Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Opony zimowe Dunlop czy Goodyear ?


Barni

Rekomendowane odpowiedzi

Jako , że przez ostnie sezony Ultra Grip 6 sprawowały się rewelacyjnie , to na zimę kupuję Ultra Grip 7+ :hi: Bardzo dobre oponki.Kilku znajomych na nich śmiga i bardzo sobie chwalą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co moze robimy ankiety jakie oponki wraz z rozmiarem a ja naszykuja wam ciekawa oferte?

najlepiej jednak sie ograniczyc do 2 max 3 rodzajow opon , jak zamowie duza ilosc z jednego rodzaju dostane lepsze ceny co przenosi sie na lepsze ceny dla was. Rozmiary to pewnie wchodza w gre 195/65r15 i 205/55r16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie akurat interesuje 195/65R15. Teraz jest chyba dobry czas na zakup zimówek(powinny być dobre ceny) :decayed:

Ja próbuję wybrać między DUNLOP a GOODYEAR. Ankietkę można zrobić. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny na dzis dzien, wysylka gratis rowniez za pobraniem:

GOODYEAR UG 7+ 195/65 R15 91 T -205ZL/szt

GOODYEAR UG 7+ 195/65 R15 91 H -260ZL/szt

Dunlop SP WINTER SPORT 3D 195/65R15 91 T -200ZL/szt

Dunlop SP WINTER SPORT 3D 195/65R15 91 H -260ZL/szt

DUNLOP WIN -M3 195/65 R15 91H -240ZL/szt

dla porownania niby najlepsza opona na rynku nowy nokian wrg2

NOKIAN WRG2 195/65 R15 95 H XL - 265ZL/szt

GOODYEAR UG 7+ 205/55 R16 91 T -350ZL/szt

GOODYEAR UG 7+ 205/55 R16 91 H -360ZL/szt

Dunlop SP WINTER SPORT 3D 205/55 R16 91 T - 325ZL/szt

Dunlop SP WINTER SPORT 3D 205/55 R16 91 H - 335ZL/szt

DUNLOP WIN -M3 205/55 R16 91 H -325ZL/szt

dla porownania niby najlepsza opona na rynku nowy nokian wrg2

NOKIAN WRG2 205/55 R16 94 H XL - 320ZL/szt

opony mozna zamawiac, termin realizacji zamowienia ok 2-3dni , ceny moga ulec zmianie (w ktora strone nie mam pojecia, bo z kazdym rokiem jest innaczej, chyba zalezne od tego co powiedza gorale, albo pogodynka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąśnie jaka jest różnica między UG7 a UG7+?

Model Ultra Grip 7+ to nastepca znakomitego i niezwykle popularnego modelu Ultra Grip 7. Oznaczenie "+" świadczy o zmianach jakie zaszły w składzie mieszanki oraz konstrukcji opasania. Wzór bieżnika pozostał niezmieniony, ale wprowadzone innowacje poprawiają osiągi poprzednika. Wszyscy zwolennicy modelu UltraGrip 7 na pewno będą zadowoleni z osiągów następcy, UltrGrip 7 +

Uwaga.

Opon UltraGrip 7 i UltraGrip 7+ nie można montować razem na jednej osi pojazdu.

http://www.opony.com/opony/55139_goodyear_ultra_grip_7_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie pozy ww szczegolami rozni sie rowniez cena

bo np 195/65r15 w UG7 kosztuje jedyne 170zl/szt wys gratis (i mam na stanie 40sztuk)

bieznik itp wszystko wyglada tak samo, tylko mieszanka zmieniona. O ile sa lepsze? tego nie wiem jedne i drugie sa chwalone

szczegolowa oferte postaram sie zrobic na poczatku tygodnia i zamiescic na dziale rabaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki opis: "Goodyear Ultra Grip 7+

Goodyear UltraGrip 7+ to ulepszona wersja wielokrotnej zwyciężczyni europejskich testów opon – UltraGrip 7. W nowej oponie zastosowano zmodyfikowany rodzaj opasania oraz nową mieszankę, która zwiększa osiągi opony na mokrej nawierzchni. Zmieniona konstrukcja zmniejsza opór toczenia i wydłuża żywotność opony.

Goodyear UltraGrip 7+ lepiej zachowuje się na mokrych drogach. Dzięki mniejszemu o 8% oporowi toczenia redukuje zużycie paliwa i zapewnia o 5% dłuższe przebiegi niż poprzedniczka. To tylko niektóre z korzyści płynących z nowoczesnych technologii zastosowanych w ulepszonej wersji UltraGrip 7.

