla S-line ani wewnątrz ani na zewnątrz, co nie zmienia faktu że fajna sztuka ;)

Panowie, jak z Turzolem kilka postów wcześniej pisaliśmy - jest odnośnie tego temat jak rozpoznać oryginalne B6 S-line - http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/ więc zapraszam najpierw do lektury a dopiero później farmazony w stylu "mi sie wydaje ze moze byl s line tylko przed sprzedaza wlasciciel go rozebral i wsadzil zwykle grty zeby zarobic......" masz racje Rav85 tylko ci się tak wydaje.

żenada :facepalm:

ćwiara, wszystko jest już przerobione i sprawdzone i jak na złość się zgadza :wink:

To nie chodzi o to ze ja to zlosliwie napisalem. Raz bylem swiadkiem takiej sytuacji ze po ksiazce serwisowej wlasciciel doszedl ze jakas mine mial. Cale szczescie ze jest ok pod tym wzgledem :)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie bardziej mnie rozbawił post rav85 i do niego bardziej "biłem" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...