Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

c4c08eac52e23632dcc564f8af74932c.jpg

a69e32391b7703828171692ea758fc00.jpg

89cc4688c064b12c76ee12f36da4c6df.jpg

e38c1c960c07aab912d4f1a7377f74b4.jpg

b29dc88edbee5d7a2b642249d5589d65.jpg

db0b85c3ab7081b54613241d97b621e7.jpg

Edytowane przez duffy

Opublikowano

Nie da się chyba uzyskać lepszego efektu z b5 niż tu, niby stary paździerz :) ale wygląda mega

Opublikowano

Bank rozbity :yeah::yeah::yeah:

Opublikowano

Sztos, Piekna fura ;)

Opublikowano

Mega :D ale poswiecil bys pol godzinki i zalozyl duze lusterko [emoji14]

Opublikowano
  • Autor

To daj :) będą dwa duże i będą czarne, wiosna musze ja trochę blacharsko i lakierniczo ogarnąć.

Edytowane przez duffy

Opublikowano

Kox...

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki za fotki. niby te kilka centymetrów szerzej, ale jednak body od RS4 to kurcze zgniot jąder. Ile godzin dziennie patrzysz na auto ? :grin:

Opublikowano

Czyste porno... :)

Opublikowano

Michał ten samochód jeździ czy tylko w "szopie" stoi ?? :P

Opublikowano

Wszystko fajnie i widac auto doinwestowane. Ale dla mnie osobiscie dokladka od Cupry nie pasuje do Rsowego zderzaka. Po za tym jest git.

Opublikowano
  • Autor

Michał ten samochód jeździ czy tylko w "szopie" stoi ?? :P

Siema, w weekendy trochę jeździ [emoji23]

Chociaż patrząc na ceny jakie osiągają ostatnio body rs, zostawienie go na parę lat w szopie nie jest wcale głupim pomysłem

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chociaż patrząc na ceny jakie osiągają ostatnio body rs, zostawienie go na parę lat w szopie nie jest wcale głupim pomysłem

Nakryj kocem, zakamufluj w szopie...
Zobacz na Maksa ... wstawił do szopy rok temu kiedy RS kosztował 50 dziś już mówi że 80 to mało :P
Pozdrawiam

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Nakryj kocem, zakamufluj w szopie...Zobacz na Maksa ... wstawił do szopy rok temu kiedy RS kosztował 50 dziś już mówi że 80 to mało [emoji14]

Pozdrawiam

 

Zakamuflowalem tylko koca zapomniałem położyć [emoji16]

Wjechał nowy znaczek na tył, nowy zderzak przód się maluje, na tył czeka już "dyfuzor" od maxton design. Coś po mało grzebie.

 

869dedd5f7eb372957ac6be72e0bdd68.jpg

321fb00d630276d955ef55168bc68d82.jpg

 

Opublikowano

Auto piękne, ale mieszane mam uczucia co do znaczka. Mi się to od razu kojarzy jakby jakiś słit chłopaczek tym jeździł  (sorry) :decayed:

Opublikowano

Co to za fela bo nie padła odpowiedz?:>

Edytowane przez jachim22

Opublikowano
  • Autor
Auto piękne, ale mieszane mam uczucia co do znaczka. Mi się to od razu kojarzy jakby jakiś słit chłopaczek tym jeździł  (sorry) :decayed:

Czasami moja Patrycja nim jeździ [emoji14]
Zawartość dodana 0 minutes later
Co to za fela bo nie padła odpowiedz?:>

Roti ind-t. W głowie mam już nowe koła ale musze się oprzeć pokusie [emoji23]
Opublikowano

jak dla mnie znaczek out ale auto sztos :)

Opublikowano

Fele konkretne i kosztuja konkretnie;) ale za to auto wyglada baja ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Up. Na aucie nowy przedni zderzak a auto na sprzedaż.
Cena 52000zl. [emoji4]

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.