Duży stopień ponacinania klocków bieżnika UltraGrip 7+ oparty jest na technologii 3D-BIS Waffle Blades – systemie trójwymiarowego blokowania wzajemnych pozycji klocków bieżnika. System ten zwiększa kontrolę i pewność prowadzenia w różnych warunkach zimowych, od suchych czy mokrych nawierzchni po błoto pośniegowe, śnieg i lód.

Podwójny, kierunkowy wzór bieżnika w kształcie litery „V”, pozwala na zwiększoną wydajność w odprowadzaniu wody i błota pośniegowego. Minimalizuje oddziaływanie aquaplaningu i zwiększa do maksimum osiągi opony.

Goodyear UltraGrip 7+ cec**je również zmniejszony poziom emitowanego hałasu przy bardziej komfortowym prowadzeniu, niezależnie od stanu nawierzchni."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z oponami to zawsze do mnie

przyszla mi juz pierwsza partia zimowek 205/55r16 ug7+ i to naprawde swierze z 2008roku,

wiec jesli ktos zainteresowany piszcie na gg lub dzwoncie na 5083966763 bo ubywa ich szybko z magazynu

pozdrawiam[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 10:08 _________________________________________________ceny juz sie zmieniaja i to na lepsze

goodyear ug7+ 205/55r16 z indexem H juz nie kosztuje 360zl/szt a tylko 330zl/szt

wysylka dla a4 gratis

liczba sztuk ograniczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, tylko nie bijcie;)

poniewaz kompletnie sie nie znam na rozmiarach itp.

w tej chwili jezdze na jakichs oponkach letnich 205/55/r16?

zaczynam myslec o zimowkach, te GOODYEAR Ultra Grip 7 wygladaja calkiem fajnie, ale jaki rozmiar powinienem kupic?

zimowe to chyba lepsze wezsze? tak slyszalem, wiec 195? ale 55? czy 65? i lepiej 15 czy 16?

musze kupic z felgami stalowymi bo mam tylko alusy a ich na zime szkoda:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, tylko nie bijcie;)

poniewaz kompletnie sie nie znam na rozmiarach itp.

w tej chwili jezdze na jakichs oponkach letnich 205/55/r16?

zaczynam myslec o zimowkach, te GOODYEAR Ultra Grip 7 wygladaja calkiem fajnie, ale jaki rozmiar powinienem kupic?

zimowe to chyba lepsze wezsze? tak slyszalem, wiec 195? ale 55? czy 65? i lepiej 15 czy 16?

musze kupic z felgami stalowymi bo mam tylko alusy a ich na zime szkoda:(

na 15cali masz 195/65r15 a na 16cali 205/55r16 , oczywiscie 16" zawsze bedzie drozsza dlatego ludzie na zime w wiekszosci wybieraja 15stki zeby bylo taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam myslec o zimowkach, te GOODYEAR Ultra Grip 7 wygladaja calkiem fajnie, ale jaki rozmiar powinienem kupic?

zimowe to chyba lepsze wezsze? tak slyszalem, wiec 195? ale 55? czy 65? i lepiej 15 czy 16?

musze kupic z felgami stalowymi bo mam tylko alusy a ich na zime szkoda:(

Kupuj 195/65/15 idealne na zimę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 15cali masz 195/65r15 a na 16cali 205/55r16 , oczywiscie 16" zawsze bedzie drozsza dlatego ludzie na zime w wiekszosci wybieraja 15stki zeby bylo taniej

to ja mam jeszcze pytanko, jak rozumiem sprzedajesz same oponki bez felg?

co oznacza przy oponwach "T" i "H" ?

Kupuj 195/65/15 idealne na zimę :hi:

dziekuje za odpowiedz koledzy :hi: , czyli dobrze slyszalem ze w zimie lepiej ciut wezsze miec:) przynajmniej w moim autku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznacza przy oponwach "T" i "H" ?

To są indeksy prędkości opon :

J - do 100 km/h

K - do 110 km/h

L - do 120 km/h

M - do 130 km/h

N - do 140 km/h

P - do 150 km/h

Q - do 160 km/h

R - do 170 km/h

S - do 180 km/h

T - do 190 km/h

H - do 210 km/h

V - do 240 km/h

W - do 270 km/h

Y - do 300 km/h

VR - powyżej 210 km/h

ZR - powyżej 240 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...