Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem Radio concert

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. posiadam radio concert, takie jak na obrazku poniżej oraz zmieniarkę CD. problem polega na tym że zmieniarka działa a ja nie umiem włączyć płyty. doszukałem się w necie ze brakuje mi jednego przycisku, oznaczony na obrazku.

foto.jpg

Pytanie jest następujące czy da się bez tego odpalić. czy po prostu było kombinowane zanim go kupiłem. :)

Opublikowano

na pewno masz concert?

Na obrazku jest chorus

Opublikowano
  • Autor

Możliwe że chorus, nie znam się tych nazwach. no ale radio takie jak na foto tylko że bez przycisku od płyt. Zmieniarka działa. przynajmniej wsuwa płyty.

Opublikowano

A co masz zamiast tego przycisku??

Opublikowano
  • Autor

przycisk, tylko że bez żadnego oznaczenia, jak go wciskam wyskakuje NO TAPE

Opublikowano

Wydaje mi się ż etwoja wersja nie obsługuje CD. Ale może się mylę.

Opublikowano
  • Autor

no to po co jest wejście na płyty cd w schowku. schowek przedzielony na pół, poziomo. nie wygląda na zlepkę. wszystko sztywno trzyma.

Opublikowano
Możliwe że chorus

No pisze na radiu jak byk CHORUS więc skąd pomysł na Concert ?

Tylko pytanie.

Co masz w tym miejscu za przycisk ?

Może wyrwany,zaklejony ?

Napisz a najlepiej zrób zdjęcie.

Bo generalnie Chorusy obsługują zmieniarki nie tylko fabryczne.

Opublikowano
  • Autor

Tak, masz rację kolego przepraszam za błąd, niestety nie mam jak wrzucić zdjęcia, przycisk jak przycisk, nie zaślepka po prostu bez napisu CD, wciska się a na wyświetlaczu radia widnieje napis NO TAPE.

Przy okazji kasowania błędów komputer widnieje błąd radia i kierownicy wielofunkcyjnej, tyle że nie da się tego skasować a ja na to porę nie pamiętam jaki to był kod, natomiast wiem jedno, kierownica jest zwykła. Prawdę mówiąc wydaje mi się że było majstrowane, widać ślady rysek pod radiem tak jak by ktoś kluczem radio wyciągał. Zmieniarka jest podłączona do zasilania. gdyż wszystkie funkcje działają, Sloty też są sprawne. myślę że zmieniarka nie jest podłączona do radia. Tylko się rodzi pytanie czy klucze z radia z B5 by pasowały do tego z B6. w B5 mam radio Gamma. Nie pytajcie czemu piszę nim sprawdzę. Klucze pożyczone :D a auto u mechanika na wymianie rozrządu i oleju. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Może masz złe kodowanie radia podłącz kabelek i odczytaj jak jest zakodowane.

Opublikowano
  • Autor

Mało mi to mówi :) chyba przejadę się do jakiegoś fachowca

Opublikowano

Przedmówca wspominał o VAGu.

Opublikowano

masz źle zakodowane radio

podpinasz vaga wchodzisz w grupę 56-radio

potem 07-coding

i zmieniasz ostatnia wartość;

dokładnie to do ostatniej cyfry dodajesz +2

czyli zakładając że ostatnia cyfra to 5 więc zmieniamy ją na 7.

W którym sterowniku masz błąd kierownicy multifunkcyjnej?

Opublikowano
  • Autor

Proszę. tutaj macie jak to mniej więcej wygląda.

a co do VAGa to zaraz sobie wydrukuję to co pisze kolega Jarek. I jutro zadziałam.

Opublikowano

Pewnie przycisk był wytarty i ktoś wpadła na pomysł żeby go pomalować.

Opublikowano
  • Autor

Ja to teraz w ogóle myślę że to wszystko działa tylko nie jest podłączone do radia... subuffer z tyłu jest i nie gra tak samo chyba i głośniki tylne w drzwiach i ustrojstwo od płyt. Ale gdybać to ja se mogę. Zamówię w poniedziałek klucze do radia i go wyciągnę.

Jak już wyciągnę te radio i odepnę wszystkie kostki to będę zmuszony podać jakiś kod po ponownym włączeniu radia ?

Opublikowano

tak - będziesz musiał je zaprogramować

Opublikowano

Zmieniarka będzie wciągać płyty i oddawać, wystarczy że ma podane zasilanie, nie musi mieć łączności z radiem.

Jest prawdopodobne że uszkodzony jest kabel zmieniarki, najczęściej przy wtyczce za radiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.