Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Koncepcja na dłubnięcie parcha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Trochę fotek z roboty :kox:

Szóstka na wozie:

dsc03585uc6.jpg

w2048.png

Nowe sprzęgło LUK-a 240 mm:

dsc03588bx9.jpg

Nowy motor na wozie już:

dsc03592sr5.jpg

w1024.png

[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 16:40_________________________________________________Ciąg dalszy uzbrajania:

dsc03657tb2.jpg

Turbo już na pokładzie i więcej gratów:

dsc03728fr0.jpg

w1024.png

Przymiarki do FMIC:

dsc03731wo5.jpg[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 16:51_________________________________________________Rura "połapana" do spawania TIG-iem:

dsc03739qv4.jpg

dsc03733oq2.jpg

w1024.png

Ostateczne przymiarki przed skręceniem GBS-ami. Jak widać rury są wypiaskowane wewnątrz i z zewnątrz. Zostały pomalowane na czarno przed montażem:

dsc03868rd2.jpg

dsc03865zo1.jpg

Kiedy montowałem zderzak i podcinałem wzmocnienia nie miałem aparatu ale jak będę u brata to zrobię fotki A4 z zewnątrz z założonym zderzakiem i kratkami.

Opublikowano

Ciekawa foto relacja ciekawa :naughty:

Widze że taki sam motorek co u Witka w Passacie :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Widze że taki sam motorek co u Witka w Passacie

Prawie taki sam ale nie ten sam. Prawie czyni znaczną różnicę :naughty:

Opublikowano

nie bylo problemu z halogenami [zmiescily sie po montazu IC-ka .... ? ]

Opublikowano
  • Autor

Nie było problemu poza koniecznością podszlifowania plastiku obudowy regulacji prawego halogenu. Z lewej tylko delikatnie musnąłem gniazdo halogenu w zderzaku.

Opublikowano

tak sobie czytam jeszcze raz wszystkie Twoje mody i mam pytanko co do chlodnicy oleju od AWX ... miales ja u siebie w Leosiu i chyba w A4 tez jest i pytanie : czy pasuje ona plug&play do motoru na VP [moze masz jakas fotke]

Opublikowano
  • Autor

Na trzecim zdjęciu od góry widać ją jak leży na podszybiu :naughty:

Jeśli masz filtr oleju na wkładach czyli taki jak mają PD i VP w Golfie IV to pasuje P&P. Jak klasyczne AFN to nie pasuje.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzeje kotleta,masz przyrząd do montowania sprzęgła SAC?

Opublikowano

Odgrzeje kotleta,masz przyrząd do montowania sprzęgła SAC?

cos takiego kostet od 1500pln w górę

Opublikowano
  • Autor

Odgrzeje kotleta,masz przyrząd do montowania sprzęgła SAC?

Wystaczy grubszy płaskownik, tulejka z rury, i dwie dłuższe śruby z nakrętkami.

Opublikowano

jak temat z wymiana hebli na 312 mm ... cos ruszone ... ?

Opublikowano
  • Autor

Heble 312 kupione i leżą pod stołem w kuchni. Czekamy na koniec zimy i powrót kół 16" :wink4:

Opublikowano

Heble 312 kupione i leżą pod stołem w kuchni. Czekamy na koniec zimy i powrót kół 16" :wink4:

same tarcze czy jarzma tez .... ?

Opublikowano
  • Autor

Tarcze, zaciski (mimo, że takie same już ma) jarzma, klocki, blachy osłonowe.

Opublikowano

Tarcze, zaciski (mimo, że takie same już ma) jarzma, klocki, blachy osłonowe.

a od czego są te jarzma ... ?

Opublikowano
  • Autor

Od Passata B5 FL 2004 r. 2.5 TDI na stalowej zwrotnicy.[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 13:27_________________________________________________Rozstaw mocowań ok 95 mm. W zwrotnicy alumniowej jest chyba ok 145 mm jak dobrze pamiętam (gdzieś to już pisałem na forum)

Opublikowano

jaro4444 czy możesz potwierdzić numer tego jarzma? Z Etki wynika, że jest to jarzmo o numerze 4B0615125A

Opublikowano

Jarzma powinny pasować też od takiej a6 jak ja mam. Czyli 2,5tdi 2000r.

Fabrycznie mam 312mm i żeliwną zwrotnicę.

Opublikowano

Czyli jarzmo 4B0615125A, super dziękuję :)

Opublikowano
  • Autor

Na jarzmie nie ma nr VW. Więc niestety nie pomogę z natury.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.