Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Falowanie obrotów


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem, ja mam dokładnie ten sam problem co kolega a na gazie drży identycznie jak na benzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu może być przyczyna, bo tam jest regulator ciśnienia, a z nim kłopoty

Możesz trochę rozwinąć ten wątek :kox:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założonego łańcucha rękami nie sprawdzisz .....wymień świece, sprawdź ciśnienie paliwa i dopiero napisz czy coś się zmieniło .........bo jak na razie są cztery strony wątku i nic z tej gadki nie wynika

Dopisz jaki masz przebieg samochodu bo czapa zasyfiona strasznie ja przy przebiegu 190 tyś miałem czerep w lepszym stanie (czystszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

154 tyś, ale podejrzewam, że od początku nie było nic przy tym robione, poza tym termostat jest chyba do wymiany, bo w mieście do 100*C temperatura dochodzi a w trasie ~80*C.

Log (0 - 001,005,001,005)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu może być przyczyna, bo tam jest regulator ciśnienia, a z nim kłopoty

Możesz trochę rozwinąć ten wątek :kox:?

w filtrze paliwa masz regulator ciśnienia paliwa-jeśli jemu coś dolega-ciśnienie będzie za niskie, co skutkuje na złą dawkę paliwa na wolnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No filtr nie był wymieniany od dwóch lat z tego co się dowiedziałem od poprzedniego właściciela. No to jest robota na czwartek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień i zobaczysz, czy pomoże-jak nie-to masz jedną rzecz wyeliminowaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w czwartek wymieniam filtr na MANNa jak dostanę i świeczki na BOSCH F5DPOR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w czwartek wymieniam filtr na MANNa ...

Nastaw się że na naklejce na opakowaniu i na filtrze będzie pisać Made in China :whistling: i lepiej od razu zaglądnij jaki masz filtr paliwa bo katalogi podają 2 wloty i jeden wylot a u mnie siedzi 2 wloty u 2 wyloty ... być może przez to że u mnie jest quattro :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVJ i reszta 1,8T w B6 mają dwa wloty i dwa wyloty- bez różnicy, czy quattro, czy ośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVJ i reszta 1,8T w B6 mają dwa wloty i dwa wyloty- bez różnicy, czy quattro, czy ośka

Może troche nie na temat ale wytłumacz mi dlaczego... przecież powrotu z listwy nie ma :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem-też się zastanawiałem, jak go wymieniałem-ale jest na bank 4 wyjścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w czwartek wymieniam filtr na MANNa ...

Nastaw się że na naklejce na opakowaniu i na filtrze będzie pisać Made in China :whistling::

OK Wezmę FILTRONA :lol2:

Facet pokazywał mi dzisiaj to chyba 3 wyjścia miał ten filtr :E

Gdzie on dokładnie jest to pójdę sprawdzić i kupię taki jaki u mnie siedzi. Gdzieś przy zbiorniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w czwartek wymieniam filtr na MANNa ...

Nastaw się że na naklejce na opakowaniu i na filtrze będzie pisać Made in China :whistling::

OK Wezmę FILTRONA :lol2:

Facet pokazywał mi dzisiaj to chyba 3 wyjścia miał ten filtr :E

Gdzie on dokładnie jest to pójdę sprawdzić i kupię taki jaki u mnie siedzi. Gdzieś przy zbiorniku?

Pod spodem tuż przed prawym tylnym wahaczem pd taką plastilową małą osłoną :naughty:

Ja mam ten z czterema rurkami i ori nr. to 8E0 201 511 J a z zamienników wymienia się tylko na MANN WK720/5 ________________________________________________________________________________10 371 11 S01

Na opakowaniu odziwo piszę made in germany :whistling: bo widziałem już made in china :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie chodzil ok silnik ale niemial mocy jak pojechalem na hamownie wyszlo 120 koni ledwie , chwile szukałem co nie tak , filtr paliwa byl w orginale i zajechalo pompe paliwa dzieki temu

najpierw by takie tematy posprawdzał anie rozbierał auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw by takie tematy posprawdzał anie rozbierał auto :)

Ja lubię sobie pogrzebać przy samochodzie :P

Na wszelki wypadek wezmę numer oryginalnej części i ten od MANNa, bo niby jutro ma już być ten filtr w sklepie.

EDIT: Kupiłem MANNa, Made in Germany :D 720/5 ten z 4ema rurkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...