Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Falowanie obrotów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie wiem, ja mam dokładnie ten sam problem co kolega a na gazie drży identycznie jak na benzynie

Opublikowano
  • Autor
i tu może być przyczyna, bo tam jest regulator ciśnienia, a z nim kłopoty

Możesz trochę rozwinąć ten wątek :kox:?

Opublikowano

Założonego łańcucha rękami nie sprawdzisz .....wymień świece, sprawdź ciśnienie paliwa i dopiero napisz czy coś się zmieniło .........bo jak na razie są cztery strony wątku i nic z tej gadki nie wynika

Dopisz jaki masz przebieg samochodu bo czapa zasyfiona strasznie ja przy przebiegu 190 tyś miałem czerep w lepszym stanie (czystszy)

Opublikowano
  • Autor

154 tyś, ale podejrzewam, że od początku nie było nic przy tym robione, poza tym termostat jest chyba do wymiany, bo w mieście do 100*C temperatura dochodzi a w trasie ~80*C.

Log (0 - 001,005,001,005)

Opublikowano
i tu może być przyczyna, bo tam jest regulator ciśnienia, a z nim kłopoty

Możesz trochę rozwinąć ten wątek :kox:?

w filtrze paliwa masz regulator ciśnienia paliwa-jeśli jemu coś dolega-ciśnienie będzie za niskie, co skutkuje na złą dawkę paliwa na wolnych
Opublikowano
  • Autor

No filtr nie był wymieniany od dwóch lat z tego co się dowiedziałem od poprzedniego właściciela. No to jest robota na czwartek :)

Opublikowano

wymień i zobaczysz, czy pomoże-jak nie-to masz jedną rzecz wyeliminowaną

Opublikowano

Filtr około 80zł.

Opublikowano
  • Autor

No w czwartek wymieniam filtr na MANNa jak dostanę i świeczki na BOSCH F5DPOR :)

Opublikowano
No w czwartek wymieniam filtr na MANNa ...

Nastaw się że na naklejce na opakowaniu i na filtrze będzie pisać Made in China :whistling: i lepiej od razu zaglądnij jaki masz filtr paliwa bo katalogi podają 2 wloty i jeden wylot a u mnie siedzi 2 wloty u 2 wyloty ... być może przez to że u mnie jest quattro :eusathink:

Opublikowano

AVJ i reszta 1,8T w B6 mają dwa wloty i dwa wyloty- bez różnicy, czy quattro, czy ośka

Opublikowano
AVJ i reszta 1,8T w B6 mają dwa wloty i dwa wyloty- bez różnicy, czy quattro, czy ośka

Może troche nie na temat ale wytłumacz mi dlaczego... przecież powrotu z listwy nie ma :whistling:

Opublikowano

nie wiem-też się zastanawiałem, jak go wymieniałem-ale jest na bank 4 wyjścia

Opublikowano
  • Autor
No w czwartek wymieniam filtr na MANNa ...

Nastaw się że na naklejce na opakowaniu i na filtrze będzie pisać Made in China :whistling::

OK Wezmę FILTRONA :lol2:

Facet pokazywał mi dzisiaj to chyba 3 wyjścia miał ten filtr :E

Gdzie on dokładnie jest to pójdę sprawdzić i kupię taki jaki u mnie siedzi. Gdzieś przy zbiorniku?

Opublikowano
No w czwartek wymieniam filtr na MANNa ...

Nastaw się że na naklejce na opakowaniu i na filtrze będzie pisać Made in China :whistling::

OK Wezmę FILTRONA :lol2:

Facet pokazywał mi dzisiaj to chyba 3 wyjścia miał ten filtr :E

Gdzie on dokładnie jest to pójdę sprawdzić i kupię taki jaki u mnie siedzi. Gdzieś przy zbiorniku?

Pod spodem tuż przed prawym tylnym wahaczem pd taką plastilową małą osłoną :naughty:

Ja mam ten z czterema rurkami i ori nr. to 8E0 201 511 J a z zamienników wymienia się tylko na MANN WK720/5 ________________________________________________________________________________10 371 11 S01

Na opakowaniu odziwo piszę made in germany :whistling: bo widziałem już made in china :doh:

Opublikowano
  • Autor

A to trzeba samochód podnosić :F

Opublikowano

Nie trzeba. Ale kanał musisz mieć.

Opublikowano

u mnie chodzil ok silnik ale niemial mocy jak pojechalem na hamownie wyszlo 120 koni ledwie , chwile szukałem co nie tak , filtr paliwa byl w orginale i zajechalo pompe paliwa dzieki temu

najpierw by takie tematy posprawdzał anie rozbierał auto :)

Opublikowano
  • Autor

najpierw by takie tematy posprawdzał anie rozbierał auto :)

Ja lubię sobie pogrzebać przy samochodzie :P

Na wszelki wypadek wezmę numer oryginalnej części i ten od MANNa, bo niby jutro ma już być ten filtr w sklepie.

EDIT: Kupiłem MANNa, Made in Germany :D 720/5 ten z 4ema rurkami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.