Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] <<< S-line na 4 kopyta >>>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem już jakiś czas na forum więc chyba wypada pokazać co tam mam pod maską.

Od półtora roku śmigam po Gdańsku i okolicach moją czwóreczką, przez kilka miesięcy szukałem Bymywy 5 ale jakoś nie szło i zacząłem szukać czegoś innego...

I tak jak wsiadłem w B8 to już nie szukałem piątki... no i po kilku tygodniach znalazłem.

Trafiła mi się fajna sztuka, 2.0 TFSI

- miała tylko 34.000 przelatane,

- zaje*** kolor lava grey mettalic pearl effect

- jedyny słuszny napęd... na 4 kopyta

- no i wisienka na torcie w postaci S-Tronica

O wyposażeniu nie będę się rozpisywał, poprostu wyższa średnia :)

Stylistycznie długo chorowałem na Pakiet S4 , najpierw myślałem żeby zrobić samego grilla, ale po spociku z Artua2 szybko wybiłem sobie to z głowy ;) widok tej paszczy i całego uroku przodu od S4 w tylnym lusterku podwyższył mi ciśnienie do takiego stopnia że w ciągu tygodnia poszło zamówienie do Grobla :naughty:

Bez progów także się nie obyło, one naprawdę odgrywają dużą rolę w stylizacji, więc jak ktoś się zastanawia to Brać ! ( byle nie podróby z allegro ! )

Do połowy lata poleci jeszcze tył od S4 ( jak znajdę bo nie łatwo :( ) żeby lipy nie było :wink: a w przyszłym roku na celowniku będzie gleba i 19" :pali:

p1030540l.jpg

p1030527me.jpg

p1030536z.jpg

p1030529d.jpg

p1030571e.jpg

p1030594k.jpg

p1030555d.jpg

Test jest :wink:

demonprdkoci.jpg

A to już moje SPA :decayed: Bo czyste jest szybsze :wink:

20130505151020.jpg

Opublikowano

auto ma lepsze kosmetyki niż nie jedna kobieta :grin::kox:

Opublikowano

Nooo, piękne autko:wink: i dobra podstawa do rezania:kox: pogratulować !!!:naughty:

Opublikowano

pieknie sie prezentuje no i fakt pysk ma :kox::kox::kox:

powodzenia w modzeniu i uzytkowaniu

Opublikowano

szkoda, że nie ma MMI, poza tym wygląda fajnie. koło "trochę" nie pasuje do przodu S4 :decayed:

Opublikowano

Furka fajna graty zakupu i powodzenia w modach :)

Opublikowano

Piekna sztuka :thumbup1:

Rzeczywiscie do sedan ciezko o zderzak :kwasny: jak juz jest to syto kosztuje

Nie myslisz kiedys nad MMI jakimś ? :wink:

Opublikowano

ładna :wink:

Opublikowano
  • Autor

Koło będzie :) A MMI hmm, CCC cena czyni cuda, jak się trafi super okazja to też się zastanowię :)

Opublikowano
Koło będzie :) A MMI hmm, CCC cena czyni cuda, jak się trafi super okazja to też się zastanowię :)

Jeśli już to 3G+:kox: warto, zaj....sta sprawa:wink:

Opublikowano

witamy w gronie czteropednych ;)

Opublikowano

No i nie zapomnij o lusterkach do całego pakietu obowiązkowe :)

Opublikowano

Amerykaniec, czy Europa? Mi ta DSG jakoś nie leży, CVT o wiele przyjemniej się jeździło. No i standardowe pytanie: jak tam olej?

bezawaryjnosci:wink:

Opublikowano

jest elegancko:wink: w tylnym lustrze ostatnio cię widziałem i już się zacząłem bać ze mój fake wyjdzie na jaw- ale nie to taka sama ściema jak moja :decayed:

trzeba będzie się umówić kiedyś na jakiś "kosmeting spot":kox:

Opublikowano

na 6 zdjęciu jakaś śruba Ci wypadła :decayed:

Opublikowano

od turbiny haha

Opublikowano

Zacna;p

Opublikowano

przyciąga uwagę...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.