Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

teraz mam juz wzór i firmę, która mi to zrobi więc w razie czego w każdej chwili ;)

Opublikowano

mam już od dawna, osłona za***iście spasowana, polecam :hi:

Opublikowano
  • Autor

dla tediego też już gotowa :wink:

Opublikowano

Duffy, w jakim celu ta osłona? Ani mega gleby nie ma, miska w S4 wysoko....

Opublikowano
  • Autor

nie ma gleby? dla mnie mega nisko :grin: miska osłonięta, trochę mniej syfu się zbiera niż przy jej braku.

Opublikowano

nie ma gleby? dla mnie mega nisko :grin: miska osłonięta, trochę mniej syfu się zbiera niż przy jej braku.

Nie mówię ze nie ma gleby tylko że miska akurat w 2,7 jest dość wysoko i nie wiem co by trzeba zrobić żeby nią w coś przyjebać... ;)

Sama osłona bardzo fajnie wykonana :)

Opublikowano

Duffy napewno jedna od Ciebie wezne ale narazie jestem splukany, mam nadzieje ze na wiosne oferta bedzie nadal aktualna ;)

malo osłania ta oslona, szafa posadzisz sucz na glebe to wsio będziesz zbieral obok oslony pod miskę plus weze itp odsłonięte, wybrałbym te z allegro osobiscie
Opublikowano

ja akurat bede dorabial sobie boki, a co do zbierania syfu

20141103_092742_zpscc777a34.jpg

i to z pelna oslona plastikowa...

oslona doszla

Opublikowano

Duffy napewno jedna od Ciebie wezne ale narazie jestem splukany, mam nadzieje ze na wiosne oferta bedzie nadal aktualna ;)

malo osłania ta oslona, szafa posadzisz sucz na glebe to wsio będziesz zbieral obok oslony pod miskę plus weze itp odsłonięte, wybrałbym te z allegro osobiscie

Ale mi chodzi tylko i wyłącznie o zabezpieczenie miski, jak by tak w trasie awaryjnie wpaść na garba czy jakiś kamień bo to różnie bywa ;)

Opublikowano

moja osłona juz sprzedana bo pokazałbym jaka była zrysowana, szlifowana. Macie daily car to tylko pełna oslona.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

powoli zbieram graty na nowy sezon, Hella Intemo zamówione :naughty:

intemo.jpg

Edytowane przez duffy

Opublikowano

czekam na telefon, jak je założysz :D

Opublikowano
  • Autor

max obiecał że pomoże mi to ogarnąć ale dopiero w styczniu bo chcę jeszcze nowe lampy depo kupić ;)

Opublikowano

powoli zbieram graty na nowy sezon, Hella Intemo zamówione :naughty:

intemo.jpg

Gapy z drzew pospadają :kox: Jak będziesz chciał czarne depo to daj info to Ci powalcze z ceną :wink:

Opublikowano
  • Autor

a srebrnych nie możesz załatwić w jakiejś fajnej cenie?

Opublikowano

a srebrnych nie możesz załatwić w jakiejś fajnej cenie?

Mogę. Jutro masz pw :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Możesz mi podrzucić link do czarnych depo? Nie mogę żadnego numeru ich namierzyć :kwasny:

Opublikowano

Sam jestem ciekaw za ile Wandzej Oszukista ma Depo. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.